4:3

po s.n. (3:2) (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)

08.10.2018, 18:30 • Megasport Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.0 4.1 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dramatický duel dokázal domácí celek vyhrát až v samostatných nájezdech. Ten rozhodující elegantně proměnil Vadim Šipačov. Ten se stává hrdinou tohoto zápasu. Sledovali jsme zápas, který po třech třetinách skončil 3:3, v prodloužení byl aktivnější hostující celek, který se pak obránil v oslabení. V nájezdech vyhrálo Dynamo. (21:15:24)

Vadim ŠIPAČOV - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dynamo Moskva.
Domácí celek vyhrává tento zápas. V nájezdové loterii skvělým pokusem rozhodl VADIM ŠIPAČOV.

8. série 3:2

Denis PARŠIN neproměňuje.

Vadim ŠIPAČOV proměňuje. Položil si brankáře a z ostré pozice se trefil precizně.

7. série 2:2

Michail VARNAKOV neproměňuje. Jeho blafák skvěle vychytal gólman.

Vladimir BRJUKVIN neproměňuje. Kotouč mu sjel z hole, nezakončil.

6. série 2:2

Philip HOLM neproměňuje. Tentokrát branku minul.

Dmitrij KAGARLICKIJ neproměňuje. Trefil rukavici brankáře.

5. série 2:2

Ivan IGUMNOV proměňuje. Položil si brankáře a překonal ho. Pokračujeme dál.

5. série 1:2

Philip HOLM proměňuje. Povedený blafák.

4. série 1:1

Miks INDRAŠIS neproměňuje. Pokus o blafák vypíchl gólman.

Pavel MAKARENKO neproměňuje. Gólman udržel kotouč před brankovou čárou.

3. série 1:1

Ilja NIKULIN neproměňuje. Jeho střelu mezi betony kryje gólman.

Andy MIELE neproměňuje. Jeho zakončení se do branky nevešlo.

2. série 1:1

Dmitrij KAGARLICKIJ proměňuje. S přehledem proměnil, pěkná rána pod horní tyč.

2. série 0:1

1. série 0:1

Daniil TARASOV neproměňuje. Mezi betony místo nebylo.

Michail VARNAKOV proměňuje. Prostřelil brankáře mezi rukou a tělem.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:48

Ivan Bočarov kryje snadnou ránu od modré čáry.

64:12

Torpedo Nižnij Novgorod rozehrávalo na icing, vhazovat se bude před jeho brankou.

64:00

Anton Šenfeld byl před brankou volný, ale kotouč se k němu nedostal

63:30

Přesilovku hraje hostující celek, ten se dostal do útočného pásma, kde kombinuje.

63:14

Oddechový čas pro hosty.

63:14

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Semjon Pankratov – 2 min., vysoká hůl).

62:30

Domácí jen bruslí bez kotouče, hosté hrají prodloužení velmi dobře.

62:00

Hosté hrají v prodloužení výrazně lépe, kombinují v útočném pásmu, ovšem bez střelby.

61:00

Miika Koivisto nedokázal důrazněji vypálit z předbrankové pozice, kde byl tísněn.

60:41

Denis Paršin se dostal do brejku, ale brankáře prostřelit nedokázal.

60:18

Hostující celek má kotouč v držení a čeká na vhodnou příležitost pro vedení akce.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení. Oba týmy do tabulky získávají bod. O ten druhý se bude hrát.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:05

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Dynama.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:25

Pavel Makarenko sice obkroužil branku soupeře, ale do zakončení se neprotlačil.

57:17

Hostující celek má optickou převahu, ale zatím se nemůže propracovat do výraznějších šancí. Sledujeme aktivní hru Novgorodu.

56:55

Oddechový čas pro domácí.

56:00

Hraje se rychlý hokej, mnoho šancí k vidění není.

55:33

Kirill Urakov si sjel před branku, kde si vybudoval dobrou pozici pro střelu. Puk se k němu ale nedostal.

