0:14
konec (0:5, 0:6, 0:3)
22.09.2018, 20:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • 1. kolo • Jakub Kudláč, Martin Vavruša
HC Litvínov (sledge) – SHK LAPP Zlín
0:14
konec (0:5, 0:6, 0:3)
Branky a nahrávky: 2. Julina (Hábl Z.), 2. Stodůlka, 6. Hlinka (Hábl Z.), 9. Palát (Hábl Z.), 10. Julina (Hábl Z.), 16. Hábl D. (Ligda), 18. Palát, 20. Julina, 23. Palát (Stodůlka), 24. Ligda, 30. Hábl D. (Stodůlka), 32. Ligda (Julina), 39. Julina, 41. Stodůlka
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Litvínov (sledge):
Bechyňský – Štiber, Mařík, Veselý, Žižka, Bláha, Matthes.
Náhradníci:
Trenér:
SHK LAPP Zlín:
Molek (Matoušek) – Julina, Hábl Z., Turic, Palát, Ligda, Hábl D., Stodůlka, Hlinka, Šafařík.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
01:19 | ZLS | 0:1 | Julina (Hábl Z.) | |
01:52 | ZLS | 0:2 | Stodůlka | |
05:49 | ZLS | 0:3 | Hlinka (Hábl Z.) | |
08:25 | ZLS | 0:4 | Palát (Hábl Z.) | |
09:10 | ZLS | 0:5 | Julina (Hábl Z.) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
15:24 | ZLS | 0:6 | Hábl D. (Ligda) | |
17:06 | ZLS | 0:7 | Palát | |
19:35 | ZLS | 0:8 | Julina | |
22:28 | ZLS | 0:9 | Palát (Stodůlka) | |
23:50 | ZLS | 0:10 | Ligda | |
29:32 | ZLS | 0:11 | Hábl D. (Stodůlka) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
31:06 | ZLS | 0:12 | Ligda (Julina) | |
37:47 | ZLS | 2 | Hábl D., nedovolené bránění | |
38:12 | ZLS | 0:13 | Julina | |
40:06 | ZLS | 0:14 | Stodůlka | |
Konec |
Přerov – Vítkovice 12:00 0:3
Slavia – Chomutov 12:00 2:5
Kladno – HC Litvínov 12:00 2:5
Č. Budějovice – Žďár n/S 12:30 3:4
Havířov – Třinec 14:00 2:7
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 16:00 5:2
Sparta – Liberec 16:00 4:6
Pardubice – Mladá Boleslav 16:00 5:2
Plzeň – K. Vary • po prodl. 16:00 2:3
Kometa Brno – Jihlava 17:00 4:1
Salzburg – Olomouc 17:40 5:6
Olomouc – Technika Brno 11:30 3:5
Pardubice – Kometa Brno • po prodl. 12:00 2:3
Mountfield HK – Č. Budějovice 12:00 8:2
Vsetín – Třinec 12:00 4:3
Plzeň – Sparta 12:00 3:2
HC Litvínov – Chomutov 12:00 1:2
Vítkovice – Havířov 13:00 2:4
Tábor – Jihlava 13:30 2:5
Warriors Brno – HK MD Šumperk 15:00 2:1
Zlín – Přerov 15:00 5:2
Třemošná – K. Vary 15:00 0:7
PZ Kladno – Kladno 15:30 0:8
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 8:0
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 17:00 1:4
Kobra – Slavia 17:00 0:5
37:47