18.09.2018, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Jan Prošek

Tipsport: 1.95 3.85 3.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Linus Ullmark (BUF) 20 zák., 1 gól, 90,2%
2. Alexander Nylander (BUF) 0+2
3. David Savard(CBJ) 1+0 (03:31:45)
Hostující celek vyhrává tento zápas poměrně jednoznačně 4:1. O výsledku rozhodla druhá třetina, kterou zvládli hostující hráči velmi dobře. Buffalo, které bylo v zápase střelecky méně aktivní, se mohlo spolehnout na své brankáře. Columbus vstřelil ze 37 střel jednu branku, Buffalo z 20 hned 4.

59:39

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Vitaly Abramov – 2 min., vysoká hůl).

58:14

Po zakázaném uvolnění se vrací hra před branku Columbusu.

58:10

Thiessen nemusel zasahovat proti střele od modré čáry.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v zápasu, hosté tento duel vyhrají díky povedení druhé třetině.

57:13

56:37

Nutivaara to myslel dobře, jeho rána od modré čáry byla před brankou možná ještě tečovaná. I tak si ale brankář dokázal poradit.

55:20

Dubois pálil z první, jeho ránu byla zblokovaná obráncem Buffala.

55:13

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Tyler Randell – 2 min., nedovolené bránění).

54:11

Komerční přestávka. Hostující brankář po střele Thurkaufa kryje kotouč. Vhazovat se tak bude po krátkém přerušení hry před jeho brankou.

52:45

Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, oba celky střídají za hry. Momentálně hraje v útočném pásmu hostující celek.

52:05

Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.

51:18

Columbus se pokouší hrát aktivně, nyní vypálil Hannikainen, jenže jeho projektil nedokázal trefit odkrytou část branky.

50:34

Thurkauf dobře tečoval před brankou, ale ještě lépe zasáhl brankář hostů. Domácí početní výhoda končí.

50:27

Alex Broadhurst vypálil z pravého kruhu. Jeho tvrdou střelu poměrně snadno kryje brankář Buffala. Vhazovat se bude před jeho brankou.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek vede o tři branky a má namířeno za výhrou v tomto zápase.

49:42

Po hře vysokou holí se vhazovalo v domácím útočném pásmu, tlak Columbusu může pokračovat.

49:09

Dubois dobře vypálil. S jeho ránou si dokázal brankář Sabres nadvakrát poradit.

48:33

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Evan Rodrigues – 2 min., vysoká hůl).

48:31

Nutivaara se pokoušel prosadit střelou zápěstím, ale jeho rychlé zakončení betonem vykopl gólman.

48:09

Po pěkné individuální akci se ke střele dostal Anthony Duclair, jehož projektil končí mimo branku.

46:18

Nutivaara pálil z dobré pozice, ale i jeho projektil byl soupeři zblokovaný do rohu kluziště.

46:03

Hostující obrana hraje velmi dobře, dokáže hodně střel zblokovat. Domácí sice hrají aktivně, ale nemohou se dostat k ránám na branku.

45:22

Od modré čáry to zkoušel Tommy Cross, jehož projektil kryje poměrně snadno Johansson.

44:17

Autor zatím poslední branky se znovu pokoušel dostat do střelecké pozice. Jeho střílená přihrávka postrádala přesnost.

43:36

Sledujeme rychlý hokej, hosté vedou o tři branky a mají jednoznačně k výhře v tomto zápase.

42:14

42:14 Andrew OGLEVIE - 1:4

42:14

Sabres právě vstřelili branku!
Hostující celek z kraje třetí třetiny navyšuje své vedení. Jeden z hráčů Buffala vypálil, puk se odrazil před branku, kde si počínala domácí obrana nedůrazně. Kotouč získal ANDREW OGLEVIE, který jej rychle poslal k tyčce. Asistence: Scott Wilson a Evan Rodrigues.

41:06

Nutivaara dobře vypálil, střelu domácího hráče kryje Johansson, který vstoupil jako gólman hostů do třetí třetiny.

40:01

Střídání v brance týmu Columbus Blue Jackets: ze hřiště odchází Ullmark, přichází Johansson.

40:01

Tři branky jsme viděli ve druhé třetině. Střelecky je sice aktivnější domácí celek, ale z jednadvaceti střel vstřelil jen jeden gól. Naopak hosté byli efektivnější. Čtrnáct střel a hned tři branky. Právě využití střelby a důraz před brankou jsou hlavní rozdíly mezi týmy.

40:00

39:50

Berglund minul branku z horní hranice kruhu. Více zajímavých momentů v této části hry neuvidíme.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

39:00

Ullmark podržel své spoluhráče. Velkou šanci měl nyní Jonathan Davidsson, ale jeho projektil vyrazil gólman před sebe a na dorážku domácího hráče brankář také dosáhl.

38:30

V poklidném tempu se dohrává druhá třetina tohoto zápasu.

37:52

Dubois vedl zajímavou akci Blue Jackets, ale jeho projektil končí mimo.

