1:0

konec (0:0, 1:0, 0:0)

24.09.2018, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • 7. kolo • Josef Prášek

Tipsport: 1.55 4.7 4.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nic už se nestalo, a tak domácí zvítězili v dnešním zápase fotbalovým výsledkem – 1:0. Ve druhé třetině nám zápas nabral lepší tempo a šance byly na obou stranách. Jediný gól vstřelil Adam Raška, když se prosadil střelou bekhendem. Třebíč si vítězství v poslední třetině pohlídala, ale měla to dnes těžký. Tři body tedy zůstávají doma.

Na shledanou. (19:51:58)

59:57

Čejka puk poslal zkušeně do pásma hostů tak, aby se nepískal icing.
Poté se píská přihrávka rukou. Vhazovat se bude před Vejmelkou!

59:01

Ihned po buly dostali puk domácí do středního pásma.

58:50

Vejmelka přerušuje hru po nahození z rohu. Vhazovat se bude před jeho brankou.

Hosté si vyžádali oddechový čas.

58:27

V tlaku jsou tedy hosté, ale domácí nakonec puk získali a poslali do bezpečí.

58:01

Puk je v pásmu Benátek, Zohorna mohl rozhodnout, ale puk mu sjel z hole!

57:01

Nedvídek zabojoval a získaný puk vyhodil za bránu hostů. Hra se nyní odehrává hlavně ve středním pásmu

56:05

Šír najel ve velké rychlosti do pásma, neměl komu moc nahrávat, a tak střílel na bránu. Vejmelka puk lapil do lapačky a přerušil hru.

55:40

Ke střele se dostal Maier z levé strany, ale do střelu mu skočil jeden z domácích.

54:36

Horký teď skvěle nahrál před kruhy na volného Nedvídka, ten ovšem opět minul. Hosty chvíli na to zastavil ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

53:57

Domácí drželi puk v klidu na hokejkách za svoji brankou, jenomže nepřesně rozehráli a píská se zakázané uvolnění. Benátkám zbývá 6 minut na srovnání.

53:07

Kusko puk vyvezl do pásma, jenže poté se mu puk zamotal trochu pod nohy, také i jemu spoluhráči. A jak puk skákal ve vzduchu, sledovali jsme spíše šermování holí.

51:55

Po dalším nahození od modré se puk odrazil k Žajdlíkovi, ten hru raději přerušil. Vhazovat se bude po jeho levici.

51:49

Střondala se dostal k odraženému puku a z blízkosti střílel na bližší tyč, Žajdlík puk vyrazil do rohu.