konec (1:0, 2:1, 2:1)

22.09.2018, 16:00 • VTB Ice Palace • Adam Dořák

Tipsport: 1.68 4.2 4.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, na shledanou! (18:30:08)
Dynamo Moskva nakonec zaslouženě vítězí. V celém zápase pokaždé vedlo a tahalo za delší konec. Utkání bohaté sice na branky, ale herně to bylo podprůměrné až průměrné utkání. Dinamo Minks hrálo nejlépe ve třetí třetině, kdy si vypracovalo i nějaké šance, zvláště v přesilové hře, kdy dokázalo snížit na rozdíl dvou branek, ale Dynamo si náskok pohlídalo a následně ještě ke konci třetiny navýšilo.

57:50

Dynamo nyní napadá svého soupeře v jeho obranném pásmu a nakonec i získalo puk pod svou kontrolu.

57:00

Poslední tři minuty zápasu a o vítězi již nemůže být pochyb. Dynamo nepustilo svého soka k dalšímu nádechu a samo dokázal ještě dát branku a odskočili tak soupeři opět na rozdíl tří branek a času již mnoho není, aby s tím hosté něco udělali.

55:20

55:20 Alexander PETUNIN - 5:2

55:20

Dynamo právě vstřelilo branku!
Zmatky v brankovišti Minsku a je z toho pátá branka domácích! Patrik Zackrisson nadvakrát nedokázal překonat brankáře, až na potřetí dokázal puk dostat do branky jeho spoluhráč a to ALEXANDER PETUNIN. Asistence: Patrik Zackrisson.

54:32

Hosté s pukem ve svém obranném pásmu, následně se jim daří vyvézt puk, ale jejich útočná akce nebyla přesně založená a to kvůli ofsajdu a následuje vhazování ve středním pásmu.

53:29

53:00

Dinamo Minsk pokračuje v klasické přesilovce pět na čtyři a rázem jsou hodně aktivní a snaží se o rychlou další branku.

Sergej KOSTICYN - 4:2

52:14

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
A Minsk využívá přesilovku pět na tři, stejně jako jejich soupeř ve druhé třetině a branka SERGEJE KOSTICYNA znamená snížení stavu o dvě branky. Asistence: Quinton Howden.

51:29

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vladimir Brjukvin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

51:21

Hosté přišli o pásmo a musí začít od své branky, ale to se jim vůbec momentálně nedaří.

51:01

Ale Alexandr Jerjomenko chytá dnes dobře a opět má puk ve své moci po střele hráče Minsku.

50:40

Hosté mají možnost přesilové hry a asi je to jejich poslední šance, jak ještě potenciálně dramatizovat zápas.

50:29

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Patrik Zackrisson – 2 min., držení).

49:26

Ještě něco málo před deset minut nám zbývá do konce zápasu a nyní opět sledujeme pasáž hry, kdy se toho příliš na ledě neděje. Dynamo již ví, že tenhle zápas by mělo zvládnout a snaží se hrát tak, aby se jejich soupeř nedostal před jejich branku.

48:28

Po delší době si sahá na puk i Alexandr Jerjomenko a po jeho zásahu se přerušuje hra a následuje komerční pauza.

47:12

Domácí zase nastěhování v útočné třetině a obtěžují obranu svého soupeře, ten zatím odolává.

45:55

A to už s hosty nevypadá moc dobře. I když hokej je rychlá hra, jejich dosavadní výkon zatím nenasvědčuje tomu, že by se mělo konat nějaké drama ke koncovce zápasu. Uvidíme.

44:42

44:42 Maxim AFINOGENOV - 4:1

44:42

Hietanen vystřelil od modré a Enroth neudržel puk a MAXIM AFINOGENOV už je jen doklepl u levé tyčky do polo odkryté branky. Asistence: Juuso Hietanen a Miika Koivisto.

44:13

Moskva začíná s dalším útokem od své branky.

43:50

Polovina přesilovky je pryč a zatím jsem neviděli žádnou kloudnou střelu.

42:55

Brankář hostí podrazil najíždějícího Šipačova a dostává dvou minutový trest, který za něj odpyká Teemu Pulkkinen.

42:55

Až teď zvedá ruku rozhodčí a bude se opět vylučovat.

42:18

Nesledujeme žádné akce a oba celky se pohybují z útočné třetiny do druhé bez náznaku střelby směrem na branku.

41:30

Úvod třetí třetiny je ve znamená častého přerušování hry.

40:01

Druhá třetina byla na branky bohatší, ale úroveň hry slabší. Hosté dokázali vyrovnat, ale Moskva se následně díky přesilové hře dostala opět do vedení. Své vedení pak navýšila v následující přesilovce a před závěrečnou periodou vedou o dvě branky.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

38:00

Hráč Dynama se dostával do úniku, ale nedokázal ideálně zakončit a Enroth si pokryl svou levou tyčku.

