Chance liga

HC Dukla Jihlava – AZ Havířov

1:3

konec (1:2, 0:0, 0:1)

22.09.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 6. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.45 5.2 5.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:05

Dukla jde do hry bez gólmana!

58:04

Jdeme do posledních dvou minut třetiny, které zahajují domácí náporem v pásmu. Od modré pálil Pohl a Bláhu opět překonal, ale do brány se zkrátka kotouč nepodívá!

48:17

Kajínek prověřil pozornost havířovské obrany, ale Bláhu výrazněji nepřekvapil. A když už se domácí dostanou k šanci, tak nekončí gólem. O tom si může něco říci Dostálek, který sice Bláhu překonal, ale od levé tyče se touš do branky nedostal!

48:12

Přijde další vyloučení. Za vyhození kotouče až do sektoru D přichází dvě minuty pro Tomáše Dujsíka. Přesilovka se rozehraje až po komerční pauze.

45:59

45:59 Radek VESELÝ - 1:3

45:59

Havířov právě vstřelil branku!
Pískot sílí, skromný hostující kotel slaví. Rehuš předal kotouč od Dujsíka před sebe na RADKA VESELÉHO, který z první trefuje přesně prostor nad Lundströmovou maskou a pro Duklu přichází 14 minut od odvrácení prohry. Asistence: Branislav Rehuš, Tomáš Dujsík.

42:51

Dobrý tlak předvedli domácí v třetině Havířova. Bláha se musel pořádně ohánět, Dostálek ale ani jednou nedotlačil kotouč za brankovou čáru, ač byl tomu nejblíže!

36:22

Zbytek přesilovky ale domácí zvládají dohrát v útočném pásmu, navíc se opět vylučuje. Vyloučen je Dujsík za podrážení a tomu, co se děje na ledě, se nedá nesmát.

35:22

Domácí podržel Lundström, když se proti němu řítil Holec, domácí gólman jeho střelu vytěsnil maskou!

34:59

Seman opět vyhazuje a navíc přichází demolice přesilovky 5 na 3. Suchánek předvedl menší zkrat, když sekl jednoho z hostí a degraduje domácí přesilovku na 4 na 3. Slovy kolegů, malá tragédie.

33:59

Havířov nervově nezvládl situaci a krom dvou minut za špatné střídání dostává i lavička dvě minuty. Dukla má tak dvě minuty přesilovky 5 na 3! Tresty odsedí Bambula a Veselý.

33:23

Bednář hledal před brankou volného Haase, tomu ale puk uskočil z hole a ze šance nic nevzešlo. To na druhé straně si může drbat helmu Dostálek, dostal od Čachotského pas přímo před gólmana, ale kličku nedotáhl do konce!

31:19

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Dominik Hrníčko – 2 min., držení).

30:29

Ty jim lehce uklidnil Kajínek tvrdou bombou od modré, Bláha však vytáhl lapačku a zabránil gólu do pravého vinglu!

29:05

Sklouzlo se do hodně nepřesností z obou stran, k vidění je spíše narážení se vzájemně na mantinel než nějaké pěkné hokejové akce. Po střele Zemana dorážel Dostálek, Matai pak sekl lehce mimo hru přes hůl Čachotského a dostává zbytečné dvě minuty za sekání.

26:39

K Zemanovi se vrátil kotouč od Dostálka, centr první lajny byl prakticky sám před prázdnou brankou, puk mu ale uskočil od hole!

25:01

Emoce rostou, sudí pouští hru velice rádi a začíná se jim to pomalu vymykat z rukou. Opratě si ale včas přitáhli vyloučením Pořízka za podrážení a Dukla může dorovnat stav.

21:31

Reakcí jsou výčitky a zloba. Štindl si pomohl zbytečným faulem, jde ven za nedovolené bránění a hostující sektor se ozývá čím dál častěji.

