konec (1:1, 4:1, 0:1)

23.09.2018, 17:00 • SH Děkanka, Praha • 5. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.9 5.2 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (18:59:25)
Je konec! Domácí Bohemians zvládli dnešní duel proti Otrokovicím a po výhře 5:3 získávají tři body. Díky výhře se tak Bohemka posouvá na osmou pozici právě před svého dnešního soupeře. Bohemka o své výhře rozhodla ve druhé třetině, kterou vyhrála 4:1 a po čtyřiceti minutách vedla 5:2. V závěrečné části tak Otrokovice tlačily, ale pozorná obrana Bohemians soupeři nedovolila dlouho skórovat. Až tři minuty před koncem se prosadil Tomáš Sovják. Závěrečné minuty si už domácí s přehledem pohlídali.

59:13

Otrokovice se nastěhovaly před branku Bohemians, nicméně nikdo v tmavém dresu se zatím neodhodlal k zakončení.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:41

Patrik Šebek se skvěle vrátil do obranného pásma a odrazem o mantinel vyhodil míček do bezpečí.

58:05

Nagy nahodil míček před branku Bohemians, kde se snažil dorážet Uhrinovská, ale ten zahrál vysokou holí.

57:40

Bursík střílel z dobré pozice, ale hostující brankář jeho ránu vyrazil ramenem.

57:00

57:00 Tomáš SOVJÁK - 5:3

57:00

Otrokovice právě vstřelily branku!
Hosté se přeci jen dokázali prosadit! Ladislav Gál ještě Kotoučka nepřekonal, ale domácí brankář míček vyrazil jen před sebe a důrazný TOMÁŠ SOVJÁK doklepl míček za jeho záda!

56:35

Cabejšek znovu dotíral na rozehrávku soupeře, nicméně nikdo v zeleném dresu nedosáhl na jeho zadovku.

56:12

Cabejšek vyslal prudký nástřel před branku Otrokovic. Do zakončení se tlačil Kindl, který nezamířil mezi tři tyče.

55:50

Sovják přišel o míček na polovině hrací plochy. Důrazný Buršík pro Bohemku nasbíral další cenné vteřinky.

55:20

Bohemka nadále drží svůj náskok a s přehledem jej kontroluje. Hráči Otrokovic se už jsou hodně frustrovaní.

54:10

Patrik Šebek se zkoušel otočit kolem branky hostujícího mužstva, ale ani on si nyní po technické stránce nevedl zrovna dokonale.

53:45

Sovják skvěle zasáhl na pravé straně, nicméně hostům se vůbec nedaří při přechodu do útoku. Na vyrovnání už jim moc času nezbývá.

53:08

Kittel zůstal zcela osamocený před brankou Bohemians, ale fantastický Kotouček jeho zakončení reflexivně vytěsnil!

52:38

Petřík se vrátil před branku Otrokovic a zamezil Buršíkovi v útoku na hattrick.

52:10

Sovják hledal Uhrinovského, který pohotově pálil z otočky, ale domácí obránci znovu prokázali svou obětavost.

5:3

Branky a nahrávky: 14. Šebek (Krebner), 30. Buršík (Kindl), 33. Buršík (Čihák), 33. Čihák (Krebner), 39. Juha (Buršík) – 6. Rožnovják, 26. Kittel (Švajný), 57. Sovják

FbŠ Bohemians: Kotouček (Hyršl) – Zezulka, Forman, Křivanec, Šefčík, Čihák, Krbec, Šneberger – Cabejšek, Šebek, Krebner – Juha, Netrefa, Buršík – Miščík, Kieler, Kindl – Růžek.

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil, Čevela, Rožnovják, Švajný – Sovják, Uhrinovský, Jurčík – Zapletal, Szweda, Mar. Nagy – Gál, Kittel, Volek – Vykopal, Petřík.

Rozhodčí: Nábělek, Štengl

05:23 OTR 0:1 Rožnovják
12:26 OTR 2 Petřík, Sekání
13:06 BOH 1:1 Šebek (Krebner)
14:31 BOH 2 Zezulka, Blokování soupeřovy hole
22:47 OTR 2 Kvapil, Hákování