12.09.2018, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 1. kolo • Šimon Sýkora, Barbora Wolfová

59:22

Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Procházka – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

59:22

Kobra právě vstřelila branku!
Zajímavou situaci sehráli domácí. Jeden z domácích vyhodil puk přes celé hřiště. Jedlička ho dojel, objel branku, přihrál Šteinerovi. Ten vrátil puk do středu na LUKÁŠE TUMU. Jeho pokus hostující hráč tečoval bruslí do růžku branky.
Asistence: Jakub Jedlička, Dominik Šteiner.

58:56

Vhazuje se po pravici Nováka.

58:30

Bílina po oddechovém času hraje bez gólmana.

58:12

Oddechový čas pro hosty.

57:58

Tuma dostal přihrávku zpoza brány a střílel k protější tyčce, Krejčí vykopl betonem.

57:34

Jedlička střílel z kruhu zápěstím, Krejčí chytá.

56:20

Novák likviduje šance Bíliny. Kobře se daří pouze občas vyhodit puk, hosté si ho ale berou zpět ve středním pásmu.

55:40

Novák chytá další pokus hostů.

54:45

Bílina se tlačí do útoku.

53:54

Jungvirt střílel od modré, Novák chytil puk do lapačky.

52:13

Schejbalův pokus od modré chytá Krejčí.

51:57

51:22

Kysela střílel od modré, od brusle jednoho z bránících hráčů šel puk do diváků.

49:57

Remnev dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Navíc dostává i osobní desetiminutový trest. Dvouminutovku odpyká Gnusin.
Dnešní utkání sleduje 68 diváků.

47:45

Urban dojel k Novákovi, prudce sekl backhandem do puku a domácí gólman měl trochu štěstí.

47:16

Přerušeno pro přihrávku rukou.

46:00

Domácí jsou na puku a snaží se založit útok.

41:48

Gnusin po odpískání sekl do nohou po jednom z domácích obránců, dostává dvouminutový trest.

41:25

Gnusinova střela šla vysoko nad branku.

40:41

Šteiner ujel s pukem a střílel k protější tyčce, Krejčí chytá do lapačky.

40:16

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Kellner – 2 min., zdržování hry / střídání po zakázaném uvolnění).

40:16

Zakázané uvolnění Kobry.

40:01

Ve druhé třetině padlo celkem sedm branek! Ačkoliv vedli domácí dvakrát o tři branky, do poslední části se bude vstupovat s jednobrankovým rozdílem 6:5. Další třetina začne přibližně v 19:40.

40:00

38:53

Draci právě vstřelili branku!
O góly dnes opravdu nouze není. JAKUB PROCHÁZKA přidává čtvrtou branku, pukem se trefil přímo mezi Novákovy betony.
Asistence: Dominik Brzek, Tomáš Jungvirt.

37:52

Šteiner zpoza brány nahrál před Krejčího DAVIDU KELLNEROVI, který pohotově zavěsil do růžku branky. I on tak nyní kompletuje hattrick.
Asistence: Dominik Šteiner, Karel Drahorád.

36:50

Drahorádovu střelu od modré vyrazil Krejčí betonem.

36:30

Bílina hraje nyní hodně dravě a aktivně.

34:52

Ihned po buly se dostal k puku JAKUB PROCHÁZKA a koompletuje hattrick!
Asistence: Jegor Gnusin, Tomáš Jungvirt.

34:47

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Hlinka – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).

34:12

Icing domácích.

33:20

K puku se ale poté dostal PETR MAŠEK, který se zorientoval a zakončil již úspěšně.
Asistence: Filip Šmejc.

33:11

Šmejcovu střelu vyráží Novák do plexiskla.

31:50

Krejčí chytá puk.

30:23

Petržílka nahazoval ze středního pásma, Novák vyrazil.

30:09

Kellnerova střela zablokována.

29:21

Ofsajd Bíliny.