35:48

35:48 Dmitrij KAGARLICKIJ - 3:1

35:48

A domácí využívají další přesilovku, kdy si hráči Moskvy rozebrali hostující obranu a po střele DMITRIJE KAGARLICKÉHO vedou již o dvě branky. Asistence: Miika Koivisto a Vadim Šipačov.

35:08

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Patrik Wiercioch – 2 min., hákování).

34:46

Domácí ta další branka zase nakopla a operují v pásmu soupeře, ale hodně dlouho si přihrávají, než se dostanou k nějaké střele.

32:53

Únik hráče Dynama nepřinesl další gól, ale měl to těžké v zakončení, neboť už jej dojížděl obránce.

31:28

A Dynamo tuto krátkou přesilovku nakonec využívá a opět se dostává do vedení, puk do branky dotlačil MAXIM AFINOGENOV. Asistence: Vadim Šipačov a Miika Koivisto.

30:45

Moskva je plném počtu a následuje jejich krátká přesilovka a domácí jsou v útočné třetině.

30:05

Ale přesilovka Minsku končí, protože za nedovolené branění jde na trestnou lavici Osipov.

29:54

Střela z ostrého pravého úhlu a brankář nedokázal udržet puk a hra pokračuje.

29:31

Až teď se jim podařilo dostat do pásma soupeře a případně ohrozit branku Jerjomenka.

29:13

Minsk tedy hraje svou první přesilovku v dnešním zápase...

28:45

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vadim Šipačov – 2 min.).

28:36

S blížící se polovinou zápasu má puk Dynamo a vypadá to na vyloučení ze strany domácích!

27:33

No, uvidíme, jestli vyrovnávací branka nakopne hostující celek k lepším výkonům, než doposud.

27:00

27:00 Oleg JEVENKO - 1:1

27:00

A rázem je tu vyrovnávací branka. OLEG JEVENKO napřáhl od modré čáry a prostřelil vše co mu stálo v cestě a puk skončil k překvapení všech až v síti. Asistence: Quinton Howden.

26:35

A zase nám hra trochu opadla a ani jeden z brankářů nyní nemusí zasahovat.

25:21

Tak nakonec domácí brankář zasáhl svou hokejkou a odrazil puk před dojíždějícím soupeřem.

25:21

Alexandr Jerjomenko musel dávat pozor před najíždějícím hráčem Minsku, ale nakonec se o něj postarali obránci domácích.

24:27

Nyní se často přerušovalo a nebylo nic k vidění. Oba celky si nyní půjčují vzájemně puk bez šancí na jednu či druhou branku.

22:56

A pěkná akce domácích, po přihrávce přišla střela z první, z levé strany, Enroth se sice přemísťoval, ale měl štěstí, že střela šla mimo.

22:19

Hráč domácího celku to zkoušel dlouhým nahozením, ale jeho spoluhráč nedokázal následně vybojovat puk za soupeřovou brankou.

21:48

Hosté nyní drží puk, ale spíše jej honí po mantinelech, než aby se dostávali do střeleckých pozic a v útočném pásmu se taktéž dlouho neohřejí.

21:08

Dynamo začalo stejně jako hrálo v první třetině. Nyní zakázané uvolnění Minsku.

20:01

První třetina nám přinesla jednu branku a to hodně spornou, kdy brankář i se svým spoluhráčem skončil v brance. Rozhodčí nakonec po poradě s videem uznal branku a Dynamo tak vede o jednu branku. Minsk se dostal v první třetině jen do jedné větší šance a to když nastřelil břevno domácí branky.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:00

Poslední minuta první třetiny a Minsku se nyní daří držet svého soupeře od své branky.

17:38

Domácí zase operují v pásmu soupeře, ale momentálně nestřílí a diváci chtějí další branku!

16:23

Domácí jsou stále aktivnějším týmem a Minsk se jen brání a do útoku se vydává jen zřídka. Spíše se jim daří tak nějak dostat puk nanejvýš do středního pásma.

15:22

Hosté v plném počtu. Dynamo nevyužilo ani další přesilovku, ač mělo tlak na branku.

14:11

Dynamo hraje další přesilovku a jsou usazeni v útočném pásmu.

13:22

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Kirill Gotovec – 2 min., sekání).

12:46

Branka je nakonec hlavním sudím uznána a jako autor dané branky je zapsán MAXIM AFINOGENOV, který stál u zrodu dané střely na branku. Bez asistence.

12:46

12:46 Těžkou situaci musel nyní řešit videorozhodčí, nakonec branku uznal!

12:46

Rozhodčí u videa a radí se, zda uznat či neuznat branku. No, hodně těžké na posouzení!

12:46

Hráči Dynama se již radovali, ale ruce rozhodčího jsou upaženy. Po střele totiž Enroth kryl puk, ale vletěl do něj jeho spoluhráč a spolu s ním (i s pukem) skončil v brance.

12:24

Po odrazeném puku se k němu dostal ještě hráč Dynama a zkusil z první zakončit, ale jeho přízemní skončil vedle branky!

