Portugalská Primeira Liga

SC Braga – Rio Ave FC

1:1

konec (1:1)

06.10.2018, 21:30 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • 7. kolo • Jan Přikryl (@PrikrylJ)

Tipsport: 1.39 4.96 8.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeju Vám pěkný zbytek sobotní noci a u dalších textových přenosů na počtenou. (23:35:05)
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 26:11.
Máme tu konec utkání, které nakonec skončilo remízou 1:1. Pro domácí to je velká ztráta, za to pro hosty to je zlatý bod. Ve druhém poločase jsme byly svědky spíš bitvy než fotbalových dovedností. V nastavení dostal druhou žlutou kartu v zápase Esgaio a tak domácí dohrávali o deseti hráčích. Oba trenéři byly v nastaveném čase posláni na tribunu. Největší šanci druhého poločasu měl na hlavě Eduardo Wilson, ovšem Jardim předvedl výborný reflexivní zákrok.

90+7

90+7

Také hostující trenér je vykázán na tribunu.

90+6

Galeno chce odpískat pokutový kop, rozhodčí jasně ukazuje odkop od branky.

90+6

Nepovedený centr v podání Sequeira. Jardim rozehraje od své branky.

90+5

Ofsajd zastavuje útok hostů.

90+5

Galeno faulován a hosté mohou v poklidu rozehrávat.

90+4

Jeden ze členů realizačního týmu Rio Ave, byl nyní vykázan na tribunu.

90+3

Martins vybojoval faul na svojí osobu v blízkosti vlastní pokutového území.

90+2

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Ricardo Esgaio (SC Braga).

90+1

Domácí trenér je vykázán z technické zóny.

90+1

Rozhodčí nastaví 6 minut.

90

Wilson Eduardo vybojoval rohový kop.

89

Žlutou kartu dostává Léo Jardim (Rio Ave FC).

89

Martins byl poslán k zemi, domácí se ženou dopředu.

89

Sequiera našel ve vápně Martinse, který v těžké pozici minul branku.

88

Hosté již tahají čas což se domácím fanouškům, ale domácímu trenérovi vůbec nelíbí.