1. liga (SR)

HC Topoľčany – HK VITAR Martin

1:2

konec (0:0, 0:2, 1:0)

12.09.2018, 18:00 • ZŠ Topolčany • 1. kolo • Info o změnách stavu (Róbert Gašpárek) sk

Tipsport: 2.69 4.7 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je tu koniec stretnutia, z ktorého si nováčik súťaže odnesie ďalší plný bodový zisk po víťazstve 2:1. Odo mňa to je na dnes všetko. Ja ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (20:25:28)

58:59

HC Topoľčany využili možnosť zobrať si timeout.

52:02

Hostia v plnom počte.

50:02

Vylúčenie v tíme HK Martin (Michal Dvořák – 2 min., hákovanie).

40:46

Topoľčany dali gól!
Domáci hokejisti predsalen potešili domácu kulisu. Bol to MARTIN UHNÁK, kto rozvlnil súperovú sieť a znížil nepriaznivý stav stretnutia na 1:2. Asistencie: Peter Šťastný, Albín Podstavek.

40:01

Začala sa tretia tretina.
A je tu koniec druhej tretiny, ktorá už bola divácky atraktívnejšia. Videli sme v nej dva presné zásahy a oba z hokejok hráčov hostí, ktorí tak po druhej tretine vyhrávajú 2:0. My sa Vám opäť hlásime približne o 15 minút.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

36:12

Martin dal gól!
Sme svedkami aj druhého zásahu, po ktorom ide HK Martin do dvojgólového vedenia. Presný zásah si pripíše JAROSLAV MARKOVIČ, ktorý dokázal zúžitkovať presnú prihrávku Lukáša Matúša Lavičku. Stav stretnutia je 0:2!

29:35

Domáci v plnom počte.

27:35

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Dominik Laššo – 2 min., faul lakťom).

25:04

Domáci idú v druhej tretine do vedenie zásluhou MILANA RECHTORÍKA, ktorý si dostatočne oddýchol na trestnej lavici a hneď na to skóroval. Stav stretnutia je 0:1. Asistenciu si na svoje konto pripíše Matej Díber.

24:32

22:32

Vylúčenie v tíme HK Martin (Milan Rechtorík – 2 min., podrazenie).

21:23

20:01

Začala sa druhá tretina.
Skončila sa prvá tretina zápasu, ktorú možno označiť ako priemernú. Sledovali sme vyrovnaný priebeh hry, v ktorom sme gól nevideli. Opäť sa Vám hlásime približne o 15 minút.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:23

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Martin Uhnák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

17:21

HC Topoľčany sú na ľade v plnom počte.

15:21

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Milan Hruška – 10 min. osobný trest, vrazenie na mantinel).

15:21

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Milan Hruška – 2 min., vrazenie na mantinel).

10:00

Máme za sebou prvú polovicu prvej tretiny, v ktorej sme nič zaujímavé nevideli. Dúfajme, že sa to čoskoro zmení a dočkáme sa úvodného zásahu.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
V dnešnom stretnutí Vás budeme informovať o zmenách stavu.
Úvodné zostavy:

HC Topoľčany: Halo – Kováčik, Ďurčo, Král, Hrudík, Bystričan, Hruška, Gergel, Duran – Podstavek, Tomčák, Uhnák – Bečka, Laššo, Tábi – Kluka, Šťastný, Pekarčík – Gergel, Klenko, Dvonč

HK Martin: Gavalier – Lavička, Tabaček, Burzík, Pacalaj, Dvořák, Rusina, Brveník, Themár – Rudzan, Langhammer, Markovič – Brezniak, Jurášek, Poliaček – Pokrivčák, Dírer, Zeliska – Rechtorík, Barto, Paulíny

Rozhodca: Vido – Holienka, Drblík.
Vážení diváci! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes máme na programe 1. kolo našej druhej najvyššej hokejovej súťaže, kde domáce Topoľčany budú hostiť na svojom štadióne Martin. Poďme si v krátkosti predstaviť aktuálnu formu oboch tímov.

HC TOPOĽČANY:

Hokejisti Topoľčian sa v minulej sezóne umiestnili na úctihodnej štvrtej priečke so ziskom 87 bodov. Na svoje konto získali 23 víťazstiev, 7 výhier po predĺžení, štyri prehry po predĺžení a 12 prehier v riadnej hracej dobe. Svojím súperom nastrieľali 162 gólov a 103 inkasovali. Vo štvrťfinále play.off si následne zmerali sily s Dubnicou, cez ktorú prešli hladko do semifinále po výsledku 3:0 na zápasy. V semifinále narazili na vynikajúco hrajúcu Skalicu, ktorej napokon podľahli 1:3 na zápasy a so sezónou sa rozlúčili.

HK MARTIN:

Hokejisti tohto celku sa na ostrý štart testovali prostredníctvom ôsmych prípravných duelov, v rámci ktorých zaznamenali spolu sedem víťazstiev a jednu prehru. V prípade týchto konfrontácií dvakrát zvíťazili nad Žilinou (zhodne 4:1), nad Spišskou Novou Vsou 4:3 po nájazdoch, Šumperkom 3:0, Liptovským Mikulášom 4:3 po nájazdoch, Detvou 3:2 takisto po nájazdoch a naposledy nad Považskou Bystricou 6:1. Jedinú prehru utŕžili martinskí hokejisti v odvete s Detvou, a to v pomere 3:5. V aktuálnom ročníku už odohrali aj predohrávku s Orange 20, ktorú deklasovali po výsledku 7:2. Do listiny strelcov sa zapísal z domácich hráčov dvakrát Pokrivčák, takisto rovnakým počtom Pauliny a jedným gólom sa prezentoval Poliaček spoločne s Dvorakom a Zeliskom.

Z pozície komentátora sa Vám bude hlásiť Róbert Gašpárek.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

1:2

Branky a nahrávky: 41. Uhnák (Šťastný, Podstavek) – 26. Rechtorík (Díber), 37. Markovič (Lavička)

HK VITAR Martin: Gavalier – Lavička, Tabaček, Burzík, Pacalaj, Dvořák, Rusina, Brveník, Themár – Rudzan, Langhammer, Markovič – Brezniak, Jurášek, Poliaček – Pokrivčák, Dírer, Zeliska – Rechtorík, Barto, Paulíny

Rozhodčí: Vido – Holienka, Drblík

15:21 TOP 2 Hruška, vražení na hrazení
15:21 TOP 10 Hruška, vražení na hrazení
19:23 TOP 2 Uhnák, vysoká hůl
22:32 MAR 2 Rechtorík, podrážení