4:3

po prodl. (2:2, 1:1, 0:0 - 1:0)

21.09.2018, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • 4. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 1.2 8.0 7.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Trenčín vybojoval v zápase s Budapeští o bod navíc, když vítězství trefil v prodloužení Bartovič. Hosté získali alespoň bod, který vyválčili za remízu 3:3 po základní hrací době. Ode mě je to pro dnešek vše. Hezký zbytek večera. (20:36:09)

63:12

Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
Přesilovka podání domácích byla úspěšná. Frühauf přenechal kotouč MILANU BARTOVIČOVI, který švihem zpoza levého kruhu propálil Rajnu. Asistence: Peter Frühauf.

61:58

Domácí čeká přesilovka. Na trestné si odpočine Szabad za podražení.

61:45

V prodloužení jsou zatím lepší domácí. Radivojevič po Sojčíkově přihrávce netrefil odkrytou branku a kapitán Dukly vzápětí neskóroval ani z dobré pozice před klecí soupeře.

60:01

V Trenčíně bude k vidění prodloužení. V základní hrací době vsítily oba celky po třech brankách. Kdo získá bod navíc, se rozhodne v další části hry.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30

Do konce třetiny se hra přelévala ze strany na stranu. Žádný gól ale nepadl.

58:11

Trenčín si vytvořil velký tlak před brankou soupeře a akci zakončil střelou od modré Rýgl. Rajna vychytal lapačkou.

57:29

55:52

Radivojevič chtěl přihrát přes dvě hokejky soupeře, Dukla ztratila pásmo.

55:29

Tohle by mohlo hosty hodně mrzet. Chvíli před závěrečnou sirénou je čeá oslabení za příliš mnoho hráčů na ledě.

55:10

Trenčín chyboval v přečíslení a hosté se dostali do útoku tři na jednoho. Brown trefil z levého kruhu horní tyč.

54:05

Mikula vyzkoušel Rajnovu pozornost ranou z pravého kruhu, následně zakončoval Švec z opačné strany. Rajna dokázal ramenem vytěsnit puk do ochranné sítě.

52:45

Ani jeden z týmů nedokázal využít zkrácenou přesilovku. Obě mužsta se teď budou snažit strhnout duel na svou stranu. Aktivní jsou jak domácí, tak hosté.

51:54

51:03

4:3

Branky a nahrávky: 9. Ölvecký (Bližňák, Radivojevič), 11. Ölvecký (Radivojevič), 34. Bližňák (Starosta, Radivojevič), 64. Bartovič (Frühauf) – 6. Szabad (Langkow), 11. Nagy, 22. Orban (Bodó, Dudás)

HK DUKLA Trenčín: Valent (Gabriš) – Starosta, Rýgl, Frühauf, Cebák, Holenda, Bokroš, Marek Hudec – Sojčík, Ölvecký, Radivojevič – Bartovič, Bližňák, T.Varga – Hecl, Sádecký, Hlinka – Mikula, J.Švec, Denis Hudec – Pardavý ml.

MAC Budapešť: Rajna – Macaulay, Pozsgai, Dudás, Burt, Garát, Vokla, Fejés, Pápa – Terbócs, K.Nagy, Szabad – Dansereau, Langkow, Klempa – Bodó, J.Brown, Orban – Szigeti, Kreisz, Odnoga

Rozhodčí: Štefík, Müllner – Durmis, Šefčík

00:41 TRE 2 Bartovič, podrážení
03:56 MAC 2 Brown, hákování
05:35 MAC 0:1 Szabad (Langkow)
07:38 MAC 2 Klempa, hákování
08:35 TRE 1:1 Ölvecký (Bližňák, Radivojevič)