konec (1:2)

23.09.2018, 16:30 • Benešov • 7. kolo • Ondřej Klos

Tipsport: 5.07 4.2 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (18:23:05)
Sledovali jsme utkání mezi Benešovem a Zápy, který končí zaslouženou výhrou hostů 1:2. Jako první se prosadil Jelínek, jenže o čtyři minuty později vyrovnal domácí Turek. Ovšem v 39.minutě poslal opět hosty do vedení Duben, který nakonec vstřelil vítěznou branku utkání. Druhý poločas byl oproti tomu prvnímu tragický, jenom se faulovalo a střídalo. Zápy zůstávají na prvním místě i po osmém utkání, Benešov zůstává čtrnáctý.

90+2

90+1

Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Macek.

90

Rozhodčí Hájek se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Benešov tlačí, jenže Zápy se v pohodě brání.

88

Do ofsajdového postavení se dostal domácí Brokeš.

87

Zápy kontrolují průběh utkání a upevní si pozici nejlepšího týmu v lize.

86

Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází J. Jelínek, přichází Růžek.

85

Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Jukl.

84

Benešov dělá faul za faulem. Takhle určitě nevyrovnává nepříznivé skóre.

83

Žlutou kartu dostává Zákostelský (SK Benešov).

82

K hlavičkovému zakončení se dostal Švantner, jenže jeho pokus jde mimo bránu.

81

Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Eliáš, přichází Hašek.

80

Posledních deset minut základní hrací doby.

79

Zápy kombinují na své útočné polovině, kde chtějí přidat třetí rozdílovou branku.