1:2

konec (0:2, 0:0, 1:0)

21.09.2018, 18:00 • Detva • 4. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 2.25 4.5 2.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Liptovský Mikuláš si připisuje šťastnou, ale zároveň i zaslouženou výhru, kdy byl po 40 minut lepším týmem a skvěle mu zahrála především čtvrtá útočná formace Žiak, Uhrík, Očko, která byla u obou vstřelených branek svého celku. Detva předvedla bojovný výkon, v poslední části hry byla lepší, ale dokázala pouze využít přesilovku 5 na 3 po pěkné souhře a povedenou střelou snižoval od modré čáry Martin Chovan na konečných 1:2. Liptovský Mikuláš připisuje do tabulky další tři body a zatím nebyl ještě v této sezóně poražen. Přeji všem pěkný večer. (20:29:50)

59:50

Puk je v útočném pásmu a domácí zkoušejí power – play, hru bez brankáře!

59:22

Huna zbytečně zahrál ofsajd a tak je posouzen jako úmyslný.

58:50

Oddechový čas pro domácí!

58:50

Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Chovan – 2 min., nedovolené bránění).

58:42

Sukel naskočil na led a byl hned faulován, když se pokoušel dostat do samostatného úniku.

58:35

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetí.

57:44

Lichanec dokázal opět dostat puk do střední třetiny.

57:00

Tibenského nahození zblokoval Kurali a poté dostal puk do středního pásma.

56:35

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Sukel – 2 min., vysoká hůl).

55:51

Výhoda pro Detvu, Ščurko byl zasažen vysokou holí.

55:28

Kuklevova střela zblokována Nadášdim za branku Liptovského Mikuláše.

54:45

Zakázané uvolnění Liptovského Mikuláše.

53:57

Ščurko to zkoušel vystřelit z mezikruží jeho střelu však zblokoval Nádašdi do ochranné sítě.

53:16

53:06

Liptovský Mikuláš ve čtyřech.

52:57

Hraškova rána od modré čáry nebyla přesná.

52:19

Ofsajd domácího celku.

51:42

Tým Detva právě vstřelil branku! Po pěkné akci Puliš dával zpět na modrou Kuklevovi, který nabil přesně MARTINOVI CHOVANOVI a ten krásnou ránou snižuje na 1:2! Asistence: Michail Kuklev, Radovan Puliš.

51:16

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Horváth – 2 min., vysoká hůl).Detva bude hrát 1:50 přesilovku 5 na 3!

51:06

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Sukel – 2+2 min., vysoká hůl).

50:41

Robert Huna nabral rychlost, ujel dvěma bekům domácího celku, položil si domácího brankáře, ale nedokázal dostat puk do domácí sítě!

50:29

Na druhé straně byl při chuti Źiak, jeho střela byla zlikvidována brankářskou vyrážečkou.

49:55

Jakub Žilka se dostal mezi beky a vystřelil, hostující brankář to velmi dobře vyřešil rozklekem.

49:18

Ofsajd hostí posouzen jako úmyslný, jelikož to bylo i se střelou na domácího brankáře.

48:42

48:09

Chovan vystřelil rovnou z voleje, ale opět to byl velmi nepřesný, střelecký pokus.

47:33

Hraškova střela od modré čáry byla velmi nepřesná a minula branku Liptovského Mikuláše.

46:42

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Vybíral – 2 min., příliš mnoho hráčů).

45:57

Akce hostí končí až v rohu kluziště.

45:23

Domácí hráči již střílejí ze všech možných i nemožných pozic inu není divu při nepříznivém průběžném stavu.

44:57

Ďalogova střela byla zblokována.

44:08

Hosté mohli přejít do rychlého přečíslení vše však hatí odpískaný ofsajd.

43:45

Hostující brankář velmi dobře zakročil vyrážečkou po tvrdé bombě Chovana.

43:05

Zakázané uvolnění Detvy.

42:37

Lištiak se nevedl dobře při svém zakončením.

42:08

Sládok si připisuje další úspěšný bodyček.