37:20

Beaulieu vypálil a s jeho střelou si dokázal brankář poměrně snadno poradit. Thiessen byl pozorný.

36:17

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku, který momentálně ztrácí dva góly.

36:05

Hra je nyní přerušena. Brad Thiessen si poradil s kotoučem, který vyslal Thompson.

35:27

Ullmark předvedl své umění, dokázal si poradit s pokusem, který vyslal Tommy Cross.

33:57

Rodrigues zakončoval další zajímavou akci hostujícího celku, ale na jeho projektil dosáhl brankář Blues Jackets.

33:15

33:15 Kyle CRISCUOLO - 1:3

33:15

V době, kdy se pokouše domácí Columbus o vyrovnání, přichází gól Sabres. Před brankou se nejlépe zorientoval KYLE CRISCUOLO, jehož pokus propadl až za brankovou čáru. Domácí obrana nyní nedokázala soupeře odstavit od puku. Asistence: Sean Malone a Tyler Randell.

32:07

Davidsson rozehrává další zajímavou akci svého celku, ale do zakončení se nikdo z jeho dresu nedostal.

31:26

Buffalo Sabres se velmi dobře brání, domácí hráči sice mají kotouč před brankou, ale nemohou se dostat do střeleckých pozic.

30:10

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Domácí celek hraje přesilovou hru, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.

29:55

Bjorkstrand pálil z dobré pozice, jeho projektil však postrádal přesnost. Brankář zasahovat nemusel.

29:45

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Matt Tennyson – 2 min., držení).

29:32

Hra je nyní přerušen pro postavení mimo hru, komerční přestávka.

28:20

Hostující brankář musel být nyní znovu pozorný, tentokrát vypálil Jonathan Davidsson.

26:39

26:39 David SAVARD - 1:2

26:39

Columbus právě vstřelil branku!
Netrvalo to dlouho a domácí celek dokázal rychle odpovědět. Tvrdou ránou se prosazuje z trestné lavice příchozí DAVID SAVARD. Na jeho projektil z mezikruží byl brankář Ullmark krátký. Asistence: Anthony Duclair, Pierre-Luc Dubois.

26:31

26:31 Nathan BEAULIEU - 0:2

26:31

Přesilovou hru sehráli hosté výborně. Nylander připravil přihrávku pro NATHANA BEAULIEUA, jehož projektil zapadl přesně do branky. Buffalo vede o dva góly po rychlé kombinaci. Asistence: Alexander Nylander, Tage Thompson.

25:48

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Jonathan Davidsson – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

25:48

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (David Savard – 2 min., vysoká hůl).

25:35

Další domácí projektil byl hostující obranou zblokovaný.

25:20

Nyní se domácí celek hrající přesilovou hru dostal do střelecké pozice. Abramov vypálil od modré čáry, a tak musel Ullmark zasahovat.

24:44

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Brendan Guhle – 2 min., hákování).

23:34

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Sabres. Bránící se celek vybojoval kotouč, a tak se směr hry otáčí.

23:17

Calvin Thurkauf se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný.

22:31

Ullmark přerušuje hru, vhazovat se bude v obranném pásmu Sabres.

21:09

Ullmark byl nyní pozorný a dokázal si poradit se střelou, kterou vyslal Oliver Bjorkstrand.

20:22

20:22 Patrick BERGLUND - 0:1

20:22

Krátce po začátku druhé třetiny se hostující celek dostává do vedení. Nylander našel výbornou přihrávkou před brankou obranou nepokrytého spoluhráče. PATRICK BERGLUND rychlou střelou bez přípravy překonal domácího brankáře. Asistence: Alexander Nylander, Tage Thompson.

20:10

Kukan vypálil a jeho projektil dokázal poměrně snadno chytit brankář.

39:59

Střídání v týmu Columbus Blue Jackets: ze hřiště odchází Kivlenieks, přichází Thiessen.

20:01

Domácí celek byl v první třetině aktivnější, vede na střely 9:7, nicméně na výraznější šanci a úvodní branku zápasu stále čekáme. Oba celky si vyzkoušely přesilovou hru. Gólmani jsou zatím bezchybní.

20:00

19:50

Hickey ani Larsson nedokázaly své pokusy v závěru první třetiny poslat přesněji.

19:00

18:43

Dubinsky zblokoval střelu, kterou vyslal Brenden Guhle.

18:32

Davidsson se střetl se soupeřem. Oba hráči pokračují ve hře.

18:00

Milano to zkoušel individuálně, ale daleko s kotoučem se nedostal.

17:20

Soubojů a střetů je k vidění poměrně hodně, na střelecké pokusy je tato pasáž hry chudá.

17:00

Sabres se usadili v útočné třetině, ale do střelecké pozice se nikdo ve světlých dresech nedostal.

16:37

Oba týmy střídají za hry, sledujeme klidnější pasáž hry bez výraznějších šancí.

15:50

Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

15:18

15:10

Ullmark si dokázal poradit se střelami soupeře. Nejprve zneškodnil ránu Clendeninga, a pak také Duboise.

