konec (0:0, 3:0, 1:0)

18.09.2018, 19:00 • Tüskecsarnok, Budapešť • 3. kolo • Michal Raška

Tipsport: 5.86 6.8 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:29:11)
Je konec! Budapešť si dnes připisuje první body a hned tři za velmi cennou, ale taky vysokou výhrou 4:0 nad Banskou Bystricí.
Ve 27. minutě se prosadil Kevin Szabad, který dokázal v chumlu hráčů dostat puk do brány. O dvě minuty později přišla chyba na straně hostů a po následném nahození puku od Boda si kotouč srazil do vlastní brány Ďatelinka. Po třiceti třech vteřinách z toho byl třetí gól, který tentokrát na dva pokusy vstřelil Terbocs. V 58. minutě to zkusili hosté bez brankáře, ale to jim nevyšlo a Szabad si následně připsal druhou branku.

59:55

Nagy se ještě dostal ke střele z pravé strany, ale s tou si poradil Williams.

59:27

Hosté už pouze dohrávají zápas, jelikož ví, že dnes nehráli vůbec dobře.

59:07

Balizs je dnes po fantastickém výkonu blízko nuly.

58:35

Banská Bystrica se sice dostala dopředu, ale následně nedokázala nic velkého vymyslet.

57:54

57:54 Kevin SZABAD - 4:0

57:54

Budapešť vstřelila branku!
Tohle už je debakl, jelikož Budapešť jde do čtyřbrankového vedení! Hosté to zkusili bez brankáře, ale hostujícímu hráči přeskočil kotouč hůl a v pádu dokázal zakončit KEVIN SZABAD. Bez asistence.

57:28

Oddechový čas pro hosty.

57:28

Sloboda se dostal do zakončení, ale opět si s tímto pokus poradil Balizs.

56:51

Poté to Török zkoušel z levé strany, ovšem Balizs opět fantastický.

56:30

Hosté sice jsou opět v útočné třetině, ale nemohou se ani tentokrát dostat do nějaké střely.

56:04

Nyní je hra přerušena a následuje komerční přestávka.

55:43

55:02

A další šance, ovšem Balizs včas vyrazil kotouč svým betonem.

54:35

Varga si hledal prostor před bránou, ale ani tentokrát nezakončil.

53:50

Hosté se dostali ke střele, ale hra je přerušena, díky postavení hráče v brankovišti.

4:0

Branky a nahrávky: 27. Szabad (Terbocs), 29. Bodo (Brown), 29. Terbocs (Nagy), 58. Szabad

MAC Budapešť: Bálizs (Rajna) – Pozsgai, Macaulay, Burt, Dudás, Vokla, Garát, Fejes – Odnoga, Nagy, Terbócs – Klempa, Langkow, Dansereau – Orban, Brown, Bodó – Szabad, Kreisz, Szigeti

HC´ 05 Banská Bystrica: Baroš (41. Williams) – Mihalik, Marshall, Miller, Kubka, Ďatelinka, Sloboda, Biro, Török – Tamáši, Faille, Asselin – Zigo, Higgs, Sýkora – Šťastný, Surový, Varga – Gabor, Češík, Kabáč

Rozhodčí: Peter Jonák, Róbert Müllner – Šimon Synek, Tomáš Gegáň – Peter Macko

26:37 MAC 1:0 Szabad (Terbocs)
28:25 MAC 2:0 Bodo (Brown)
28:58 MAC 3:0 Terbocs (Nagy)
30:18 BBY 2 Kubka, krosček
32:27 MAC 2 Macaulay, nedovolené bránění