3:3

konec (2:1)

23.09.2018, 13:00 • Andrův stadion 2, Olomouc • 9. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.6 4.5 3.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:11:54)
Utkání sledovalo 50 diváků.
Utkání je u konce a oba týmy si rozdělily po bodu. I po přestávce se hrál poměrně slušný fotbal, oba týmy se snažily především o ofenzívu a výsledkem byly další tři góly. Jihlava vždy dotahovala. Jako druhý se za tento tým dnes prosadil v 62. minutě Martin Svatík, jenže za dalších 11 minut Olomouc zase vedla. Pěknou křížnou ranou se prezentoval Jakub Matoušek a dal dnes svůj druhý gól. Jihlava ale i nadále předváděla sympatický výkon a dočkala se třetího vyrovnání. V 75. minutě si na centr z přímého kopu naběhl Marek Beseda a jemným sklepnutím srovnal na konečných 3:3.

90+3

90+2

Olomouc ještě vyráží na jeden rychlý kontr, pravou stranou pospíchá Matoušek.

90+1

Kolář si počkal, až k němu doběhne protihráč a poté vzal míč do rukavic. Až poté rozehrál.

90

Budou se nastavovat dvě minuty.

89

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Svatík, přichází Urbánek.

89

Kolář nyní dvakrát zasáhl, nejprve proti dotírajícímu soupeři rozehrál na Smejkala, poté vyrazil prudký centr z pravé strany.

88

Besedův centr z levé strany postrádal razanci, zastavil se hned u prvního obránce Olomouce.

87

Jihlava u míče, nikam ale s rozehrávkou autového vhazování nepospíchá.

86

A Kamas se hned zapojil do akce v pokutovém území, hlavičkové zakončení ale prolétlo notný kus vedle Kolářovy branky.

85

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Zifčák, přichází Kamas.

84

Domácí budou rozehrávat rohový kop.

83

U střídaček se olomoučtí dopustili tvrdého faulu, hosté ale místo rychlého pasu za obranu zvolili rozehrávku do šířky.

82

Dlouho ale netrval, od Koláře tak začíná akce jihlavských.

81

Faul jihlavských u pokutového území soupeře, domácí tak mohou vyrazit do dalšího útoku.