4:1
konec (3:0, 0:0, 1:1 - N 1:0)
22.09.2018, 17:00 • DRFG arena • Skupina C • Filip Krůza
HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava
4:1
konec (3:0, 0:0, 1:1 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Kunc (Minárik, Kučeřík), 12. Popelka, 16. Popelka (Holemý, Sedláček), 56. Studený – 60. Barák (Krajiček)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Micka (Kašpar) – Kučera, Holemý, Kučeřík (C) , Mlčák, Sedláček, Studený, Kowalczyk – Popelka, Karpíšek, Snášel, Minárik, Meluzín, Hubáček, Krejčí, Malý, Kadlic, Kunc, Bartes
Náhradníci:
Trenér:
HC Dukla Jihlava:
Javůrek (Chaloupek) – Piskač, Marek, Smolko, Rašín – Brož (C) , Vála, Zadražil, Krajíček, Adam, Čermák, Juda, Kadleček, Pigl, Barák
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čuňočka – Vašíček, Otáhal
Diváci:
1. třetina | ||||
01:44 | JIH | 2 | Brož, podrážení | |
01:51 | KOM | 2 | Kučera, hákování | |
03:04 | JIH | 2 | Rašín, držení | |
10:42 | JIH | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Pigl | |
11:14 | KOM | 1:0 | Kunc (Minárik, Kučeřík) | |
11:46 | KOM | 2:0 | Popelka | |
12:23 | JIH | 2 | Pigl, podrážení | |
15:12 | KOM | 3:0 | Popelka (Holemý, Sedláček) | |
15:12 | JIH | -Chaloupek +Javůrek (Střídání) | ||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:22 | JIH | 2 | Pigl, sekání | |
23:09 | JIH | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Barák | |
26:56 | KOM | 2+10 | Holemý, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku | |
29:08 | JIH | 2 | Kadleček, podrážení | |
37:38 | KOM | 2 | Kowalczyk, sekání | |
38:58 | JIH | 2 | Marek, držení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
54:21 | KOM | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Kadlic | |
54:55 | JIH | 2 | Piskač, hrubost | |
55:30 | KOM | 4:0 | Studený | |
59:55 | JIH | 4:1 | Barák (Krajiček) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
Konec |
Přerov – Vítkovice 12:00 0:3
Slavia – Chomutov 12:00 2:5
Kladno – HC Litvínov 12:00 2:5
Č. Budějovice – Žďár n/S 12:30 3:4
Havířov – Třinec 14:00 2:7
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 16:00 5:2
Sparta – Liberec 16:00 4:6
Pardubice – Mladá Boleslav 16:00 5:2
Plzeň – K. Vary • po prodl. 16:00 2:3
Kometa Brno – Jihlava 17:00 4:1
Salzburg – Olomouc 17:40 5:6
Olomouc – Technika Brno 11:30 3:5
Pardubice – Kometa Brno • po prodl. 12:00 2:3
Mountfield HK – Č. Budějovice 12:00 8:2
Vsetín – Třinec 12:00 4:3
Plzeň – Sparta 12:00 3:2
HC Litvínov – Chomutov 12:00 1:2
Vítkovice – Havířov 13:00 2:4
Tábor – Jihlava 13:30 2:5
Warriors Brno – HK MD Šumperk 15:00 2:1
Zlín – Přerov 15:00 5:2
Třemošná – K. Vary 15:00 0:7
PZ Kladno – Kladno 15:30 0:8
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 8:0
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 17:00 1:4
Kobra – Slavia 17:00 0:5
54:55
54:21
38:58
37:38
29:08
26:56
23:09
21:22
12:23
10:42
03:04
01:51
01:44