22.09.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Jiří Sameš

Tipsport: 1.75 3.95 3.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:12

57:12 MAŠÍN - 1:5

57:12

Tampa právě vstřelila branku!
Pátý gól Bolts! Opuštěnou bránu Nashvillu trefuje z vlastní třetiny český obránce DOMINIK MAŠÍN. Bez asistence.

29:25

29:25 ANDREOFF - 1:4

29:25

Lightning skórují při vlastním oslabení a vedou opět o tři branky! Dumont při situaci 2 na 1 naservíroval puk ANDY ANDREOFFOVI, a ten jej zasunul za Rinneho záda. Pro bývalého útočníka Los Angeles Kings druhý bod v dnešním zápase! Asistence: Gabriel Dumont.

28:34

28:34 JOSI - 1:3

28:34

Nashville právě vstřelil branku!
Domácí využívají dvojnásobnou přesilovou hru a snižují na 1:3! Do přihrávky Subbana se opřel ROMAN JOSI a trefil se přesně do levého horního růžku Domingueovy svatyně. Asistence: P. K. Subban, Filip Forsberg.

09:24

09:24 KATCHOUK - 0:3

09:24

Třetí gól Blesků! Po bekhendovém pasu od Andreoffa se s toušem před bránu natlačil Colton. Jeho dobré práce pak využil BORIS KATCHOUK. Kanadský útočník zapisuje druhý gól v přípravě, 3:0 pro Lightning! Asistence: Ross Colton, Andy Andreoff.

09:06

09:06 ERNE - 0:2

09:06

Hosté jdou na začátku desáté minuty do dvoubrankového vedení! Cirelli ještě z těsné blízkosti na Rinneho nevyzrál. K odraženému puku se ale následně dostal ADAM ERNE, a ten již poslal černou pryž do sítě. Druhý gól v dnešním zápase pro třiadvacetiletého útočníka, Tampa vede 2:0! Asistence: Anthony Cirelli.

07:18

07:18 ERNE - 0:1

07:18

Lightning otevírají v osmé minutě skóre dnešního utkání! Po pěkně přihrávce Volkova z pravé strany se prosadil bekhendovým blafákem ADAM ERNE. 1:0! Asistence: Alexandr Volkov.

1:5

Branky a nahrávky: 29. Josi (Subban, Forsberg) – 8. Erne (Volkov), 10. Erne (Cirelli), 10. Katchouk (Colton, Andreoff), 30. Andreoff (Dumont), 58. Mašín

Nashville Predators: Rinne (41. Grosenick) – Josi (C), Carrier, Tinordi, Subban, Ekholm (A), Irwin – Forsberg, Johansen, Tolvanen – Hartman, Bonino, Fiala – Grimaldi, Blackwell, Smith – Brickley, Gaudreau, Rinaldo

Tampa Bay Lightning: Domingue (Pasquale) – Koekkoek, Sergačjov, Gaunce, Černák, Mašín, Spencer – Volkov, Gourde, Conacher – Erne, Cirelli, Joseph – Katchouk, Lynch, Raddysh – Andreoff, Colton, Dumont

Rozhodčí: Furman South, Kelly Sutherland – Darren Gibbs, Brad Kovachik

Diváci: 17 342

02:12 TBL 2 Mašín, vysoká hůl
07:18 TBL 0:1 Erne (Volkov)
09:06 TBL 0:2 Erne (Cirelli)
09:24 TBL 0:3 Katchouk (Colton, Andreoff)