11:37

Hosté se provinili signalizovaným ofsajdem a bude se vhazovat ve středním pásmu.

11:10

Quinton Howden se dostal ke střele a po své střele zazvonila horní tyčka za Jerjomenkem!

11:00

Po další střele je již hra přerušena, neboť Enroth zasahuje! Minsk se zatím jen brání a domácí mají více ze hry.

10:47

Domácí opět v útoku, střela sražená k mantinelu, ale i nadále se domácí snaží dostat do střelecké pozice.

09:49

Hosté v plném počtu. Dynamo v závěru přesilovky sice bylo v pásmu soupeře, přihrávalo si, ale nakonec se vyhnali do středního pásma a na první branku stále čekáme.

08:47

Jedna minuta přesilovky je pryč a Dynamo se zatím nedostalo do extrémní šance.

08:07

Domácí jsou nastěhováni v útočné třetině, nakonec se však dostávají do středního pásma.

07:49

A uvidíme první přesilovou hru na straně domácích. Patrik Wiercioch vyloučen za podražení, kterého se dopustil za svou brankou.

07:26

Ihned po buly přišla střela, ale ta nebyla vůbec přesná a Minsku se daří dostat ze svého pásma.

07:09

Omlouváme se za menší výpadek. Skóre je stále bezbrankové a stále se Dynamo snaží dát jako první branku v dnešním zápase.

03:51

Rozhodčí se dlouho radili mezi sebou, nakonec nebude vhazování ve středním pásmu, ale v pásmu Minsku.

03:51

Hráč domácích již nestihl puk v útočné třetině a je to ofsajd domácích.

03:39

A po něm přichází další střela Dynama Moskvy a Enroth opět musel krýt puk a přerušuje hru.

03:17

Dmitrij Sidljarov má puk za sovu brankou a chystá se rozjet další útok svého celku.

02:57

Zatím se hraje svižně bez větších přerušení!

02:35

Zpětná přihrávka na střed hřiště, ale střela domácího hráče byla blokována.

02:08

Nyní probíhá urputný boj o puk u mantinelu v útočné polovině Minsku.

01:48

Miks Indrašis přihrával na Pankratova a ten se dostal do zakončení. Enroth připraven a kryje tuto střelu z pravé strany.

01:30

Domácí ihned se snaží napadat rozehrávku soupeře, ten se nakonec dostal do jejich útočné třetiny, ale nevystřelil.

01:00

Dmitrij Kagarlickij se již dostal ke dvěma střelám na branku soupeře, ale ani jedna nebyla nebezpečná.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Koivisto, Hietanen, Volkov (C), I. Nikulin, D. Višněvskij, J. Zajcev, Pribylskij, Menšikov – Kagarlickij (A), Šipačov (A), Afinogenov – Petunin, Zackrisson, Brjukvin – Pankratov, Mozer, Indrašis – Mojsejev, Jefremov, Sidljarov.

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Gotovec, Wiercioch, Chenkel, D. Osipov, Znacharenko, Lisovec, Jevenko – Pulkkinen, Q. Howden (A), Pavlovič – An. Stěpanov, Kovyršin, S. Kosticyn (C) – Kazjonov, Kitarov (A), A. Kosticyn – Bujnickij, A. Volkov, Drozdov.

Rozhodčí: A. Ansons, E. Romasko.
Dnes se střetnou dva týmy, které nutně potřebují body, oba celky se krčí ve spodních vodách tabulky a jakýkoliv bodový zisk je může posunout výše.
Dynamo Moskva
Zatím nepředvádí nejlepší hokej. Se ziskem pěti bodů se nachází na posledním místě Západní konference. Na svém kontě mají dvě výhry, jednu prohru po prodloužení a pět proher. Všechny ty body získaly na domácím ledě a proti Minsku budou chtít určitě bodovat, aby se odlepili ode dna tabulky.
HC Dinamo Minsk
Je na tom podobně jako jejich dnešní soupeř, akorát má o jeden bod více, tj. šest bodů v tabulce a předposlední místo. Minsk však dokázal vyhrát poslední dva duely – 4:1 na ledě Čerepovce a 2:1 na ledě Jaroslavle. Dokážou zvítězit i na ledě Dynama?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

5:2

Branky a nahrávky: 13. Afinogenov, 32. Afinogenov (Šipačov, Koivisto), 36. Kagarlickij (Koivisto, Šipačov), 45. Afinogenov (Hietanen, Koivisto), 56. Petunin (Zackrisson) – 27. Jevenko (Q. Howden), 53. S. Kosticyn (Q. Howden)

Rozhodčí: A. Ansons, E. Romasko

07:49 MIN 2 Wiercioch, podrážení
12:46 DMS 1:0 Afinogenov
13:22 MIN 2 Gotovec, sekání
27:00 MIN 1:1 Jevenko (Q. Howden)
28:45 DMS 2 Šipačov
30:05 MIN 2 D. Osipov, nedovolené bránění
31:28 DMS 2:1 Afinogenov (Šipačov, Koivisto)