55:08

Domácí brankář se nyní zapojil do rozehrávky, vyjel za svou branku, odkud poslal kotouč obráncům.

54:06

Vladimir Galuzin pálil od modré čáry, Ivan Bočarov byl pozorný a kotouč vyrazil mimo branku.

53:38

Hosté se nyní dostali do útoku, Anton Šenfeld však poněkud zbytečně hledal spoluhráče, který byl obsazený.

53:11

Moskva se usadila v útočnému pásmu, Andrej Alexejev si vybruslil do střelecké pozice, ale kotouč mu uskočil z hole.

52:26

Komerční přestávka.

52:00

Hraje se rychlý hokej, oba týmy mají k výhře stejně blízko. Gólmani na obou stranách musí být pozorní.

49:54

49:54 Vadim ŠIPAČOV - 3:3

49:54

Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí celek dokázal v přesilovce vyrovnat. Zakončoval VADIM ŠIPAČOV, který svou střelu odrazil o brusli jednoho z bránících hráčů přímo do branky. Asistence: Ilja Nikulin.

49:40

Vadim Šipačov střílenou přihrávkou hledal spoluhráče před brankou, nyní to ještě nevyšlo.

48:17

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Robert Sabolič – 2 min., vražení na hrazení).
Dnešní utkání sleduje 3 782 diváků.

47:52

Andrej Alexejev byl volný před brankou, pokoušel se individuální akcí získat prostor pro zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná.

45:48

45:48 Vladimir GALUZIN - 2:3

45:48

Torpedo právě vstřelilo branku!
Dobře sehraná přesilovka a hosté se dostávají do vedení. Střelu Varnakova gólman jen vyrazil nad sebe, a pak baseballovým způsobem poslal o tyčku do branky kotouč VLADIMIR GALUZIN. Asistence: Michail Varnakov a Anton Šenfeld.

45:17

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Ivan Igumnov – 2 min., podrážení).

44:40

Juuso Hietanen to zkoušel individuálně, ale nedokázal překonat obránce soupeře.

43:41

Denis Kostin neměl problém se zakončením, a tak si v pohodě poradil s ránou od modré čáry.

43:00

Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Dynamo se pokouší vypracovat si tlak v útočném pásmu. Torpedo se musí bránit.

42:10

Domácí celek se nyní dostal do útočného pásma, zakončit ale nedokázal.

40:38

Denis Paršin se propracoval do střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.

40:01

Hosté dokázali ve druhé třetině otočit skóre, dostali se do vedení 2:1. Pak ale dokázal domácí celek vyrovnat. Trefil se Dmitrij Kagarlickij.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry druhé třetiny.

38:30

Vladimir Brjukvin z mezikruží minul branku.

38:10

Hosté rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější závěr druhé části hry.

38:01

Dmitrij Kagarlickij se nyní dobře dostal do střelecké pozice, jeho rána však byla zblokovaná.

37:55

Sledujeme hru čtyři na čtyři. O kotouč se bojuje zejména ve středním pásmu.

36:12

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Ivan Igumnov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Damir Žafjarov – 2 min., hrubost).

36:00

36:00 Dmitrij KAGARLICKIJ - 2:2

36:00

Domácí celek dokázal nyní vyrovnat. Ujala se střele na vzdálenější tyč, kterou vyslal DMITRIJ KAGARLICKIJ. U tyče byl ještě připravený jeho spoluhráč na případnou dorážku. Asistence: Vadim Šipačov.

35:43

Hostující celek výborně odtlačil domácí hráče ze střelecké pozice.

35:25

Juuso Hietanen si sjel před branku, ale přihrávka na něj byla zblokovaná.

35:00

Přesilovku hraje domácí celek, ten se však nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

34:14

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Barancev – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

34:14

0557 Denis Barancev pálil z mezikruží, jeho rána nebyla špatná, ale kotoču končí mimo.

33:24

Novgorod rozehrává od své branky, akci vedl Philip Holm. V útočném pásmu jej o kotouč ale připravil obránce.