41:37

Sládok tvrdě dohrál Piatku, ten se však z této rány rychle vzpamatovala dokázal nepříliš prudkým bekhendem ohrozit brankáře hostí.

41:21

40:54

Sukelova střela končí až na zadním mantinelu.

40:38

Únik Detvy zastaveno porušením pravidla o ofsajdu.

40:01

V právě skončené druhé třetiny sice branka nepadla, ale viděli jsme snahu Detvy (zatím) bezúspěšnou o korekci výsledku a Liptovského Mikuláše zase o navýšení náskoku. Oba celky se dost trápí ve svých přesilovkových hrách. Tudíž stav je po 40 minutách stále 2:0 ve prospěch celku z Liptova. Poslední třetina bude zahájena cca ve 19:40 hodin.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:45

Žiak obdržel přihrávku do ofsajdového postavení.

39:21

Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Gachulinec – 2 min., držení).

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:54

Nemec předvedl tvrdý, ale čistý zákrok proti soupeři.

38:38

Lištiakova koncovka z úhlu nebyla úspěšná.

38:15

37:45

Sukel inkasoval nepříjemný zásah puku po nečekaném odrazu od hráčské hole.

37:08

Puliš si nepohlídal své rychlé nohy a vystavil se tak sám do ofsajdového postavení.

36:37

Liptovský Mikuláš se také trápí při přesilové hře a puk je již ve středním pásmu.

36:15

Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Murček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

36:05

Domácí obránce propadl, Žiak sice v souboji jeden proti jednomu neuspěl, ale Uhrík objel šikovně branku, ale nedokázal ho zavěsit do branky.

35:45

Puk na domácí střídačce bude se vhazovat ve středním pásmu.

35:03

34:42

Uhrík nedokázal zpracovat chytře myšlenou střílenou přihrávku Sukela.

33:54

Zakázané uvolnění Liptovského Mikuláše, jelikož dlouho přihrávkou byl hledán jeden z bratří Hunů.

33:37

Hostující hráči ztrácejí útočné pásmo.

33:03

Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Gachulinec – 2 min.).

32:58

Zakázané uvolnění Liptovského Mikuláše, hra se stěhuje před hostujícího brankáře.

32:45

Ďaloga byl u mantinelu tvrdě dohrán.

32:18

32:00

Rozhodčí dobře rozpažil nicméně se jel nakonec ještě přesvědčit a vše skonzultoval s videorozhodčím, který pouze potvrdil jeho správné rozhodnutí.

32:00

Přihrávka byla zblokována, nicméně i tak Žiak basebollovým způsobem trefil puk a domácí brankář předvedl fantastický zákrok! Poskakující puk z brankové čáry odpálil definitivně Hraško.

31:48

Domácí trenér pořádně proházel všechny své formace nic jiného mu ani nezbývá, aby něco změnil a domácí vstřelili branku.

31:37

Raškova bomba minula svůj cíl a odráží se od zadního mantinelu.

30:58

Na ledě zůstal ležet hráč Liptovského Mikuláše Andrej Lištiak.

30:22

Tato přesilovka se Detvě vůbec nepovedla a z tribun se ozývá pískot.

30:05

29:27

Liptovský Mikuláš je ve čtyřech.

28:51

Hraškova bomba hostujícího brankáře nepřekvapila a Uhrík vyhazuje kotouč do bezpečí.

28:05

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Horváth – 2 min., sekání). Detva bude hrát přesilovku 5 na 3.

27:59

Gašparova bomba byla zblokována obráncem a bude se vhazovat v útočném pásmu Detvy.

27:27

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Ri. Huňa – 2 min., příliš mnoho hráčů).

27:18

Žilka se uvolnil přes tři hráče, ale vystřelil nepřesně a branku netrefil.

26:33

26:02

Tibenský velmi dobře zasáhl v defenzivní činnosti svého mužstva.

25:37

Puliš v akcii jeden na jednoho zkusil přes obránce vystřelit,ale jeho muška byla vychýlená.

