Konec zápasu. (13:43:45)

38:42

Slováci si berou oddechový čas a chystají závěrečný tlak za vyrovnáním.

38:19

Dobrý obranný zákrok si připsal Hájek, který čistým skluzem zastavil rodící se protiútok se Slovenska.

37:39

Na palubovce začínají pracovat i emoce, Klíma si jistou záležitost hodně vysvětloval s Medoněm.

37:16

Nástřel Blahuty ohrožení nepřinesl, česká jednadvacítka se musí znovu zatáhnout do defenzívy.

35:00

Českou branku již hájí Michal Hůla, který nyní musí odolávat zvyšující se převaze soupeře.

32:09

32:09 Sebastián BAČO - 2:1

32:09

Slovensko U21 právě vstřelilo branku!
Rázem je ale zaděláno na drama, nenápadnou střelou přesně k tyči se prezentoval SEBASTIÁN BAČO, který rázem snížil na rozdíl jediného gólu – 2:1!

30:10

Blahuta se po levé straně do zakončení neprodral, Slováci se míče zbavili pouze odkopem.

28:26

Češi mají ve druhé půli silně navrch a jasně zatím kráčí za třetím vítězství na turnaji.

27:20

Lukáš Křiváněk dostal pořádně naloženo na kotník a nyní je lékaři odváděn na střídačku. Doufejme, že střelec prvního českého gólu bude v pořádku.

26:27

26:27 Adam KESZI - 2:0

26:27

Česko U21 právě vstřelilo branku!
ADAM KESZI si hodně smolně srazil do sítě nastřelený balon a navýšil tím náskok českého týmu – 2:0!

25:56

Pěkně sehraná kombinace českého výběru, Sznapka hledal stříleným centrem na zadní tyč Křivánka, který ale ve skluzu nedokázal míč do sítě uklidit.

25:00

První střelu Slováků ve druhé půli vyslal Koricina, Němcovi míč vypadl z rukavic. Nakonec ho český brankář dokázal sebrat zpět do náruče.

24:49

Zatím nejvýraznější postavou českého týmu ve druhém poločase je Zdeněk Sita, který ostřeluje soupeřovu klec z každé pozice. Štěstí mu ale zatím nepřeje.

24:00

Českou kombinaci nyní ukončil nepřesnou rozehrávkou brankář Němec.

23:37

Češi jsou po pauze znovu při chuti a snaží se navýšit těsné vedení. Slovensko však zatím drží brankář Kevin Kollár.