33:00

Daniil Iljin se propracoval do střelecké pozice, ale nedokázal přesněji trefit branku. Jeho rána končí nad.

32:14

Dynamo špatně rozehrálo. Je z toho jen icing a buly před Ivanem Bočarovem.

31:41

Domácí celek přišel o své vedení, hosté otočili skóre a dál pokračují v aktivní hře.

29:40

Celo situaci zkoumal ještě videorozhodčí, který někde pod brankářem viděl kotouč za brankovou čárou. Gól platí a jeho autorem je KIRILL URAKOV. Asistence: Danil Verjajev a Daniil Iljin.

29:40

29:40 Kirill URAKOV - 1:2

29:40

Hra je nyní přerušena, Torpedo pokračuje v aktivně hře a pokouší se získat vedení. Damir Žafjarov se hodně aktivně dral do branky, ale gólmana nepřekonal. Jen jej zavalil.

27:47

27:47 Philip HOLM - 1:1

27:47

Hostující celek využívá přesilovou hru a vyrovnává. Hodně nenápadnou střelou se prosazuje PHILIP HOLM. Tento gól asi půjde na vrub gólmana.

26:53

Jegor Zajcev to udělal výborně, při vlastním oslabení se dostal do zakončení. Denis Kostin byl pozorný.

26:02

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Alexejev – 2 min., podrážení).

25:10

Miks Indrašis se dostal do brejku, ale vůbec nedokázal bekhendovým blafákem trefit branku.

24:50

Vadim Šipačov pálil dvakrát mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

24:35

Přesilovku sice hraje domácí celek, ale nemůže se stabilněji propracovat do střelecké pozice.

23:03

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kirill Urakov – 2 min., podrážení).

22:15

Po střele Kirilla Urakova končí kotouč v ochranné síti nad brankou.

21:40

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

21:10

Skvěle nyní zasáhl domácí brankář. Ivan Bočarov podržel své spoluhráče. Hosté měli před sebou odkrytou část branky, a gólman senzačně zasáhl.

20:01

Domácí celek vede po první třetině o jednu branku, se štěstím se trefil Dmitrij Sidljarov. Střelecky je sice aktivnější hostující celek, ale prostřelit domácí brankáře nedokázal.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:15

Anton Šenfeld zakončoval a jeho projektil kryje brankář Ivan Bočarov.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:34

Danil Verjajev to zkoušel individuálně, ale jeho akci chybělo důraznější zakončení.

18:17

18:01

17:42

Michail Varnakov se pokoušel dostat do střelecké pozice, jeho rána bla zblokovaná.

17:00

Sledujeme hru čtyři na čtyři, hraje se spíše ve středním pásmu.

16:17

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Alexejev – 2 min., sekání).

16:01

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Vladimir Galuzin – 2 min., podrážení).

15:39

15:14

Denis Barancev poslal střílenou přihrávku do prostoru před brankou. Nikdo z jeho spoluhráčů netečoval.

14:52

Mnoho šancí momentálně k vidění není, převahu mají hráči v bílých dresech, tedy hosté.

14:03

Novgorod rozehrává od své branky, Damir Žafjarov pálil nepřesně, jeho rána byla nepřesná.

13:52

13:26

Philip Holm hledal před brankou spoluhráče, jeho projektil postrádal přesnost.

12:50

Dynamo se při vlastím oslabení pokoušelo prosadit, Ivan Igumnov nedokázal zpracovat kotouč.

12:45

Philip Holm z pozice před brankou trefil jen domácího brankáře, který přerušuje hru.

12:28

Vladimir Galuzin pálil od modré čáry, jeho projektil postrádal přesnost.

11:52

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vitalij Menšikov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, hosté se pokouší co nejrychleji vyrovnat.

