22.09.2018, 14:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Skupina D • Tomáš Vlček

S konstatování, že Třinec dnes odváží z Havířova všechny čtyři možné body se s vámi loučím. Napočtenou u dalších onlajnů. (16:16:58)

62:22

Třinec právě vstřelil branku!
Hosté využívají další přesilovku a berou i bod z nadstavby. Prudkou střelou se prosadil FILIP RUFER, asistence Marek Havránek a Jakub Michálek.

61:37

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Ševěček – 2 min., nedovolené bránění).

60:41

Havířovští šli 2 na 1, Janeček ale puk do odkryté branky nedostal.
Následovat bude nadstavba o jeden bod.
Domácí sice na začátku třetí třetiny dvěma brankami snížili svou ztrátu, ale nakonec si Třinec dokráčel k jasné výhře 7:2.

59:51

A nakonec z tohoto tlaku dávají třinečtí sedmý gól. ŠIMON MIKLER dostal nabito do mezikruží a svou střelu z první umístil přesně k tyči. Asistence Vojtěch Šulák a Adam Urban.

59:21

Hosté jsou i po přesilovce při chuti a drží se v útočném pásmu.

58:23

58:10

Ludvík se skutečně v brance nenudí a drží svůj tým od inkasování další branky.

57:55

Skvělý Ludvíkův dvojzákrok proti střele Krče a dorážce Geidla.

56:23

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Mastič – 2 min., podrážení).

56:20

Nádherný zákrok Ludvíka lapačkou proti Havránkovi ve vyložené šanci.

55:11

A opět je po šanci na jedné straně veselo na té druhé. DAVID PASTOR si narazil puk se zadním mantinelem a pak překonal Ludvíka. Asistence Adam Urban.

54:05

Juhász dostal přihrávku do mezikruží a střelou z první jen těsně míjí levou tyč!

52:48

Hraje se oboustranně ve vysokém tempu, ale bez výraznějších šancí.

51:50

Icing Ocelářů.

51:05

Trochu basketbalu v podání hráčů ve středním pásmu. Nakonec je puk na hostujících hokejkách.

50:32

Ofsajd hostů.

49:34

A tak platí známé nedáš-dostaneš. Po zmatcích před havířovskou brankou plácl do puku JAKUB MICHÁLEK a zvyšuje na 5:2 pro Třinec. Asistence David Pastor a Filip Rufer.

48:35

Tomeček v situaci 2 na 1 trefuje před odkrytou brankou nohu clonícího obránce!

48:09

Až nyní je puk za havířovskou brankou, ale jen na chvíli.

47:28

AZ se stále drží v útočném pásmu.

46:45

Žídek se dostal ke střel z mezikruží, bekendem prověřil Ochmana.

45:16

Hra přerušena. Jeden z třineckých hokejistů zůstal ležet za domácí brankou, ale už se zvedl a odjíždí sám na střídačku.

44:27

No hned je na ledě vidět, že utkání není rozhodnuto.

43:32

Oddechový čas pro hosty.

43:32

Havířov právě vstřelil branku!
Nečekaná druhá branky v třinecké síti. JAN THIEL napřáhl na modré čáře a puk po jeho bombě skončil v šibenici Ochnmanovy branky – 2:4. Bez asistence.

43:05

Havířovští šli 2 na 1, Mastič to vzal v zakončení na sebe, ale neuspěl.

42:27

Hosté na návštěvě v útočném pásmu, ale bez šance.

41:23

Třetí třetinu otevírají brankově domácí. K LUKÁŠÍ JUHÁSZOVI se dostal puk na brankovišti, chladnokrevně si jej po naznačení zakončení z forhendu přehodil na bekend a poslal kolem Ochmana do odkryté branky – 1:4. Asistence Maxim Mastič a Damonik Pawliczek.

40:01

Střídání v týmu AZ RESIDOMO Havířov: ze hřiště odchází Marek Štipčák, přichází Dominik Ludvík.

40:01

I ve druhé části zápasu byli hosté lepším týmem a po brance hned v první minutě a pak ve dvojnásobné přesilovce vedou zaslouženě 4:0.

Třetí třetina začne v cca 15:30.

40:00

39:10

Hosté se provinili přihrávkou rukou a vhazovat se bude před Ochmanem.

38:39

Hra je nyní rychlá a plynulá, ale bez větších příležitostí.

37:17

Hosté pod takem nerozehráli přesně a je z toho icing.

36:30

Čmielovu střelu z levého kruhu likviduje Štipčák vyrážečkou.

35:10

Na druhé straně se dostal do zakončení Žídek, bekendem ale přestřelil.