24:53

Střela Súkela nebyla přesná a minula branku Detvy.

24:28

Kuklevova střela byla zablokována hostujícím hráčem dorážka odraženého puku brankáře nepřekvapila.

23:59

23:37

Bekhendová koncovka branku neznamenala jelikož přelétla těsně domácí branku.

23:08

22:45

Bača se prezentoval nepřesnou střelou, ale Liptovský Mikuláš dokázal udržet útočné pásmo.

21:58

Střelu od modré čáry byť s menšími problémy pokryl hostující brankář.

21:19

Domácí hráči dokázali dostat puk alespoň do středního pásma.

20:37

Nastřelený kotouč vylétl mezi diváky a vhazovat se bude tak ve středním pásmu.

20:01

První třetinu zaslouženě herně i gólově ovládl tým Liptovského Mikuláše, kdy obě jeho branky zaznamenala čtvrtá formace v 9. minutě Žiakem a ve 13. minutě Uhríkem. Snaha domácí Detvy zatím nestačí. liptovský Mikuláš tak vede po 20 minutách 2:0! Druhá třetina začne cca v 18:45 hodin.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:49

Tvrdý souboj u mantinelu, ale toto už Liptovský Mikuláš v klidu dohraje.

19:14

Korím sice vystřelil od modré čáry, ale tato střela nebyla přesná a odražený puk míří druhou stranou mantinelu do středního pásma.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:25

17:49

Střela obránce Sládka byla zablokovaná a odražený puk je ve středním pásmu.

16:53

Ofsajd hostujícího týmu.

16:08

Hráči Detvy se velmi těžče prosazují přes hostující obrannou hráz.

15:23

Obránce Chovan chtěl najít své spoluhráče, ale je z toho nakonec zakázané uvolnění.

14:49

Petrík zasahuje lapačkou a následná dorážka Žiaka končí pouze v ochranné síti, vhazuje se ve středním pásmu.

14:25

Čtvrtá formace Liptovského Mikuláše hraje dnes opravdu výborně a domácí brankář Petrík nejistě zasáhl.

13:48

Hostující celek velmi dobře a vysoko napadá což domácím hráčům činí více než velké potíže.

12:58

Po delší době musel zasahovat brankář Liptovského Mikuláše, když puk zmizel pod jeho tělem rozhodčím z dohledu.

12:05

Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku! Hostující hráč Oško se prosadil podél mantinelu, poté předložil puk do prostoru mezikruží a úspěšným střelcem se stal MICHAL UHRÍK – 0:2! Asistence. Lukáš Oško.

11:35

Števuliakovu střelu z otočky Petrík dokázal zlikvidovat.

11:11

Kriškovu střelu zblokoval obránce Chovan.

10:42

10:28

Po buly následovala nebezpečná střela od modré čáry Tomáše Nádašdiho, ale Petrík ji zlikvidoval.

09:59

Po Kriškově prudké střele musel zasáhnout brankář Petrík.

09:27

Domácí hráči dostali puk až do útočného pásma.

08:42

Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Murček – 2 min., podrážení).

08:22

Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku! Hosté vybojovali puk u mantinelu střelu Patrika Oška ještě brankář Petrík vyrazil, ale pouze přímo k LUKÁŠOVI ŹIAKOVI a ten se z dorážky nemýlil – 0:1! Asistence: Patrik Oško, Michal Uhrík.

08:11

Další icing domácího celku.

07:32

06:43

05:59

Petrík neskutečně zakiksovali společně s obráncem Chovanem, ale hostující hráč Róbert Huna nedokázal zakončit do odkryté branky!

05:32

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Uhrík – 2 min., podrážení).

04:58

Přečíslení hostí tři na dva po žabce končí v rohu kluziště.

04:29

Hostující hráč Horváth inkasoval nechtěně od útočníka Fekiače úder do obličeje jeho hráčskou holí, hra však pokračuje nadále.

03:58

03:37

Další ofsajd celku HC 07 Detva.

