14.10.2018, 18:30 • SH Jižní Město, Praha • 9. kolo • Libor Kokoška

Tipsport: 1.45 6.2 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z naší strany vše. My děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (20:45:40)
Dnešní veledůležitý zápas je u konce. Sparta uhájila první místo.

První třetina vyšla lépe hostujícímu celku. Trefili se Garčar, Pažák, Marvánek a Zouzal. Na druhé straně se trefil pouze Pražan. Do druhé třetiny tak Chodov vstupoval za nepříznivého výsledku 1:4 a mnoho fanoušků už svým oblíbenců velké naděje nedávali.

Pak ale přišlo neuvěřitelné srovnání. Trefil se Plíhal, Vávra a Ondrůšek z přesilovky. Avšak i chodovské oslavy měli sladkokyselou příchuť, za nedlouho po vyrovnání Sparta po gólech Křenka a Svatoše šla opět do vedení.

Třetí třetina byla ta zřejmě nejnapínavější. Sparťanský Zouzal sice navýšil náskok Sparty o tři góly, vzápětí ale Sparta obdržela dva rychlé góly, Na ty Sparta našla dobrou odpověď. Zopakovala výkon svého soupeře a přidala taktéž další dva. Gól chodovské Matějíčka a sparťanské dvojice Pažák-Ulhelyi do prázdné branky už pouze kosmeticky upravila skóre zápasu.

Hráči zápasu: Marek Matějíček (Chodov) a Michal Pažák (Sparta)

59:55

Sparta právě vstřelila branku!
MICHAL PAŽÁK po jednoduché kličce proměňuje trestné střílení! Dnešní zápas bude pro něj patřit určitě k těm hůře zapomenutelným.

59:55

Jeden z hráčů Chodova se dopustil faulu. A jelikož se jednalo o faul při střele do prázdné branky, bude následovat nájezd.

59:47

Ani jeden ze dvou dalekých sparťanských pokusů netrefil prázdnou branku Chodova.

59:20

Pokus si myslíte, že se dnešní zápas už pouze dohrává, jste na omylu. Chodov stále hraje bez brankáře a snaží se otočit průběh zápasu ve svůj prospěch.

59:00

Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:11

58:11 Lukáš UJHELYI - 7:10

58:11

Je rozhodnuto! Po obrovské chybě v chodovské rozehrávce se sice netrefuje kapitán hostujícího celku Milan Garčar. LUKÁŠ UJHELYI už ale nezaváhal a skóroval do odkryté branky Chodova! Asistence: Milan Garčar

57:58

Oddechový čas pro domácí.

57:58

Sparta teď tlačí na chodovské útočníky. Vše ukončuje rozhodčí zapískáním nekompromisního faulu, což znamená volný úder pro domácí celek.

57:03

Další důležitý zákrok Martina Beneše, tentokrát lehce baseballovým zákrokem ukončil rodící se šanci Chodova. Do konce zbývají poslední tři minuty hry.

56:19

Další pokus Chodova! Tentokrát Tom Ondrušek na nic nečekal a zkusil svoje štěstí. Tentokrát mu to nevyšlo a mířil dobrý půl metr vedle sparťanské branky.

Dnešní utkání sleduje 264 diváků.

55:36

Pokus Martina Pražana nepatřil k těm nejpřesnějším. Přízemní střela nakonec skončila vedle sparťanské branky.

54:54

Chodov se snažím najít skulinu ve sparťanské obraně. Teď se mu to ale příliš nedaří a tak už takřka minutu bezúčelně drží míček v obranné polovině hřiště.

54:00

Halou otřásá bouřlivá atmosférou! Ani to ale nestačilo aby Mikuláš Krbec dotlačil míček do sparťanské branky! I když po dobré přihrávce vzduchem z levé strany k tomu měl velmi blízko.

7:11

Branky a nahrávky: 17. Pražan (Ondrušek), 30. Plíhal (Vošta), 30. M. Vávra (Pražan), 36. Ondrušek (Podhráský), 45. Pražan (Ondrušek), 50. Vošta (Maxa), 53. Matejčík (Vošta) – 3. Garčar (Pažák), 5. Pažák (Krejča), 8. Marvánek (Zouzal), 14. Zouzal (Kareš), 37. Křenek (Garčar), 37. Svatoš (Marvánek), 42. Zouzal (Svatoš), 52. Marvánek (Zouzal), 54. Kareš (Bartoš), 59. Ujhelyi (Garčar), 60. Pažák (TS)

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, T. Vávra, Sýkora, Podhráský, Doubek, Strnad – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Ondrušek, Řezáč – Koutný, Vacenovský, Matejčík – Krbec, Plíhal.

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Bartoš, Čermák, Garčar, Marvánek, Zeman, Křenek, Kalaš – Ujhelyi, Zouzal, Košir – Bína, Svatoš, Burian – Kareš, Krejča, Časar – Veselý, Pažák.

Rozhodčí: Černý, Janoušek

02:25 SPA 0:1 Garčar (Pražák)
04:18 SPA 0:2 Pražák (Krejča)
05:46 CHD 2 Matejčík, Sekání
07:39 SPA 0:3 Marvánek (Zouzal)
13:45 SPA 0:4 Zouzal (Kareš)