0:3

konec (0:2, 0:1, 0:0)

30.09.2018, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Jan Prošek

Tipsport: 2.08 3.67 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek byl v tomto zápase střelecky aktivnější – 37:32 a dokázal své šance proměnit. Kings dopláceli na špatnou koncovky. Šance také měli, jenže nedokázali prostřelit brankáře soupeře. (07:13:33)
1. John Gibson (ANA) 32 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Ryan Getzlaf (ANA) 0+1
3. Alec Martinez(LAK) 0+0
Československá stopa v utkání:
Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 09:00

59:01

Dostáváme se do poslední minuty hry v zápase. Sherwood vypálil velmi dobře a jeho ránu kryje brankář Quick,

58:43

Sam Steel se propracoval do zakončení, ale s jeho ránou si brankář dokázal poradit.

58:31

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Kings.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i tomto zápase.

57:40

Derek Forbor se prorpacoval do zakončení, jeho ránu zblokoval Marcus Pettersson.

57:11

Komerční přestávka. Hra je přerušená. Vhazovat se bude před brankou Kings.

56:51

Austin Wagner to vzal na sebe, jeho projektil dokázal brankář Ducks vyrazit před sebe, a pak už hráli obránci.

56:06

Pearson a Hentique se střetli ve středním pásmu. Hra pokračuje dál.

55:45

Ducks mají kotouč za svou brankou, oba týmy střídají.

55:01

Cam Fowler vyslal dobrou střelu na branku. Jonathan Quick musel být pozorný.

54:40

Hostující celek hraje takticky velmi dobře, vede o tři branky a drží hru co nejdál od své branky.

54:20

Wagner pálil z dobré pozice, s jeho pokusem si poradil hostující brankář. Komerční přestávka.

53:45

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Los Angeles. To čeká na první vstřelenou branku.

53:32

Sledujeme rychlý hokej, který však mnoho šancí nenabízí. Ani jeden celek se nikam nežene. Anaheim kontroluje hru.