09:29

09:29 Dmitrij SIDLJAROV - 1:0

09:29

Domácí celek se dostává do vedení. Jegor Zajcev vypálil a brankář vyrazil kotouč nad branku. Puk spadl před brankoviště, odkud zakončoval DMITRIJ SIDLJAROV. Jeho rána mezi betony projela a kotouč si gólman srazil nešikovným pohybem za brankovou čáru. Asistence: Jegor Zajcev a Semjon Pankratov.

08:35

Damir Žafjarov vedl další zajímavou akci Novgorodu. Hosté ale zaměstnat domácího brankáře nedokázali.

07:57

Andy Miele byl na malý moment volný před brankou, přihrávka se k němu ale nedostala. Následně Torpedo rozehrálo špatně, a tak se z toho icing.

07:22

Domácí rozehrávají od své branky, přihrávka postrádala přesnost, a tak mohou hrát hosté.

06:03

Robert Sabolič pálil z kruhu bez přípravy, jeho projektil kryje brankář Ivan Bočarov. Komerční přestávka.

05:09

Denis Barancev se dostal do dobré střelecké pozice, ale kotouč mu sjel z hole. Následně zahrozil domácí celek. Vadim Šipačov vypálil a hostující brankář kryje jeho pokus.

03:30

Vladimir Brjukvin vybojoval kotouč v útočném pásmu, v akci pokračoval Daniil Tarasov. Ani jeden z nich ale nedokázal ohrozit branku.

02:53

Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí, hra se přelévá ze strany na stranu.

01:21

Anton Šenfeld se pokoušel dostat do zakončení, jeho rána však postrádala přesnost.

00:25

Vadim Šipačov si vybruslil do dobré střelecké pozice, spoluhráč na něj však nedokázal procpat přihrávku.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Hietanen, Koivisto, I. Nikulin, Volkov, Pribylskij, J. Zajcev, Menšikov – Kagarlickij, Tarasov, Šipačov – Alexejev, Zackrisson, Indrašis – V. Kuljomin, Igumnov, Brjukvin – Petunin, Pankratov, Muranov – Sidljarov.

Torpedo Nižnij Novgorod: D. Kostin (Tichomirov) – Barancev, Orlov, Sergijenko, Holm, Volčenkov, Korobov, Rodionyčev – Galuzin, Varnakov, Paršin – Šenfeld, Miele, Calof – Makarenko, Sabolič, Žafjarov – Setdikov, D. Iljin, Urakov – Verjajev..

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Hráči, který nenastoupí
Za domácí mají nejistý start Afinogenov, Mironov, Mozor, Jerfemov. Za hosty pak Bodie, Galimov a Makarenko.

Dynamo Moskva
Dynamo prožívá nepovedenou část sezóny. Odehrálo patnáct zápasů a má bilanci 4-0-3-8 a získalo 11 bodů. V tabulce Západní konference je na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný a to ten poslední. Nižněkamsk porazilo 3:0. Předním ale nestačilo na Magnitogorsk 5:6 v prodloužení, Jekatěrinburg 0:1, Traktor Čeljabinsk 0:1 a Kazaň 1:2. Těsné výsledky z posledních zápasů v neprospěch Moskvy.

Torpedo Nižnij Novgorod
Torpedo nemá nejhorší vstup do soutěže. Má bilanci 7-2-1-4 a získalo 19 bodů, což stačí na šesté místo Východní konference. Skóre má 45:39. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Vladivostokem 5:1, v prodloužení s Kunlunem 3:2 a Chabarovskem 4:3.Tým nestačil na Jaroslavl 3:4 v nájezdech a na Čerepovec 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Dynamo Moskva a Torpedo Nižnij Novgorod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

4:3

Branky a nahrávky: 10. Sidljarov (J. Zajcev, Pankratov), 36. Kagarlickij (Šipačov), 50. Šipačov (I. Nikulin), rozh. náj. Šipačov – 28. Holm, 30. Urakov (Verjajev, D. Iljin), 46. Galuzin (Varnakov, Šenfeld)