34:45

Domácí obránce Thiel na posední chvíli vypíchnutím puku zastavil útok hostů.

33:55

Havířovští se jakoby nadechují k lepší fázi své hry. Pawliczek se teď po kombinaci se spoluhráčem talčil do zakončení, nedostal však prostor.

33:10

Mastič dostal přihrávku do druhé vlny, puk z jeho hole zaduněl na zadním mantinelu.

31:49

31:45

Thielova střela z levého kruhu mířila do Ochmanova betonu.

31:10

Puk za havířovskou brankou.

30:40

Hosté se osvobodili, ale už je hra opět v jejich pásmu.

30:02

Puk je vyhozen na havířovské střídačce.

29:49

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Urban – 2 min., pozdní dohrání).

29:45

Juhász trefuje z mezikruží tyč třinecké branky!

29:35

Domácí mají poskytnutou výhodu.

28:49

Ofsajd AZetu.

28:18

Zbytek oslabení už domácí přežili bez pohromy a nyní jsou v plném počtu.

27:21

Hosté nakonec ale stihli dvojnásobnou přesilovku využít. FILIP INDRST se dostal k dorážce na brankovišti a poslal počtvrté puk do havířovské branky. Asistence Filip Rufer a Jakub Michálek.

27:05

Další rychlá kombinace hostů, ale Adámek pálí do boční sítě.

26:37

Pěkná kombinace Ocelářů, zakončená střelou Michálka. Štipčák puk utlumil mezi rukou a tělem.

26:18

Havířovští jdou do tří. Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Janeček – 2 min., podrážení).

25:56

Michálek si sjel na střelu do ideální pozice mezi kruhy, ale vyprášil jen Štipčákovy betony.

25:29

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Pawliczek – 2 min., pozdní dohrání).

24:09

Maximálně pozorný musel být u své bližší tyče nyní Štipčák proti střele Geidla a podařilo se mu to.

23:30

Po delší době útočná akce AZetu, puk však po nepřesné přihrávce končí v rohu útočné třetiny.

22:53

Hosté mají více ze hry, teď je ale zastavil.ofsajd.

21:48

Buly před Štipčákem.

21:05

Nebezpečná akce hostí končí jejich ofsajdem.

20:36

I do druhé třetiny vstupují hosté vstřelenou brankou. Indrstovu střelu Štipčák neudržel ve výstroji a MATOUŠ ČMIEL měl s dorážkou do odkryté branky pramálo práce – 0:3. Asistence Filip Indrst a Marek Havránek.

20:01

V první třetině se hosté dostali bleskově do vední a dlouho byli lepším týmem. Výkon AZetu se postupně zvedal, vypracoval si i nějaké šance, ale k vyrovnání nedošlo. Naopak těsně před přestávkou využili Oceláři bleskově přesilovku a vedou tak 2:0.

Druhá část zápasu začne v cca 14:42.

20:00

19:48

A hosté přesilovku bleskově a ještě před sirénou využívají. FILIP INDRST se dostal k dorážce na brankovišti a procpal puk za Štipčáka – 0:2. Asistence Filip Rufer a Marek Havránek.

19:41

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Janeček – 2 min., napadení).

19:32

Tománkova střela z levého kruhu končí na Štipčákově levém betonu.

18:15

Chyba Štipčáka v rozehrávce, hostující hráč však následně netrefil odkrytou branku.

17:40

Havířovští teď nepouští hosty z útočného pásma, ale šance k vidění nejsou.

16:12

Přihrávka z rohu před domácí branku končí na hokejce havířovského obránce a je tu útok AZetu.

15:40

Podelší době jsou i hosté na návštěvě ve svém útočném pásmu, ale do zakončení se nedostali.

14:48

Hraje se převážně v třineckém pásmu, domácí touží po vyrovnání.

14:09

Pěkné a rychlé přenesení hry v podání domácích, následovala bekendová střela Revaje a po ní Pindelův pokus těsně mimo šibenici.

13:48

12:40

AZ stupňuje tlak v útočném pásmu, Pawliczek se dostal ke střele, Ochman i přes zakrytý výhled a s obtížemí vyráží.

12:15

Opět domácí Pindel v akci, tentokrát střílel z otočky z mezikruží.

11:42

Janeček hledal před brankou Pindela, ten, ač tísněn, zkusil zakončit, ale Ochman měl betony na místě.

11:30

11:13

A opět je kotouč až ve středním pásmu.

10:40

AZ se osvobozuje.

10:00

Oceláři kombinují v útočném pásmu, do zakončení se netlačí.

09:30

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Juhász – 2 min., krosček).

