30.09.2018, 02:00 • United Center, Chicago • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.92 3.78 3.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

David Kämpf (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 9:58
Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:36 (04:36:10)

1. Patrick Kane (CHI) 1+0
2. Nick Schmaltz (CHI) 0+1
3. Brent Seabrook (CHI) 1+0
Chicago zakončilo letošní přípravu vítězstvím nad Columbusem, kterému dokonale oplatilo v United Center porážku z úvodního letošního vzájemného měření sil. Vítězný gól vstřelil již v průběhu první třetině Artěm Anisimov. Konečný výsledek utkání. Chicago Blackhawks 4 Columbus Blue Jackets 1.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:17

Rozhodčí se s oběma kohouty nemazlili a rychle jim udělili dvě plus dvě minuty za hrubost. Tommy Cross a John Hayden stráví zbytek zápasu na trestné lavici.

57:17

Jean-François Bérubé s problémy podržel nahození Blackhawks od modré čáry a v jeho těsné blízkosti se poté strhla obrovská mela. John Hayden si zatancoval s Tommy Crossem.

56:47

Hra byla přerušena a necelé čtyři minuty před koncem nastal čas na odbytí poslední reklamní přestávky.

56:33

Oba týmy se během letošní přípravy střetávají podruhé a vypadá to, že dnešní utkání bude mít přesně opačný výsledek. První duel vyhrál Columbus 4:1.

55:57

David Kämpf o sobě dal vědět a dobře clonil před bránou, skórovat se mu ovšem nepodařilo.

55:29

Staňte se fanoušky NHL.cz!

55:29

Kevin Stenlund si najel před bránu na krásnou přihrávku z levého křídla, rychlou střelou zápěstím ale minul vzdálenější levý horní roh brány Cama Warda.

54:51

Jonathan Toews na levém křídle krásně zavezl puk do útočného pásma a po objetí brány se pokusil o zpětnou přihrávku, kterou Blue Jackets úspěšně zablokovali.

54:07

Adam Clendening napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, která minula bližší horní roh brány.

52:14

Když porovnáme dnešní a včerejší utkání Columbusu, tak dnešní v Chicagu je mnohem plynulejší. Pittsburgh včera sice podlehl Blue Jackets v utkání hodně bohatém na góly těsně 7:6 a mohli byste si myslet, že časté přerušování způsobovaly branky, jenže v zápase padlo také hodně trestů a celkově byla hra často kouskována.

51:19

Blue Jackets na levém křídle vystřelili z ostrého úhlu a Cam Ward na přední tyči puk vyrazil hrudí.

4:1

Branky a nahrávky: 9. Seabrook (Gustafsson, Kunitz), 17. Anisimov (Martinsen), 29. Saad (Schmaltz, Gustafsson), 33. Kane (Manning) – 50. Stenlund (Nutivaara, Davidsson)

Chicago Blackhawks: Ward (A. Forsberg ) – Keith (A), Jokiharju, Manning, Seabrook (A), Gustafsson, Davidson – DeBrincat, Toews (C), Kahun – Saad, Schmaltz, Kane – Kunitz, Anisimov, Kämpf – Hayden, Krüger, Martinsen. Hlavní trenér: Joel Quenneville.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (36. Bérubé) – Wade, Clendening, Cross, Nutivaara, Simpson, Prapavessis – Wennberg, Gerbe, Dalpe, Davidsson, Hannikainen, Sedlák, Macinnis, Koules, Letestu (A), Stenlund, Vigneault, Desalvo. Hlavní trenér: John Tortorella.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Chris Schlenker. Čároví: Scott Driscoll, Bevan Mills

Diváci: 20594

07:00 CBJ 2 Davidsson, hákování
08:49 CHI 1:0 Seabrook (Gustafsson, Kunitz)
16:53 CHI 2:0 Anisimov (Martinsen)
28:23 CHI 3:0 Saad (Schmaltz, Gustafsson)