Konec zápasu. (13:43:45)

38:42

Slováci si berou oddechový čas a chystají závěrečný tlak za vyrovnáním.

38:19

Dobrý obranný zákrok si připsal Hájek, který čistým skluzem zastavil rodící se protiútok se Slovenska.

37:39

Na palubovce začínají pracovat i emoce, Klíma si jistou záležitost hodně vysvětloval s Medoněm.

37:16

Nástřel Blahuty ohrožení nepřinesl, česká jednadvacítka se musí znovu zatáhnout do defenzívy.

35:00

Českou branku již hájí Michal Hůla, který nyní musí odolávat zvyšující se převaze soupeře.

32:09

32:09 Sebastián BAČO - 2:1

32:09

Slovensko U21 právě vstřelilo branku!
Rázem je ale zaděláno na drama, nenápadnou střelou přesně k tyči se prezentoval SEBASTIÁN BAČO, který rázem snížil na rozdíl jediného gólu – 2:1!

30:10

Blahuta se po levé straně do zakončení neprodral, Slováci se míče zbavili pouze odkopem.

28:26

Češi mají ve druhé půli silně navrch a jasně zatím kráčí za třetím vítězství na turnaji.

27:20

Lukáš Křiváněk dostal pořádně naloženo na kotník a nyní je lékaři odváděn na střídačku. Doufejme, že střelec prvního českého gólu bude v pořádku.

26:27

26:27 Adam KESZI - 2:0

26:27

Česko U21 právě vstřelilo branku!
ADAM KESZI si hodně smolně srazil do sítě nastřelený balon a navýšil tím náskok českého týmu – 2:0!

25:56

Pěkně sehraná kombinace českého výběru, Sznapka hledal stříleným centrem na zadní tyč Křivánka, který ale ve skluzu nedokázal míč do sítě uklidit.

25:00

První střelu Slováků ve druhé půli vyslal Koricina, Němcovi míč vypadl z rukavic. Nakonec ho český brankář dokázal sebrat zpět do náruče.

24:49

Zatím nejvýraznější postavou českého týmu ve druhém poločase je Zdeněk Sita, který ostřeluje soupeřovu klec z každé pozice. Štěstí mu ale zatím nepřeje.

24:00

Českou kombinaci nyní ukončil nepřesnou rozehrávkou brankář Němec.

23:37

Češi jsou po pauze znovu při chuti a snaží se navýšit těsné vedení. Slovensko však zatím drží brankář Kevin Kollár.

22:42

A Sita je při chuti i nadále! Jeho ránu po rohovém kopu vytěsnil slovenský gólman na další roh.

22:14

Zdeněk Sita během krátké chvíle vyslal na Kollára tři zajímavé střely, ani v jednom případě však minisouboj s brankářem Slovenska nevyhrál. Každopádně to byla zatím největší šance druhého poločasu!

21:43

Klímova střela zamířila nad branku, na druhé straně si podobně vedl Jakub Filip.

20:23

V úvodu druhé půle mohli čeští futsalisté odskočit na rozdíl dvou branek, Křiváněk však tentokrát na Kevina Kollára ze strany nevyzrál.

20:01

20:00

19:01

Čeští futsalisté přestali po prvním vstřeleném gólu hrát a ač mají i nadále územní převahu, není jim to ve finální fázi vůbec nic platné.

18:35

Šlehofer ranou ze standardní situace protáhl brankáře Němce, který udržel pro české barvy čisté konto!

18:24

Zdeněk Sita dostává za faul žlutou kartu.

17:52

Nyní však česká obrana totálně propadla a hned trojice slovenských hráčů šla sama na brankáře! Lukáš Němec nakonec zasahovat nemusel, protože Matúš Šlehofer prostor mezi třemi tyčemi nezasáhl.

17:32

Češi drží balon a kombinují na útočné polovině.

15:37

Také Slováci si vzali time out.

15:16

Domácí šli do přečíslení ve třech proti dvěma, Sita si ale lépe postaveného spoluhráče nevšiml. Jeho zakončení bylo v poklidu zblokováno.

14:41

Až téměř po patnácti minutách hry zde máme první akumulovaný faul, provinil se Zdeněk Sita.

14:20

Série brankových příležitostí trochu upadla, vše narušilo až zakončení Jakuba Filipa do rukavic Němce.

13:41

Oddechový čas si vyžádal kouč českého národního týmu Marek Kopecký.

