0:0

konec (0:0)

06.10.2018, 17:00 • NV Arena, Sankt Pölten • 10. kolo • Tadeáš Podolka

Tipsport: 1.8 3.77 4.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes jsme viděli velmi bojovné utkání, které nepoznalo vítěze. Oba týmy pečlivě bránili, a tak se většinu času zkoušeli prosadit ze střední vzdálenosti. Tyto střely často končily mimo branku, rovněž byla velká spousta tvrdých střetů, proto nepřekvapí konečných 36 faulů. Děkuji za sledování a nejen u rakouské Bundesligy na shledanou. (18:53:35)
Pozápasové statistiky
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 8:5. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 19:17.

90+4

90+3

Admira tahá čas. Sahanka střídá Kadlec.

90+2

Nádherný pas za obranu dostal Vorsager, jenže balon špatně zpracoval a balon mu vypíchl Riegler.

90+1

Dva hráči Admiry se srazili, přitom navíc faulovali ještě jednoho domácího hráče.

90

Ještě tři minuty nastaví hlavní arbitr Gishamer.

90

Střídání pro domácí. Paka nahrazuje na posledních pár minutek Balič.

89

Po jednom takovém dostává žlutou kartu Drescher.

88

Více než fotbal připomíná hra házenou, či hokej. Jeden tvrdý hit, střídá druhý.

87

Domácí brankář Riegler se horko těžko zvedá, potom co stejně jako Thölke špatně došlápl. Nicméně pokračuje dál ve hře.

86

Klidný nezůstal při srážce Djulmanda s Drescherem. Volný kop pro domácí.

85

Domácí hráči v posledních minutách často padají na zem, avšak Gishamer zůstává klidným.

84

Na zemi leží právě Pak, po té co jej trefil Vorsager. Rozhodčí Gishamer to jako faul neposoudil.

83

Pak (SKN St. Pölten) si právě vysloužil žlutou kartu.

82

Maier teď zcela nešikovně fauloval nově příchozivšího Hofbauera.

81

Střídání pro SKN St. Pölten: Ze hřiště odchází dnes skvělý Fountas, nahradí ho Luxbacher.

80

Tyč teď zazněla za Leitnerem! Domácí jsou stále blíže ke vstřelení branky!

79

Sahanek si vysloužil žlutou kartu, když sestřelil domácího Ingolitsche.

78

Střídání pro FC Flyeralarm Admira: Pantsila nahrazuje Jakolis.

78

Při něm byl odpískán útočný faul jednomu z domácích hráčů.

77

Šance pro domácí, vyválčili si další roh.

72

Domácí více rozevřeli hru, čehož mohou využívat hosté svými rychlými protiútoky.

71

Další slibný útok domácích zastavila ofsajdová past.

70

SKN St. Pölten pokračuje v náporu, hosté se zátahli před vlastní vápno a brání nerozhodný stav.

68

Střídání pro SKN St. Pölten: Haase, který před malou chvílí špatně došlápl, střídá Hofbauer.

67

Teď bude za čarou ošetřován jeden z domácích hráčů, zřejmě špatně došlápl.

66

Hosté poté zahrávali rohový kop. Ten nic nebezpečného nepřinesl.

65

Uff, už to znovu vypadalo na nějaké zranění, naštěstí se Malicsek rychle vzchopil.

64

Ofsajd zastavil pronikajícího Bakise (Admira).

63

Na hrací plochu se dostaly dva míče, jeden odklidil hostující kouč.

61

Pro změnu zahrozili hosté, podobně jako domácí se zkoušejí prosadit ze střední vzdálenosti.

60

Toto moje tvrzení potvrdil před chvilkou Fountas.

59

St. Pölten se dostává více do útoku, střely ze střední vzdálenosti zatím ale úspěšné nebyly.

58

Další střela St. Pöltenu. Ingolitschova točená rána skončila jen o kousek vedle Leitnerovy branky.

57

Domácí se po dlouhé době ocitli v pokutovém území, hlavička Gartlera ale šla mimo.

55

Série faulů na obou stranách, nejdříve fauloval Pak, poté Malicsek.

54

Hjulmand (Admira) si počínal při bránění nedovoleně. Volný kop pro domácí.

53

Dál už to nepůjde. Thölka příliš limituje jeho zranění, a tak ho střídá Maier.

51

První střelu druhého poločasu Pantsil, mířila ale vysoko nad.

49

Thölke je zpátky na hrací ploše.

48

Thölke špatně došlapuje, bude ošetřován za čarou.

47

Gartler již dnes po druhé zahrál rukou.

46

Druhý poločas nám začal prvními útoky, zatím nic nebezpečného. Za to hostující fanoušci zápalili světlice.

46

Máme za sebou slušný první poločas, ve kterém zatím překvapivě Admira dominuje. Má více střel, většinu času má míč na kopačkách. Jen ji trápí zakončení. Ve druhé půli to může změnit. Sledujte se mnou i druhý poločas...

45+2

45

Dvě minuty nastaví Gishamer.

43

Admira tlačí St. Pölten. Malicsekova rána však se mezi tři tyče nevešla.

41

Painstilovu nečekanou střelu z úhlu chytá Riegler.

39

Žlutou kartu obdržel Bakis (Admira).

35

Aktuální držení míče: SKN St. Pölten 39%, FC Flyeralarm Admira 61%.

33

Ljubicicovu nízkou střelu do pravého rohu kryje Leitner.

31

Admira také zaútočila, Bakisova daleká střela byla opravdu daleká, brance se ani nepřiblížila.

28

Meisl hlavičkoval uvnitř šestnáctky, avšak mimo branku.