0:7
konec (0:2, 0:3, 0:2 - N 0:0 - 0:1)
22.09.2018, 15:00 • Skupina Západ • Info o změnách stavu (David Suchý)
HC Meteor Třemošná – HC Energie Karlovy Vary
0:7
konec (0:2, 0:3, 0:2 - N 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Botoš (Blecha, Remeš), 17. März (Sapoušek), 24. Botoš (Bubanec, Blecha), 27. Remeš (Botoš, Blecha), 38. Blecha (Botoš, Remeš), 53. Prošek (März, Šmajda), 59. Vogel (Remeš, Petretič)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Meteor Třemošná:
Prchlík (Ženíšek)) – Trachta, Čarda, Houdek, Plecitý, Malkovský, Poch, Balák – Schindler, Kozlík, Sieger, Borák, Steinbrücker, Pešek, Holý, Lajoš, Beránek Albrecht
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary:
Bajgar (Kubát) – Houdek, Hohl, Prošek, Vogel, Petretič – Remeš, Šlechta, Hrůša, Šmajda, Blechan, Bubanec, Botoš, Sapoušek, März
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hucl – Karda, Kálal
Diváci:
1. třetina | ||||
04:31 | MTT | 2 | Beránek, pozdní dohrání | |
07:59 | MTT | 2 | Steinbrücker, krosček | |
11:13 | KVA | 0:1 | Botoš (Blecha, Remeš) | |
12:56 | KVA | 10 | Remeš, nesportovní chování | |
16:15 | KVA | 0:2 | März (Sapoušek) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:52 | KVA | 2 | Prošek, napadení | |
23:49 | KVA | 0:3 | Botoš (Bubanec, Blecha) | |
26:15 | KVA | 0:4 | Remeš (Botoš, Blecha) | |
33:40 | MTT | 2 | Albrecht, faul loktem | |
37:10 | MTT | 2 | Steinbrücker, podrážení | |
37:40 | KVA | 0:5 | Blecha (Botoš, Remeš) | |
38:19 | MTT | 2 | Sapoušek, hrubost | |
KVA | 2 | Poch, sekání | ||
39:34 | KVA | 2 | Prošek, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:04 | MTT | 2 | Sieger, hákování | |
46:05 | KVA | 2 | Šmajda, hákování | |
50:08 | KVA | 2 | Houdek, sekání | |
52:03 | KVA | 0:6 | Prošek (März, Šmajda) | |
52:36 | KVA | 2 | Vogel, napadení | |
54:27 | MTT | 2 | Holý, faul kolenem | |
56:19 | MTT | 2 | Pešek, faul kolenem | |
58:15 | KVA | 0:7 | Vogel (Remeš, Petretič) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
po s.n. |
Přerov – Vítkovice 12:00 0:3
Slavia – Chomutov 12:00 2:5
Kladno – HC Litvínov 12:00 2:5
Č. Budějovice – Žďár n/S 12:30 3:4
Havířov – Třinec 14:00 2:7
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 16:00 5:2
Sparta – Liberec 16:00 4:6
Pardubice – Mladá Boleslav 16:00 5:2
Plzeň – K. Vary • po prodl. 16:00 2:3
Kometa Brno – Jihlava 17:00 4:1
Salzburg – Olomouc 17:40 5:6
Olomouc – Technika Brno 11:30 3:5
Pardubice – Kometa Brno • po prodl. 12:00 2:3
Mountfield HK – Č. Budějovice 12:00 8:2
Vsetín – Třinec 12:00 4:3
Plzeň – Sparta 12:00 3:2
HC Litvínov – Chomutov 12:00 1:2
Vítkovice – Havířov 13:00 2:4
Tábor – Jihlava 13:30 2:5
Warriors Brno – HK MD Šumperk 15:00 2:1
Zlín – Přerov 15:00 5:2
Třemošná – K. Vary 15:00 0:7
PZ Kladno – Kladno 15:30 0:8
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 8:0
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 17:00 1:4
Kobra – Slavia 17:00 0:5
60:01
58:15
Autorem branky je JAKUB VOGEL. Asistence: Alexandr Remeš a Matěj Petretič.
56:19
54:27
52:36
52:03
Autorem branky je DAVID PROŠEK. Asistence: Lukáš März a Samuel Šmajda.
50:08
46:05
42:36
42:04
40:01
40:00
39:34