Domácí měli šanci rozhodnout zápas! Kostovič je ale dneska ve výborné formě!

Tvrdší zákrok na mantinelu od Klečky tentokrát nebude potrestán.

42:26

Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Bím – 2 min., podražení).

41:30

Teď měl S. Tauš obrovské štěstí! Po lobu z obranné třetiny se míček díky povětrnostním podmínkám stočil na vnitřní stranu mantinelu a dojel na zakázané uvolnění. V opačném případě by opět, díky novým pravidlům, oslabil tým.

40:19

Netušil opět v obrovské šanci po rozehrávce od svého kapitána, míček mu ale opět díky povrchu přeskočil hokejku.

38:39

Vaníček měl velké štěstí, když se Patzeltova střela těsně před ním vychýlila z původní trajektorie, kdy míček mířil přímo do růžku.

37:40

Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Bím – 2 min., hrubost).

36:35

Hra se oproti předchozím dvěma třetinám relativně přitvrzuje. Uvidíme, který z celků to využije jako výhodu.

35:18

Po vhazování ve středním pásmu se Stanislavu Taušovi podařilo míček vyhodit až do obranného pásma Ronda a získat tak cenných pár vteřin.

34:53

34:27

Vyloučení v týmu HSÚ Berani Ústí nad Labem (Kotlík – 2 min., podražení).

33:53

Jeden z trestů domácích právě zkončil, hostujícímu celku pkračuje přesilová hra.

32:58

Je znatelné, že Beranům asfalt nesvědčí. I přes výhodu přesilové hry 5 na 3 dokázali tepličtí vyhodit balonek z pásma.

32:40

Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Jarkovský – 2 min., hákování).

31:53

Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Jirava – 2 min., zdržování hry).

31:26

Domácí měli během krátké doby své přesilové hry dvě velké šance, Kostovič ale svůj celek drží, jak jen mu síly stačí.

30:21

Vyloučení v týmu HSÚ Berani Ústí nad Labem (Řídel – 2 min., sekání).

30:15

Po faulu Beranů mají domácí výhodu.

30:01

I po druhé třetině je stav stále nerozhodný. Zda rozhodne závěrečná třetina se dozvíme již brzy.

30:00

29:45

Berani dlouho nemohli rozehrát v obranném pásmu, v posledních vteřinách se mohl dostat k brance Netušil, ale balonek nešikovně skočil a kutálel se do rohu.

29:13

Berani právě vstřelili branku!
A máme tu vyrovnání! Po parádně sehrané přesilovce se prosazuje Matěj KOTLÍK. Asistence: Červinka, Patzelt.

28:28

Pěkně sehraná přesilovka 5 na 3 od Beranů, Netušil zkoušel ještě dorazit míček Vaníčkovi mezi betony, ale ten je včas sklapl.

27:54

27:37

Tato přesilovka ústeckého celku již vypadá mnohem lépe, ale ani tentokrát se nemohou prosadit.

27:02

Patzel pálí z první z úhlu, trefuje Vaníčka.

26:51

Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Prokš – 2 min., napadení).

25:17

Po zahašeném samostatném úniku Klečky se Berani dostávají před Vaníčka, Bandry mohl být slavný, ale trefil jen betony domácího brankáře, míček se odrazil k Červinkovi a ten z nápřahu trefuje veverky na stromě daleko za hřištěm.

23:30

Po učebnicové rozehrávce od Patzelta našel Melicher před bankou volného NETUŠILA, který neměl problém dostat míček za Vaníčkovo záda. Asistence: Melicher, Patzelt.

21:03

Vyloučení v týmu HSÚ Berani Ústí nad Labem (Tauš M. – 2 min., sekání).

21:03

Teplice právě vstřelily branku!
Po samostatné akci se prosazuje podruhé kapitán domácího celku. Bez asistence.

20:20

Hosté v plném počtu a ani tentokrát Berani nevyužili své početní výhody.

18:20

Po krásné akci beranů, kdy Patzelt přihrával Netušilovi do prázdné branky, se Antoním KŮS opřel do Netušila více,než bylo zdrávo, ten spadl na konstrukci branky a posunul ji.

17:53

Domácí pokračují v tlaku, Berani se nemohou dostat k žádné větší akci

16:06

Po vzájemné souhře PROKŠE a Bíma můžeme vidět první branku tohoto utkání. Asistence:Bím.

15:27

Jirava vyslal střelu od modré, před brankou ji ale nikdo netečoval a tak končí vedle branky.

15:01

První třetina bylavelmi vyrovnaná, o tom svědší i skóre, které zůstalo nezměněné tedy 0:0. Uvidíme, co nabídne druhá část.

15:00

14:34

Domácí se poprvé dostali k útočné akci, Kostovič vyráží míček do rohu.

14:07

Vyloučení v týmu HSÚ Berani Ústí nad Labem (Červinka – 2 min., držení protihráče).

12:43

11:24

Kapitán hostujícího celku se snažil rozehrát po mantinelu, Teplice ale brání, co jim nohy, ruce a hokejky stačí a míček končí mezi střídačkami.

10:43

Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Klečka – 2 min., držení hole).

09:27

Melicher v obrovské šanci! Vaníček si byl v brance jistý a míček se odráží až k modré čáře.

09:10

Adámek míchal v úniku, Kostovič se ale nenechal zmást a míček končí pod jeho pravým betonem.

07:27

Jarkovský tečoval střelu od modré, bohužel pro domácí míček zkončil metr nad beraní brankou.

05:03

Klečka teď velký důraz na brankovišti Beranů! Kostovič, ač měl plné ruce práce, nakonec míček svojí lapačkou dokázal zkrotit.

02:30

Vhazování v obranném pásmu Beranů opět vyhrává domácí celek, Patrik Bandry se ale ujmul velmi rychle míčku a běží na branku, je z toho ale akorát další vhazování, tentokrát v obranném pásmu Ronda.

02:01

Černý vyslal střelu z úhlu na Kostoviče, ta ale končí na vzdálenějším mantinelu.

01:19

Netušilova střela končí Vaníčkovi přímo na solaru.

00:08

Úvodní vhazování vyhrávají domácí, Patzelt však aktivně napadá míček hned od začátku.

00:01

Do Krupky, kde hraje své domácí zápasy tým Rondo Teplice, dnes dorazí tým Beranů z Ústí nad Labem. Nováček letošního ročníku zatím pouze vítězí a drží se s plným počtem bodů ve špičce tabulky. Rondo zatím vyhrálo tři z pěti zápasů a je tři body za svým dnešním soupeřem. Domácí tým by měl těžit zejména ze svého domácího hřiště, protože hrubý asfalt není dobrý kamarád s technickou hrou, na což jsou ale tepličtí zvyklí. Beranům a jejich kombinačnímu stylu by tento povrch mohl dělat velké problémy, takže ačkoliv jsou papírovým favoritem, tak dnes je nečeká vůbec lehké utkání a troufnu si říci, že zápas může dopadnout jakkoliv. Rozhodně se nedá čekat žádná velká přestřelka. Všechny odpovědi na otázky se dozvíme v 16:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

2:3

Branky a nahrávky: 17. Prokš (Bím), 22. Prokš – 24. Netušil (Melicher, Patzelt), 30. Kotlík (Červinka, Patzelt), rozh. náj. Netušil