19:59

19:59 Vlastimil DOSTÁLEK - 1:2

19:59

Dukla právě vstřelila branku!
0,6 sekundy do konce třetiny! Domácím se naskytlo přečíslení 3 na 2, které Dostálek zahájil přehrávkou na Čachotského. Domácí kapitán vracel na střed Zemanovi, nejprve to nevypadalo na nic zásadního, ale Kajínek se nakonec probojoval ke střele, tu Bláha vyrazil, na dorážku VLASTIMILA DOSTÁLKA pod víko ale neměl nárok a je sníženo! Asistence: David Kajínek, Adam Zeman.

18:01

Šance na přesilovkový reparát. Chroboček sekl do ruky Půžu a dostává menší trest za sekání.

16:51

Kajínek vypálil od modré na branku, kotouč propadl na volného Dostálka před brankou, ten se sice rychle obtočil, ale zakončil pouze do Bláhy!

15:10

První trest i pro Havířov. Vyloučeným je Houdek za přidržení domácího hráče u mantinelu.

14:18

A pro domácí i dobře! Osmík poslal dlouhou nahrávku za obranu na Harkabuse, ten měl před sebou pouze hostujícího gólmana, volil stejné zakončení na forhend jako na Kladně, ale Bláha výborně zabránil gólu!

11:22

11:22 Branislav REHUŠ - 0:2

11:22

Věštecké kruhy by mohly říci: „velký špatný“. Druhou nabídnutou přesilovku totiž Havířov využívá a vede už o dvě branky. Holec vyhrál u levého mantinelu souboj, přehrál na střed Houdkovi. Obránce hostí volil střelu, kterou ale ještě před Lundströmem tečoval BRANISLAV REHUŠ a domácí gólman byl bez šance – 0:2. Asistence: Tomáš Houdek, Miroslav Holec.

11:14

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jakub Suchánek – 2 min., pozdní dohrání).

07:47

07:47 Radek POŘÍZEK - 0:1

07:47

Hosté vedou a byl to hodně smolný gól pro domácí. Zpoza brány přišla od Gřeše nahrávka na Zemana, který o ní mnoho nevěděl a nohama zanechal puk za sebou, přímo pro RADKA POŘÍZKA, který prostřelil Lundströma mezi betony a poslal AZ do vedení! Asistence: Tomáš Gřeš.

02:34

První trest pro Duklu. Vyloučeným je Harkabus za podrážení přímo před zraky hlavního sudího. Hosté tak mají první přesilovku.

00:30

K zakončení se zblízka dostal Čachotský, nadvakrát ale Bláhu nepřekonal. Následně měl ještě akci Zeman, který mohl ze dvou metrů poslat Duklu do vedení, ale Bláha opět drží!

1:3

Branky a nahrávky: 20. Dostálek (Kajínek, Zeman) – 8. Pořízek (Gřeš), 12. Rehuš (Houdek, Holec), 46. R. Veselý (Rehuš, Dujsík)

HC Dukla Jihlava: Lundström (Brož) – J. Pohl, Kajínek (A), D. Váňa, Suchánek, Štebih, Štindl, Mareš – Dostálek, Zeman, Čachotský (C) – Anděl, Skořepa (A), Pekr – Harkabus, Osmík, Hrníčko – Půža, D. Čermák.

AZ Havířov: Bláha (Matoušek) – Chroboček, Matai, Luža, Houdek, Mrowiec, Dujsík – R. Veselý, F. Seman (A), Rehuš – Maruna (C), Haas (A), L. Bednář – Gřeš, Pořízek, Holec – Macuh, Cihlář, Bambula.

Rozhodčí: Souček, Ondráček – Štola, Beneš

Diváci: 1 972

02:34 JIH 2 Harkabus, podrážení
07:47 HAV 0:1 Pořízek (Gřeš)
11:14 JIH 2 Suchánek, pozdní dohrání
11:22 HAV 0:2 Rehuš (Houdek, Holec)