FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

1. SC Znojmo FK – FK VIAGEM Ústí nad Labem

3:0

konec (2:0)

21.09.2018, 18:00 • Městský stadion v Horním parku (Znojmo) • 9. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 1.99 3.74 3.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ze Znojma je to pro dnešek vše, děkuji za vaši přízeň, přeji příjemný zbytek pátečního večera, užijte si přicházející víkend a mějte se hezky.
Na shledanou. (19:52:00)
Znojmo ve druhé půli devět minut před koncem odskočilo soupeři na rozdíl tří branek a výhru si už vzít nenechalo. Hosté sice byli aktivní, snažili se vstřelit kontaktní branku, avšak dnes to pro ně byl duel, kdy nedáte gól do prázdné brány z jednoho metru. Kdyby v úvodu utkání místo břevna nebo tyče padl gól do znojemské sítě, duel by se nejspíš odvíjel jinak.

90+3

90+3

Znojmo drží míč daleko od své brány a jde si pro důležité tři body.

90+2

Nebezpečnou skrumáž před bránou nakonec hráči Znojma ustáli a Buček bude rozehrávat.

90+1

Drame upadl v pokutovém území, penalta se však nepíská.

90+1

Nastavují se ještě tři minuty.

90

Teplého chytla křeč do nohy a za pomoci asistence musel odejít za postranní lajnou. Znojmo už nemá možnost střídat a tak hraje v oslabení.

88

Mudra málem vystihl rozehrávku soupeře a dostal se se spoluhráči do přečíslení, k tomu nakonec nedošlo.

86

Vysoký míč byla práce pro Bučka, který jej lehce schoval do rukavic.

83

Lacko se srazil v pokutovém území s Leiblem, hra je přerušena.

81

Znojmo právě vstřelilo branku!
Teplý vymyslel parádní přihrávku obloučkem pro svého spoluhráče, NICOLAS HLŮŽE si míč zpracoval a poté prostřelil vyběhnutého Lindra střelou mezi nohy. Znojemský fotbalista byl v tu chvíli na trávníku necelou minutu.

80

Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Jakub Kučera, přichází Nicolas Hlůže.

79

Miskovič pálil tvrdě k levé tyči, avšak Buček se zaskvěl vynikajícím zákrokem a balón vyrazil do zámezí.

77

Špatná přihrávka domácího celku končí u Lindra, který rychle rozehrává.

76

Nebezpečný centr hostů odvrací domácí tým na rohový kop.

74

Znojemský tým opět zastavuje ofsajd.

72

Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Michal Bílek, přichází Petr Výborný.

71

Možná mohlo být rozhodnuto. Teplý nejprve sám na levé straně pálil pouze do Lindra, který mu dobře zmenšil střelecký úhel. K dorážce se dostal Mudra, jehož tvrdou ránu na brankové čáře vyrazil výtečný hostující brankář.