22.09.2018, 01:30 • Scotiabank Arena, Toronto • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.77 3.94 3.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Josh Leivo si na vzdálenější pravé tyči najel na krásnou diagonální přihrávku Connora Browna z levého kruhu pro vhazování, z blízkosti ale našel pouze hruď připraveného Linuse Ullmarka, který přerušil hru!

59:16

59:16 John TAVARES - 5:3

59:16

Toronto právě vstřelilo branku!
JOHN TAVARES v levém kruhu útočného pásma vypíchl puk jednomu z hráčů Sabres a poté ho z blízkosti bekhendem zametl do prázdné brány! Maple Leafs vedou v závěru utkání 5:3.

58:16

Vladimír Sobotka přenesl hru z pravého křídla doleva a Alexander Nylander střelou bez přípravy trefil pouze hruď fantastického Curtise McElhinneyho!

58:07

Morgan Rielly vyhodil puk na zakázané uvolnění a Linus Ullmark zamířil pomalu na střídačku! Sabres zkouší necelé dvě minuty před koncem hru bez brankáře.

57:22

57:22 Linus Ullmark podržel fantasticky Sabres v zápase

57:22

Nazem Kadri se u pravé tyče do zakončení nedostal a zpoza brány vracel puk před bránu, kde si ho na přední tyči Linus Ullmark málem vleže ramenem srazil do vlastní sítě, nakonec ho ale dokázal zastavit!

56:58

Josh Leivo se ocitl u levé tyče ve velké šanci, jenže Linus Ullmark dokázal jeho střelu vyrazit do ochranné sítě! Maple Leafs vedou v závěru stále těsně 4:3.

55:17

Dmytro Timašov se málem mezi dvěma protihráči protáhl do samostatného úniku a v levém kruhu napřáhl k prudké střele zápěstím, kterou Linus Ullmark úspěšně vyrazil vyrážečkou!

52:08

52:08 Fantastický zákrok v podání brankáře Linuse Ullmarka!

52:08

Maple Leafs předvedli na levém křídle nádhernou kombinační akci a po krásné zadovce přišla z vrcholu levého kruhu pro vhazování na vzdálenější pravou tyč skvělá diagonální přihrávka, po které z úhlu a blízkosti mířil pod horní tyč Josh Jooris, Linus Ullmark ale předvedl vsedě fantastický semafor! Komerční přestávka.

49:47

Timothy Liljegren opět usedl na trestnou lavici, tentokrát na dvě minuty za hákování. Timothy Liljegren byl dvakrát vyloučen v rozmezí tří minut a tří sekund.

49:37

Tage Thompson na pravém křídle rychle dobruslil puk a po nádherné stahovačce se snažil v kruhu pro vhazování zamířit nad lapačkou Curtise McElhinneyho do bližšího pravého horního rohu brány, jenže ji z blízkosti přestřelil!

46:44

Timothy Liljegren si za vlastní bránou snažil nabruslit Dmytra Timašova k hrazení, jenže ho během bekčekingu zezadu objal jako medvěd a dostal dvě minuty za držení.

39:47

Josh Jooris se snažil dobruslit puk za bránou Sabres a během forčekingu fauloval. Dvě minuty podržení.

36:45

36:45 John Tavares a jeho parádní přihrávka před bránu

36:45

John Tavares prokázal obrovský přehled, když z pravého kruhu pro vhazování mezi dvěma protihráči poslal před bránu parádní žabičku, na kterou si na vzdálenější levé tyči najel Mitchell Marner! Útočník Maple Leafs poté sice rychlou střelou mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, jenže Linus Ullmark proti němu vyjel rychle z brány a předvedl senzační semafor!

32:36

Curtis McElhinney předvedl skvělý dvojitý zákrok, když zastavil střelu Sabres od modré čáry z levého křídla a vzápětí i dorážku, kterou vyrazil pravým betonem!

30:55

30:55 Chris MUELLER - 4:3

30:55

Sabres sice vyhráli vhazování na levé straně svého obranného pásma, jenže dvojice hráčů Buffala se poté nedomluvila u pravé tyče brány, za což je potrestal forčekující CHRIS MUELLER, když z blízkosti procedil puk do sítě krátce poté, co Maple Leafs vystřídali brankáře!

30:50

Střídání v týmu Toronto Maple Leafs: ze hřiště odchází Garret Sparks, přichází Curtis McElhinney.

26:08

26:08 Tage THOMPSON - 3:3

26:08

Sabres právě vstřelili branku!
Maple Leafs předvedli na útočné modré čáře těžkou přihrávku přes šířku útočného pásma a po odrazu puku od hrazení podél střídaček vyrazil do nebezpečného úniku TAGE THOMPSON, který v pravém kruhu předvedl parádní stahovačku a střelou zápěstím mezi vyrážečkou a pravým betonem Garreta Sparkse zamířil ke vzdálenější levé tyči! Sabres skórovali dvakrát v řadě a vyrovnali na 3:3!

23:23

Matt Tennyson zezadu sekl po ztrátě puku unikajícího Nazema Kadriho a byl vyloučen na dvě minuty za sekání. Maple Leafs si zahrají první přesilovou hru zápasu.

23:23

Nazem Kadri se řítil po skvělém forčekingu ve středním pásmu sám na bránu, jenže byl zezadu faulován a u levé tyče zamířil do náruče Linuse Ullmarka!

21:08

Alexander Nylander se po parádní kolmé přihrávce řítil sám na bránu, rychlý blafák ale u levé tyče nedotáhl do gólového konce! Garret Sparks se na brankové čáře roztáhl jako guma a pravým betonem puk vyrazil!