13:50

Přesilovku sice hraje domácí celek, ten se ale vůbec nemůže dostat do útočného pásma stabilněji. Sabres hrají dobře v početní nevýhodě.

13:18

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Danny O'Regan – 2 min., podrážení).

13:14

Thompson vypálil a do ochranné sítě tečoval jeho střelu David Savard.

12:50

Z podobné vzdálenosti na druhé straně pálil Guhle, ale ani jeho projektil neskončil v brance.

12:04

Do dobré šance se dostal domácí celek, od modré čáry zakončující Abramov trefil jen brankovou konstrukci.

11:21

Matt Tennyson zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho projektil zblokoval jeden ze soupeřů, byl to Tommy Cross.

10:45

Hra je přerušena pro postavení Buffala mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

10:13

Hostující celek má na ledě první formaci, která se pokouší něco vymyslet v útočné třetině.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, kotouč vypadl z hrací plochy. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

09:54

Převahu nyní má domácí celek, ale nedaří se mu překonat dobře chytajícího brankáře Sabres.

09:40

Columbus se nyní dostal do útočného pásma, kde kombinuje, ale dobré zákroky předvádí hostující brankář.

09:00

Další práce pro hostujícího brankáře, Ullmark si poradil s pokusem Sonny Milana od modré čáry.

08:40

Ullmark musel zasahovat, do šance se dostal z trestné lavice na led mířící Savard.

08:23

Přesilovka se nedaří hostům podle představ, nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma. Domácí celek hraje zodpovědně.

06:37

Kivlenieks musel být pozorný a hned z kraje oslabení si poradil se střelou Olofssona.

06:31

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (David Savard – 2 min., držení).

05:31

Hra je nyní přerušena po nepřehledné situaci před brankou Columbusu. Sean Malone zakončoval a s jeho pokusem si dobře dokázal poradit brankář.

04:54

Ullmark kryje střelou z bezprostřední blízkosti. Zakončoval Calvin Thurkauf. Jeho pokus mířil k tyčce, ale gólman byl pozorný.

03:43

Kivlenieks byl nucený zasahovat, z kruhu vypálil Casey Nelson, jehož projektil nebyl vůbec špatný.

03:34

Duclair to zkoušel z mezikruží, jeho ránu však dokázal zblokoval jeden z obránců.

03:05

Hra je přerušená pro postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

02:29

David Savard se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho projektil však postrádal přesnost.

01:09

Další práce pro domácího brankáře. Ten si poradil s pokusem Scotta Wilsona. Rozehrává tak domácí celek od své branky.

00:38

Kivlenieks nyní musel zasahovat proti střele soupeře, od modré to zkoušel Matt Tennyson.

00:22

Z horní hranice kruhu to zkoušel Berglund. Jeho rána však postrádala přesnost.

00:01

Zápas začíná.

00:01

Za malý moment zápas začne.

Columbus Blue Jackets: Kivlenieks (Thiessen) – Clendening, Cross, Harrington, Kukan, Nutivaara, Savard – Abramov, Bjorkstrand, Broadhurst, Davidsson, Dubinsky, Dubois, Duclair, Hannikainen, MacInnis, Milano, Thurkauf, Vigneault

Buffalo Sabres: Johansson (Ullmark) – Tennyson, Nelson, Fedun, Hickey, Guhle, Beaulieu – Berglund, Wilson, Larsson – Olofsson, Malone, Criscuolo, Oglevie, Randell, O'Regan, Rodrigues, Thompson, Nylander.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Columbus Blue Jackets a Buffalo Sabres.

Pro oba týmy se jedná o úvodní přípravný zápas. Tréninkové kempy Buffala i Columbusu jsou v plném proudu, jací hráči do zápasu zasáhnou, to je velká neznámá. Fanoušci Buffala by rádi viděli v akci Rasmuse Dahlina.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

1:4

Branky a nahrávky: 27. Savard (Duclair, Dubois) – 21. Berglund (Nylander, Thompson), 27. Beaulieu (Nylander, Thompson), 34. Criscuolo (Malone, Randell), 43. Oglevie (Wilson, Rodrigues)

Columbus Blue Jackets: Kivlenieks (20. Thiessen) – Clendening, Cross, Harrington, Kukan, Nutivaara, Savard – Abramov, Bjorkstrand, Broadhurst, Davidsson, Dubinsky, Dubois, Duclair, Hannikainen, MacInnis, Milano, Thurkauf, Vigneault

Buffalo Sabres: Ullmark (40. Johansson) – Beaulieu, Tennyson, Guhle, Nelson, Hickey, Fedun – Nylander, Berglund, Thompson – Wilson, Rodrigues, O'Regan – Olofsson, Larsson, Oglevie – Malone, Criscuolo, Randell

Rozhodčí: StPierre, Syvret – Alphonso, Smith

Diváci: 9 854

06:31 CBJ 2 Savard, držení
13:18 BUF 2 O'Regan, podrážení
39:59 CBJ -Thiessen +Kivlenieks (Střídání)
20:22 BUF 0:1 Berglund (Nylander, Thompson)