23.09.2018, 14:00 • SH Děkanka • 3. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Střely na branku v utkání:

Bohemians – Ostrava:
19 – 22 (15:56:13)
Je dobojováno. Celý zápas jsme sledovali velice vyrovnaný duel, který byl po dvě třetiny vyrovnaný také výsledkově. Ve třetí třetině však hráčky z Ostravy ukázaly Bohemians lekci z produktivity, když se trefily hned čtyřikrát. Ostrava si tak z hlavního města odváží cenné tři body po vítězství 7:3 nad místními Bohemians.

59:00

Tomšová skvěle vychytala pokus Polákové z bezprostřední blízkosti branky.

58:02

Ostrava právě vstřelila branku!
NELA KAPCOVÁ se dostala za obranu domácích a pohodlně poslala míček do prázdné branky. Bez asistence.

57:46

Bohemians to zkouší v šesti bez brankářky!

57:46

Oddechový čas pro FbŠ Bohemians.

57:18

Míček je za brankou Ostravy, kde ho drží Kotzurová a rozhodně s rozehrávkou nespěchá.

56:02

Ostrava i nadále útočí na branku svých soupeřek.

55:39

Zdá se, že je rozhodnuto. Ostravské hráčky odskakují na rozdíl tří branek, když se do střelecké listiny zapisuje NELA KAPCOVÁ. Asistence: Paulína Hudáková.

54:44

Na druhé straně zakončovala rychlý protiútok z levé strany Kotzurová.

54:05

Vrátná rozehrává dlouhým pasem útočnou akci Bohemians.

Dnešní utkání sleduje 75 diváků.

53:29

Čas rychle ubíhá a Klokanky jsou s míčkem u své vlastní branky a nevypadá to, že by se mělo konat nějaké zatlačení soupeře.

52:27

Adéla Bočanová to krásnou ránou zkoušela z dálky, ale branku Ostravy minula.

51:29

Ostrava si je vědoma svého dvoubrankového vedení a s míčkem na hokejkách se nikam příliš nežene.

50:41

Tak to byla krásná rána PAULÍNY HUDÁKOVÉ, která z poměrně velké dálky propálila vše, co jí stálo v cestě. Kreisingerová se natahovala marně. Asistence: Markéta Vrlíková.

50:18

Do další šance se dostaly domácí hráčky, ale jejich dva pokusy mezi tyče nemířily.

50:08

Bočanová dostala přihrávku od Vrátné. První jmenovaná pálila pouze do připravené Tomšové.

3:7

Branky a nahrávky: 8. Poláková (Kadidlová), 23. Reischlová (Zlámalová), 27. Reischlová – 18. Káčová (Vrlíková), 20. P. Hudáková (Kapcová), 33. Kotzurová (P. Hudáková), 44. Káčová (Kapcová), 51. P. Hudáková (Vrlíková), 56. Kapcová (P. Hudáková), 59. Kapcová

FbŠ Bohemians: Kreisingerová (Höflerová) – Šindelářová, Císařová, Nová, Loudová – Cukrová, Bašová, Toulová – Reischlová, Kadidlová, Vrátná – Poláková, Pokorná, Neubergerová – Chaloupková, Zlámalová, Divišová – Pavlicová, Bočanová.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Dupčáková) – Kotzurová, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Lacková, Šablaturová – Káčová, Šromotová, Kapcová – K. Hudáková, P. Hudáková.

Rozhodčí: Michal Prouza, Petr Rogowski