13:12

Dlouhá kombinace českého výběru není efektivní, Slováci se brání velmi dobře.

12:47

Na druhé straně sebral Šlehoferovu střela z voleje do rukavic Lukáš Němec.

12:27

Lukáš Křivánek znovu ukazuje svoje kvality! Nyní nevěděl, co s balonem a tak u levé lajny napřáhl k prudké střele. Gólman Slovenska jí s vypětím všech sil vytáhl nad břevno!

12:06

Brankář Kollár si nyní při rozehrávce zřejmě přivodil nějaké zranění, v utkání ale bude prozatím pokračovat.

11:19

Slováci úvodní převahu českého výběru zvládli jen s jednou inkasovanou brankou a nyní začínají kousat. O zajímavý duel tak zřejmě nebude nouze.

10:58

Kevin Kollár si nyní s balonem vyběhl až na útočnou polovinu, odkud zkusil přímo zakončit. Němec si trajektorii balonu nad branku v klidu pohlídal.

10:00

V polovině prvního poločasu měl obrovskou příležitost na srovnání Filip Vaktor, kterého si nepohlídal vracející se Slepčík. V akrobatické pozici ale slovenský futsalista zamířil mimo!

09:38

Petr Zajíček dostal na levé straně trochu prostoru, nakonec se rozhodl pro zakončení ze složité pozice. Rána po zemi bodlem mu nevyšla ani náhodou.

09:02

Matyáš Blahuta parádní střelou napálil břevno slovenské branky!

07:54

Obraz hry se stále nemění. Čeští futsalisté prokazují svoje kvality a chtějí co nejrychleji rozhodnout utkání.

06:54

A Křivánek je při chuti. Další zakončení z podobného místa mu ale Kollár již zneškodnil.

06:09

06:09 Lukáš KŘIVÁNEK - 1:0

06:09

A zkraje sedmé minuty zde máme úvodní branku! LUKÁŠ KŘIVÁNEK se nezalekl ostrého úhlu a takřka od brankové čáry poslal míč pod břevno Kollárovy branky – 1:0!

05:20

Rychlá kombinace Slováků vyšuměla do ztracena, na opačné straně Klíma branku Slovenska minul.

04:28

Další příležitost našich barev měl Zdeněk Sita, který se jako lasička protáhl po levé straně. Zakončení po zemi mu ale Kevin Kollár zlikvidoval pravou nohou.

03:51

A znovu se vše vrací před branku Kollára. Na tahu jsou čeští mladíci.

03:43

Josef Koricina vyslal první zakončení na branku Němce, prostor mezi třemi tyčemi však nezasáhl.

02:10

Zatím sledujeme jednostrannou podívanou, Slováci se ještě k ničemu nedostali.

01:16

Daniel Klíma z levé strany vyslal pěknou střelu po zemi, míč nakonec branku Slovenska jen o kousek minul.

00:54

Česká reprezentace nastoupila na své sousedy opravdu zhurta a již v prvních minutách je zamkla na jejich polovině.

1

Začátek zápasu bude mírně posunut, odhaduji tak o deset minut.
České reprezentaci bude v posledním zápase chybět kapitán Šarközy, který nemůže hrát po dvou žlutých kartách nasbíraných v předchozích dvou zápasech.

Česko U21: Hůla (Němec) – Klíma, Zajíček, Hájek, Slepčík, Blahuta, Sznapka (C), Künstner, Doležal, Sita

Slovensko U21: Ševčík (Boháč, Kollár) – Moravec, Bačo, Kuruc, Šlehofer, Vaktor, Medoň, Filip, Král, Keszi, Koricina, Babják

Rozhodčí: Zymoynyi (Maďarsko), Grabowski (Polsko) – Vaněk (Česko).
Dosavadní výsledky české reprezentace na turnaji v Nymburce:

Česko U21 – Maďarsko U21 4:1 (1:0)
Branky:
20. Šarkózy (Künstner), 22. Křivánek (Šarkózy), 38. Sznapka (Klíma), 39. Klíma – 34. Fekete (10 m kop)

Česko – Polsko 3:2 (2:0)
Branky:
3. Sznapka, 7. Křivánek (Šarkózy), 38. Kunstner – 30. Matlega, 40. Malkas
Druhé utkání Turnaje čtyř zemí proti sobě svede týmy Česka a Slovenska do jednadvaceti let. Čeští futsalisté již mají jistotu vítězství v turnaji, na závěr se ale chtějí s fanoušky rozloučit vítězstvím!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.