Uniqa extraliga mužů

VK Jihostroj Č. Budějovice – AERO Odolena Voda

3:1

konec (23:25, 25:20, 25:22, 25:17)

16.10.2018, 17:45 • Sportovní hala, České Budějovice • 3. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.02 12.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Jihostroj České Budějovice si poradil v zápase třetího kola s Odolenou Vodou ve čtyřech setech.

Domácím se úvod zápasu příliš nevydařil. Při sérii Marka Mikuly se domácí dostali pod tlak a ztrátu ani v závěru setu už smazat neodkázali. Ve druhém setu se dlouho bojovalo o každý bod, poté přišel velmi sporný moment ze strany rozhodčích a Odolena Voda se nechala až příliš rozhodit. Druhý set už domácí dohráli do vítězného konce, stejně dopadl i set třetí, domácím se dařilo tlačit servisem a skvěle bránili. Čtvrtá sada už byla zcela v režii Jihostroje, který zvítězil o osm bodů. (19:49:13)

25:17

Čtvrtý set skončil.

25:17

Je konec! Toms Vanags riskoval na podání, Staples ale dokázal přihrát, poté nahrával Kupilík Toduovi, který zakončil výměnu i celý zápas.

24:17

Radek Mach je na podání. Hosté první mečbol odvrací útokem Martina Hladíka.

24:16

Osm mečbolů pro Jihostroj. Martin Hladík poslal plachtící podání jen daleko do autu.

23:16

Aero snižuje velkou ztrátu po nepřesném servisu Maxe Staplese.

23:15

Alexander Russell na servisu. Šotola i nyní dokázal zužitkoval nahrávku Filipa Kupilíka.

22:15

Filip Kupilík je na podání. Vanagsova rána z hlavního kůlu prolétla domácí obranou.

22:14

Marek Mikula na podání. Domácí kontrují útokem Šotoly do dlouhé diagonály.

21:14

Proměněnou bodovku se nyní prezentoval Vanags.

21:13

Jihostroj míří k zisku čtvrté sady. Marek Mikula servisem zatlačil Kryštofa, ale hosté se s bodovkou nepopasovali.

20:13

Todua je na podání. A dnes již třetí nečistý úder Maxe Staplese.

20:12

Dvacátý bod pro Jihostroj zařídil útokem po vysoké nahrávce Michálek.

19:12

Šotola chyboval na podání, následně se ještě poroučel k zemi.

19:11

Odolena Voda se ještě pokouší o malý zázrak. Nepřesné podání tomu ale příliš nepomáhá.

18:11

Radek Mach je na podání. Vanags se útokem neprosadil, poté ale už nebyl ubráněn v poli Mikula.

18:10

A už to je o osm bodů. Po servisu Radka Macha využil bodovku Šotola.

17:10

Ale domácím nyní funguje útok. Michálek sice neprošel obranou, ale poté smečoval jen do autu Hladík.