4:3
konec (1:0, 2:0, 1:3)
22.09.2018, 17:00 • Zimní stadion Eden • 6. kolo • Jakub Slunečko
Tipsport: 3.85 4.65 1.65 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.85 - 4.65 - 1.65
HC Slavia Praha – Rytíři Kladno
4:3
konec (1:0, 2:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 16. M. Ondráček (L. Krejčík, Šteiner), 32. Furch (Heldák), 39. L. Krejčík (Hrdinka) (TS), 50. M. Ondráček (Saňa, L. Krejčík) – 45. Kubík (Hajný, Nash), 47. Zajíc (J. Strnad), 53. Svedlund (Kružík, Redlich)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Honzík (Sochůrek) – Valík, Novák, Drtina, Štibingr, Hrdinka, Saňa, Duda – Heldák, Šagát, Kubica – J. Doležal, Veselý, Šmerha – Ondráček, Šteiner, Krejčík – Tejral, Furch, Matějka
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno:
Cikánek (Brízgala) – Zajíc, Nash, Říha, Hořava, Zelingr, Kehar – Redlich, Kubík, Kružík – Strnad, Machač, Vildumetz – Š. Bláha, Zikmund, Hajný – O. Bláha, Svedlund, Jelínek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Přikryl, Grech – Votrubec, Ševic
Diváci: 1772
1. třetina | ||||
09:21 | KLA | 2 | Zikmund, podrážení | |
10:10 | SLA | 2 | L. Krejčík, zdržování hry / zašlapování puku | |
15:37 | SLA | 1:0 | M. Ondráček (L. Krejčík, Šteiner) | |
17:33 | SLA | 2 | Šagát, napadení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:16 | SLA | 2 | Saňa, podrážení | |
28:20 | SLA | 2 | Furch, sekání | |
31:08 | SLA | 2:0 | Furch (Heldák) | |
34:24 | KLA | 2 | Kehar, držení | |
38:32 | SLA | 3:0 | L. Krejčík (Hrdinka, TS) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:11 | KLA | 2 | Hajný, krosček | |
44:19 | KLA | 3:1 | Kubík (Hajný, Nash) | |
46:56 | KLA | 3:2 | Zajíc (J. Strnad) | |
49:09 | KLA | 10 | Vildumetz, vražení na hrazení | |
49:14 | SLA | 4:2 | M. Ondráček (Saňa, L. Krejčík) | |
52:15 | KLA | 4:3 | Svedlund (Kružík, Redlich) | |
52:31 | KLA | 2 | J. Říha, faul kolenem | |
KLA | 2 | Zikmund, hrubost | ||
53:10 | KLA | 2 | Nash | |
53:39 | SLA | 10 | Heldák, vražení na hrazení | |
59:52 | SLA | 10 | Šagát, vražení na hrazení | |
Konec |
Přerov – Vítkovice 12:00 0:3
Slavia – Chomutov 12:00 2:5
Kladno – HC Litvínov 12:00 2:5
Č. Budějovice – Žďár n/S 12:30 3:4
Havířov – Třinec 14:00 2:7
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 16:00 5:2
Sparta – Liberec 16:00 4:6
Pardubice – Mladá Boleslav 16:00 5:2
Plzeň – K. Vary • po prodl. 16:00 2:3
Kometa Brno – Jihlava 17:00 4:1
Salzburg – Olomouc 17:40 5:6
Olomouc – Technika Brno 11:30 3:5
Pardubice – Kometa Brno • po prodl. 12:00 2:3
Mountfield HK – Č. Budějovice 12:00 8:2
Vsetín – Třinec 12:00 4:3
Plzeň – Sparta 12:00 3:2
HC Litvínov – Chomutov 12:00 1:2
Vítkovice – Havířov 13:00 2:4
Tábor – Jihlava 13:30 2:5
Warriors Brno – HK MD Šumperk 15:00 2:1
Zlín – Přerov 15:00 5:2
Třemošná – K. Vary 15:00 0:7
PZ Kladno – Kladno 15:30 0:8
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 8:0
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 17:00 1:4
Kobra – Slavia 17:00 0:5
59:57
59:52
59:42
59:09
58:56
58:33
58:07
57:43
57:37
57:10
56:24
56:05
55:13
55:01
54:24
54:15