CROSSDOCK Extraliga

SK Sudoměřice – HBC Kladno

1:2

konec (0:1, 0:0, 1:1)

14.10.2018, 11:00 • Sudoměřice • 12. kolo • Info o změnách stavu (Marek Danielik)

To je od nás pro dnešek vše, děkujeme Vám za pozornost a přejeme Vám hezkou neděli. (12:51:53)
Je konec. Kladno nakonec vítězí, i když si v závěru zápas zkomplikovala, druhou branku ale nedostalo a tak bere tři body. Pro Sudoměřice je to naopak škoda, kdyby minutu před koncem neinkasovala, asi by se hrálo prodloužení.

Střely ve třetí třetině: 4:9.
Střely celkem: 20:36.

44:47

Sudoměřice právě vstřelily branku!
Ještě malá úprava skóre, Sudoměřice ale asi už nesrovnají. MATĚJ FRAŇO proměňuje trestné stříléní a připisuje se jednu branku do statistik.

44:47

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Soukup – Trestné střílení, podražení).

44:08

Kladno právě vstřelilo branku!
Asi je definitivně rozhodnuto! Vítězství Kladna potvrzuje svu trefou MARTIN ŠPAČEK. Asistence: Daniel Hnízdil.

34:58

32:58

Vyloučení v týmu SK Sudoměřice (Studénka – 2 min., nedovolené bránění).

30:01

Dnešní utkání sleduje 81 diváků.
Ve druhé třetině se také odehrával velmi vyrovnaný zápas. Branka ale nepadla ani na jedné straně a tak hosté stále drží těsné vedení. Uvidíme, jestli se Sudoměřice ještě vrátí do zápasu nebo jestli Kladno udrží své jednobrankové vedení.

Střely ve druhé třetině: 9:11.
Další třetina začne přibližně v 12:17.