09:22

Icing domácích.

09:05

08:35

Štipčákův spolehlivý zákrok přerušeuje hru.

08:02

Hosté v plném počtu, začíná jejich přesilovka.

08:00

Na druhé straně musel řešit Štipčák jedovku Michálka.

07:40

Grygar se dostal při hře 4 na 4 k puku před hostujícím brankovištěm a z otočky vystrašil Ochmana.

07:05

Přesilovka AZetu končí. Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Janeček – 2 min., hrubost).

07:00

Další a ještě nebezpečnější Ševěčkova střela od modré, Ochman vyráží.

06:50

Domácí stále drží útočné pásmo.

06:27

Ševěček nabízel střílenou přihrávku od modré na teč, puk končí mimo branku.

06:02

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Mikler – 2 min., podrážení).

05:13

Koubkovo nahození od modré ještě tečoval nebezpečně na brankovišti Mastič, Ochman však puk nakonec nadvakrát zkrotil.

04:23

Hra se přelévala ze strany na strany až ji přerušil zákrok Štipčáka.

03:24

Domácí vybojovali puk v vlastním pásmu, Masič jej poslal na Ševěčka, tan ale jen vyvezl a nahodil do pásma hostů aby mohli spoluhráči vystřídat.

02:15

Icing hostů.

01:40

Juhászova střela z mezikruží míří těsně mimo.

00:45

Hosté mají bleskový nástup do utkání. Hned po úvodním buly se natlačili do útočného pásma a svou akci nakonec zakončili i gólem z hole NICO GEIDLA. Asistence Filip Indrst a Matouš Čmiel.

00:01

AZ RESIDOMO Havířov: Štipčák (Ludvík) – Topolanský, Uhlíř, Pavelek, Grygar, Koubek, Ševěček, Thiel – Pindel, Juhász, Adámek, Pavliczek, Mastič, Žídek, Byčkov, Tomeček, Revaj, Janeček, Dufek K.

HC Oceláři Třinec: Ochman (Švehlák) – Radzienciak, Krzak, Rufer, Šulák, Michálek, Homola – Havránek, Králík, Krč, Tomanek, Indrst, Pastor, Mikler, Geidl, Urban, Čmiel, Plandor, Macháček

Rozhodčí: Škrobák – Hanzlík, Bartoň.
Vítáme vás u on-line přenosu.

6. kolo DHL extraligy juniorů svede dnes na havířovském ledě proti sobě domácí AZ Residomo a hostující třinecké Oceláře. Z pohledu tabulky půjde o souboj šestého a třetího celku skupiny D.

Domácímu AZetu se vstup do soutěže nevydařil. Zatím získal jen 3 body za jednu porážku v prodloužení a dva body za výhry v nadstavbě. Ale to jistě bude chtít v duelu s Oceláři napravit. Naposledy v pátek doma podlehl 0:3 Vítkovicím.

Hosté si zatím připsali 12 bodů za 4 výhry. A nebýt zcela neúspěšní v nadstavbách, v nichž nezískali ani bod, mohli být v čele tabulky. Na vedoucí Přerov totiž ztrácí jen jeden bod. V pátek vyhráli 5:4 ve Vsetíně.

První letošní vzájemný ligový duel Ocelářů a AZeťáků vyhráli v Třinci domácí 4:3, nadstavbu pak hosté. Kdo se bude radovat tentokrát, uvidíme v sobotu odpoledne.

Utkání začíná ve 14:00.

2:7

Branky a nahrávky: 42. Juhász (Mastič, Pawliczek), 44. Thiel – 1. Geidl (Indrst, Čmiel), 20. Indrst (Rufer, Havránek), 21. Čmiel (Indrst, Havránek), 28. Indrst (Rufer, Michálek), 50. Michálek (Pastor, Rufer), 56. Pastor (Urban), 60. Mikler (Šulák, Urban), 63. Rufer (Havránek, Michálek)

AZ Havířov: Štipčák (41. Ludvík) – Topolanský, Uhlíř, Pavelek, Grygar, Koubek, Ševěček, Thiel – Pindel, Juhász, Adámek, Pawliczek, Mastič, Žídek, Byčkov, Tomeček, Revaj, Janeček, Dufek K.

Rozhodčí: Škrobák – Hanzlík, Bartoň

00:45 TRI 0:1 Geidl (Indrst, Čmiel)
06:02 TRI 2 Mikler, podrážení
07:05 HAV 2 Janeček, hrubost
09:30 HAV 2 Juhász, krosček
19:41 HAV 2 Janeček, napadení
19:48 TRI 0:2 Indrst (Rufer, Havránek)