8:0
konec (2:0, 3:0, 3:0 - N 0:0 - 1:0)
22.09.2018, 16:00 • Svijanská arena • Skupina Střed • Kateřina Hamplová
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
8:0
konec (2:0, 3:0, 3:0 - N 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 13. Vodlan, 14. Šedivý (Putz), 32. Hujer (Tůma, Plos), 35. Plos (Duschka), 38. Hujer (Polák), 46. Hujer (TS), 57. Gajda (Vodlan, Rossmy), 59. Polák (Jenčovský), rozh. náj. Šedivý
Karty:
Neproměněná penalta:
Bílí Tygři Liberec:
Krátký (Franc) – Damašek, Böhm (A), Duschka, Šedivý (C), Culek, Dvořák, Tůma – Masař, Hujer, Putz, Měchura, Vodlan (A), Trunda, Jenčovský, Gajda, Polák, Plos, Rossmy.
Náhradníci:
Trenér:
BK Mladá Boleslav:
Stuchlík (Náhončík D.) – Sommer, Křepelka, Rajgl (C), Hrouda, Žabka (A), Šercl – Hamer, Sluka, Kredl, Plíšek, Peca, Ďuráč, Hruška, Haas, Náhončík S., Růžek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Battěk – Hána, Děděk.
Diváci:
1. třetina | ||||
05:26 | LIB | 2 | Vodlan, držení | |
10:15 | LIB | 2 | Damašek, podrážení | |
12:46 | LIB | 1:0 | Vodlan | |
13:28 | LIB | 2:0 | Šedivý (Putz) | |
13:55 | LIB | 2 | Hujer, hákování | |
16:30 | MBL | 2 | Křepelka, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:28 | MBL | 2 | Plíšek, podrážení | |
26:51 | MBL | 2 | Haas, držení | |
27:10 | LIB | 2+10 | Šedivý, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku | |
31:20 | MBL | 2 | Šercl, držení | |
31:41 | LIB | 3:0 | Hujer (Tůma, Plos) | |
32:43 | LIB | 2+2 | Masař, hrubost+hrubost | |
MBL | 2+2 | Žabka, hrubost+hrubost | ||
33:14 | LIB | 2 | Putz, vysoká hůl | |
34:56 | LIB | 4:0 | Plos (Duschka) | |
37:07 | LIB | 5:0 | Hujer (Polák) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:51 | MBL | 2 | Ďuráč, hákování | |
45:37 | MBL | 2 | Křepelka, vysoká hůl | |
45:52 | LIB | 6:0 | Hujer (TS) | |
56:28 | MBL | 2 | Ďuráč, vysoká hůl | |
56:52 | LIB | 7:0 | Gajda (Vodlan, Rossmy) | |
57:10 | LIB | 2 | Měchura, pozdní dohrání | |
58:31 | LIB | 8:0 | Polák (Jenčovský) | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
po prodl. | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
LIB | 8:0 | Šedivý (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Přerov – Vítkovice 12:00 0:3
Slavia – Chomutov 12:00 2:5
Kladno – HC Litvínov 12:00 2:5
Č. Budějovice – Žďár n/S 12:30 3:4
Havířov – Třinec 14:00 2:7
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 16:00 5:2
Sparta – Liberec 16:00 4:6
Pardubice – Mladá Boleslav 16:00 5:2
Plzeň – K. Vary • po prodl. 16:00 2:3
Kometa Brno – Jihlava 17:00 4:1
Salzburg – Olomouc 17:40 5:6
Olomouc – Technika Brno 11:30 3:5
Pardubice – Kometa Brno • po prodl. 12:00 2:3
Mountfield HK – Č. Budějovice 12:00 8:2
Vsetín – Třinec 12:00 4:3
Plzeň – Sparta 12:00 3:2
HC Litvínov – Chomutov 12:00 1:2
Vítkovice – Havířov 13:00 2:4
Tábor – Jihlava 13:30 2:5
Warriors Brno – HK MD Šumperk 15:00 2:1
Zlín – Přerov 15:00 5:2
Třemošná – K. Vary 15:00 0:7
PZ Kladno – Kladno 15:30 0:8
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 8:0
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 17:00 1:4
Kobra – Slavia 17:00 0:5
57:10
56:28
45:37
43:51
33:14
32:43
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Žabka – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
31:20
27:10
26:51
23:28
16:30
13:55
10:15
05:26