11:38

C.J. Smith před pár okamžiky mohl skórovat a nyní z levého rohu útočného pásma poslal mezi kruhy pro vhazování parádní zpětnou přihrávku, jeden z jeho spoluhráčů ale trefil bez přípravy pouze hruď Garreta Sparkse, který puk úspěšně vyrazil mimo!

11:28

11:28 C.J. SMITH - 3:2

11:28

C.J. SMITH si z pravého rohu útočného pásma vybruslil před bránu, kde krásně potáhl puk ke vzdálenější levé tyči a poté nad ležícím Garretem Sparksem z úhlu zamířil pod víko! Asistence: Nicholas Baptiste.

10:50

10:50 Vladimír Sobotka mohl vrátit Sabres zpět do zápasu!

10:50

Vladimír Sobotka mohl vrátit Sabres zpět do zápasu, když si mezi kruhy pro vhazování najel na krásnou kolmou přihrávku, u pravé tyče ale po bekhendovém blafáku nedokázal puk zvednout a Garret Sparks ho zastavil levým betonem! Po přerušení hry následuje reklamní přestávka.

10:32

Dmytro Timašov na levém křídle krásně vystřelil z ostrého úhlu zápěstím a puk mířil do bližšího horního rohu brány, Linus Ullmark ale předvedl skvělý zákrok, když kotouč pravým ramenem vyrazil za svou bránu!

10:00

Buffalo sice po pouhých 30 sekundách zápasu otevřelo skóre, od té doby se ale nedostalo ke střele na bránu.

03:42

03:42 John TAVARES - 3:1

03:42

Mitchell Marner předvedl před střídačkami pěkný hit a poté parádní kolmou diagonální přihrávkou z levé strany obranného pásma našel v pravém kruhu pro vhazování Timothyho Liljegrena, který z úhlu napřáhl po ledě ke střele zápěstím a na vzdálenější levé tyči se po zákroku Linuse Ullmarka pravým betonem z dorážky prosadil ze druhé vlny najíždějící JOHN TAVARES! Asistence: Timothy Liljegren a Mitchell Marner.

02:38

Maple Leafs se po zakázaném ocitli u levé tyče v další šanci, jenže Linus Ullmark tentokrát s problémy puk zmrazil pod sebou a dorážka se tedy nekonala!

01:11

01:11 Pierre ENGVALL - 2:1

01:11

Rasmus Sandin na pravé straně útočného pásma zachytil rozehrávku Sabres a Colin Greening v pravém kruhu pro vhazování předvedl pěknou otočku s pukem, po které našel na vzdálenější levé tyči PIERREA ENGVALLA, a ten z blízkosti zamířil nad vyrážečkou roztaženého Linuse Ullmarka do sítě! Maple Leafs skórovali dvakrát v rozpětí 23 sekund a vedou po bleskovém obratu ve druhé minutě utkání 2:1! Asistence: Colin Greening a Rasmus Sandin.

00:48

00:48 Ron HAINSEY - 1:1

00:48

RON HAINSEY v mezikruží zachytil rozehrávku Sabres a na jeho vrcholu napřáhl ke krásné střele zápěstím, která nad levým betonem Linuse Ullmarka zamířila k pravé tyči! Maple Leafs sice rychle inkasovali, ale po 18 sekundách se dočkali vyrovnání!

00:30

00:30 Andrew OGLEVIE - 0:1

00:30

Mitchell Marner špatně rozehrál zpoza brány a Garret Sparks neudržel střelu Caseyho Nelsona, který na pravém křídle bez přípravy napřáhl před vrcholem pravého kruhu pro vhazování ke tvrdé ráně s příklepem, a ANDREW OGLEVIE mezi jeho betony poslal puk na přední tyči z úhlu do sítě! Buffalo po pouhých 30 sekundách vede 1:0! Asistence: Casey Nelson.

5:3

Branky a nahrávky: 1. Hainsey, 2. Engvall (Greening, Sandin), 4. Tavares (Liljegren, Marner), 31. Mueller, 60. Tavares – 1. Oglevie (Nelson), 12. Smith (Baptiste), 27. Thompson

Toronto Maple Leafs: Sparks (31. McElhinney) – Rielly (A), Hainsey (A), Carrick, Marinčin, Sandin, Liljegren – Hyman, Tavares (A), Marner – Leivo, Kadri, C. Brown – Mueller, Der-Argučincev, Timašov – Greening, Jooris, Engvall. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Buffalo Sabres: Ullmark (Wilcox) – Guhle, Nelson, Pilut, Tennyson, Hickey, Redmond – Nylander, Mittelstadt, Thompson – Girgensons (A), Sobotka (A), Oglevie – C.J. Smith, Porter (A), Baptiste – Olofsson, Asplund, Cornel. Hlavní trenér: Phil Housley.

Rozhodčí: Brian Pochmara, Brandon Schrader. Čároví: Scott Driscoll, David Brisebois

Diváci: 18833

00:30 BUF 0:1 Oglevie (Nelson)
00:48 TOR 1:1 Hainsey
01:11 TOR 2:1 Engvall (Greening, Sandin)
03:42 TOR 3:1 Tavares (Liljegren, Marner)
11:28 BUF 3:2 Smith (Baptiste)
23:23 BUF 2 Tennyson, sekání
26:08 BUF 3:3 Thompson
30:50 TOR -McElhinney +Sparks (Střídání)