konec (1:1, 3:1, 2:0)

12.09.2018, 18:00 • Bouchalky • 1. kolo • Jakub Janů

Konec zápasu. (20:21:07)

59:13

V poslední minutě zápasu se k dobré šanci procpal Bureš, když dostal mezi kruhy nahrávku od Plevy, ale puk napálil nakonec vedle hostující brány.

57:10

V oslabení dobře od modré vypálil Poizl, ale Holík puk vyrazil ramenem vedle.

56:24

Žďár právě vstřelil branku!
Žďárští se ve vlastním oslabení dostávají už do čtyřbrankového trháku – 6:2. Střelou z mezikruží se prosadil JAKUB PESLAR. Bez asistence.

56:01

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Krupka – 2 min., podrážení).

54:27

Žďár vede už – 5:2. Jícha našel před bránou postaveného LUKÁŠE BUREŠE, který střelou z první do horního rohu Holíkovy brány poslal domácí už do tříbrankového vedení. Asistence: Lukáš Jícha

53:42

V chumlu před Holíkem se před bránou snažil dorážet jeden z domácích útočníků, ale bránu z těžké pozice netrefil.

Dnešní utkání sleduje 548 diváků.

51:36

Dobře se ke střele mezi kruhy od levého mantinelu procpal Kadlec, ale při svém pokusu bránu netrefil.

48:51

Parádní akce jednoho z domácích útočníků. Ve vlastním obranném pásmu se puku chopil Gregar, který si šikovně obehrál jak prvního tak i druhého hostujícího hráče který mu stál v cestě. Na brankáře však už vyzrát nedokázal. Stav se tak nijak nemění.

48:07

47:10

V přesilovce si hosté v útočném pásmu dlouho nahrávali. Až zhruba po půl minutě se ke střele odhodlal na modré Pospíchal. Sláma však v klidu zasáhl.

46:05

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Prokš – 2 min., hákování).

42:34

Dobře se před Slámu prokličkoval na pravý kruh Votápek, ale Sláma si na střelu vyjel a schoval ji ve výstroji. Přerušuje se.

41:07

Teď měli hosté štěstí. Franek z pravého kruhu nastřelil Holíkovu levou tyč.

40:01

40:00

39:39

Těsně před koncem druhé třetiny Plameny zvyšují svoje vedení – 4:2. Z pravého kruhu se trefuje JAN TLAČIL. Asistence: Lukáš Bureš

38:15

Chybnou rozehrávku hostů zachytil v útočném pásmu Krupka. Poté poslal puk na Konečného, který se snažil šikovně prokličkoval až ke střele, ale nakonec o puk přišel.

6:2

Branky a nahrávky: 13. Franek (Kunstmüller, Hasoň), 29. Lojek (Peslar, Stehlík), 36. Prokš (Hort), 40. Tlačil (Bureš), 55. Bureš (Jícha), 57. Peslar – 19. Heinrich (Plachý), 28. Mejzlík (Pospíchal, Port)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Poizl, Kolda, Koželuh, Lojek, Pleva, Peslar, Kališ – Tlačil, Gregar, Kovářů, Konečný, Prokš, Kunstmüller, Bureš, Krupka, Jícha, Hasoň, Franek, Stehlík

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Holata) – Hráček, Trávník, Kohút, Krtek, Port, Pospíchal, Kasalý D. – Brož, Hadrava, Kaminski, Votápek, Mejzlík, Heinrich, Kasalý F., Kadlec, Plachý

Rozhodčí: Reich – Klouda, Roupec