02:55

Uhrík je při chuti i dnes a jeho střelu musel vyrážečkou likvidovat brankář Petrík.

02:37

Valná hromada u mantinelu na modré čáře a úspěšnější jsou hráči Detvy.

01:58

Třetí formace hostí donutila Petríka k zákroku a hra je tak přerušena.

01:12

Hraškova střela od modré čáry byla zblokována do rohu kluziště.

00:43

Ofsajd Detvy.

00:28

Hosté protečovali kotouč do středního pásma.

00:01

Detva bude hrát ve žlutých dresech, Liptovský Mikuláš startují v červených dresech.
Právě zní slovenská hymna.

HC 07 Detva: Riečický (Petrík) – Kuklev, Chovan Mar., Hraško, Chovan Mat., Sládok, Fekiač, Gachulinec, Jendroľ – Ščurko, Puliš, Gašpar – Magogin, Žilka, Ďaloga – Tibenský, Valent, Milý – Ľupták, Murček, Fekiač

MHk 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Hollý) – Nádaši, Mezovský, Kurali, Suchý, Nemec, Horváth, Bača, Korím – Kriška, Huna Ró., Huna Rich. – Vybiral, Lichanec, Sukeľ – Lištiak, Piatka, Števuliak – Žiak, Uhrík, Oško

Rozhodčí: Fridrich, Snášel – Kacej, Orolin.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vitajte pri tomto online textovom prenose. Na rade je 4. kolo Tipsport Ligy, v ktorom proti sebe nastúpia celky HC 07 Detva a MHK 32 Liptovský Mikuláš. Začiatok tohto stretnutia je naplánovaný na 18:00.

HC 07 Detva:
Domáci celok dokázal vybojovať zo štyroch zápasov tejto sezónny 6 bodov za víťazstvá proti Slovensko U20 a Žiline. To im momentálne stačí na 6. miesto v tabuľke, ktoré by zaručovalo účasť v play-off. V minulom kole nastúpili v derby zápase na ľade Zvolena, ktorému však podľahli vysoko 6:1. Aj v tomto zápase sa budú spoliehať na Rastislava Gašpara, ktorý je s troma gólmi najlepším strelcom tímu.

MHK 32 Liptovský Mikuláš:
Hostia odohrali len tri zápasy, no majú taktiež 6 bodov, keď porazili Slovensko U20 a po nájazdoch si poradili s Banskou Bystricou. V minulom kole nastúpili na ľade Trenčína, kde po dramatickom priebehu podľahli 3:2 po predĺžení. Najlepším strelcom tohto celku je dvojgólový Michal Uhrík.

Stávkové kancelárie predpovedajú vyrovnané stretnutie. V poslednom zápase na tomto štadióne sa zrodilo víťazstvo Liptovského Mikuláša v pomere 6:4, preto si tento duel nenechajte ujsť.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

1:2

Branky a nahrávky: 52. Chovan (Kuklev, Puliš) – 9. Źiak (Oško, Uhrík), 13. Uhrík (Očko)

HK Detva: Riečický (Petrík)– Kuklev, Chovan Mar., Hraško, Chovan Mat., Sládok, Fekiač, Gachulinec, Jendroľ – Ščurko, Puliš, Gašpar – Magogin, Žilka, Ďaloga – Tibenský, Valent, Milý – Ľupták, Murček, Fekiač

HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Hollý) – Nádašdi, Mezovský, Kurali, Suchý, Nemec, Horváth, Bača, Korím – Kriška, Huna Ró., Huna Rich. – Vybiral, Lichanec, Sukeľ – Lištiak, Piatka, Števuliak – Žiak, Uhrík, Oško

Rozhodčí: Fridrich, Snášel – Kacej, Orolin

05:32 LMI 2 Uhrík, podrážení
08:22 LMI 0:1 Źiak (Oško, Uhrík)
08:42 DTV 2 Murček, podrážení
12:05 LMI 0:2 Uhrík (Očko)
27:27 LMI 2 Huňa, příliš mnoho hráčů