28:27

Bílina náhle ožila, domácí obránci se musí rychle otáčet. Puk je nyní po odrazu mimo led.

27:25

Hra se přesouvá od jednoho brankáře k druhému. Na puku jsou ale více domácí, Bílina nyní několikrát vyhodila.

25:12

Bílina střídá brankáře, Richarda Běhulu nahrazuje Dušan Krejčí.

25:12

Kobra si bere zpět své tříbrankové vedení. DAVID KELLNER přihrál doleva na Šteinera, ten mu puk vrátil a Kellner mohl opět zakončovat do zcela volné branky.

23:46

JAKUB PROCHÁZKA se prosadil na druhé straně a rozdíl je opět dvoubrankový!
Asistence: Adam Novák, Tomáš Jungvirt.

23:16

Podobná situace jako u předchozího gólu. Šteiner jel po levém křídle, křižně našel TOMÁŠE ŠŤASTNÉHO, který zakončil nad roztaženého Běhulu.
Asistence: Dominik Šteiner, David Kellner.

22:16

Novák přikrývá puk a přerušuje hru.

21:00

Hra se přesouvá z jednoho konce na druhý.

20:06

Zakázané uvolnění domácích.

20:01

20:00

18:55

Kobra je při chuti, opět se dostává do útoku.

17:53

Domácí předvedli pěkný protiútok. Hlinka jel po levém křídle, nahrál k protější tyčce DAVIDU MATĚJKOVI, který z voleje zakončil nad ležícího gólmana.
Asistence: Filip Hlinka.

17:11

Kobra podruhé využívá přesilovku a dostává se do vedení! Před bránou byla opět velká mela, zakončit dokázal DAVID KELLNER!
Asistence: Dominik Šteiner, Jakub Jedlička.

16:30

Procházka se dostal do útoku, Novák chytá do lapačky a rozehrává.

15:36

Novák je zpět na trestné lavici, tentokrát za podrážení.

14:50

Velký závar před brankou, domácí se ale nedokázali včas zorientovat.

13:39

Opět se vylučuje za podrážení, na lavici usedá Voloshin.

13:28

12:45

Jedlička projel obranou až k Běhulovi, hostující brankář vyšel ze souboje vítězně.

11:28

Rovnou se ale vylučuje, Novák dostává dvě minuty za vysokou hůl.

11:28

11:11

Drahorád má puk za svou brankou.

10:55

Hlinka vyhazuje přes celé hřiště.

10:10

Bílina se dostala do útoku, má ale problém vytvořit si tlak.

09:28

Následně ale fauloval a dostává trest za podrážení.

09:25

Šteiner střílel k protější tyčce, ale neprostřelil obranu.

08:50

Procházka dostal nabídku od Urbana, byl ale zastaven obránci.

06:35

06:24

Běhula chytá puk a přerušuje hru.

06:05

Bílina se až nyní usadila v pásmu.

04:35

Za podrážení je nyní vyloučen i domácí, na trestné sedí Tuma.

04:25

Domácí bleskově využívají výhodu! Běhulu prostřelil DOMINIK ŠTEINER.
Asistence: Marek Ryzák, Tomáš Šťastný.

04:10

Gnusin podrazil jednoho z domácích, Kobru čeká přesilovka.

03:05

Ačkoliv měli domácí o něco větší tlak, první se prosazují hosté. Za Nováka se prosadil JAKUB PROCHÁZKA.
Asistence: Tomáš Jungvirt.

02:55

Šteiner jel na bránu, zkoušel kličku, ale neuspěl.

01:53

Icing Kobry.

01:10

Kyselova střela šla do tyče a zpět do Běhuly!

00:37

Drahorád střílel od modré, první prověřil Běhulu.

00:01

Kobra je už na ledě, nastupuje i Bílina.
Za pár minut začne první utkání nové sezóny druhé ligy! Led je již připraven, V hale je zatím necelých 30 diváků.

Trenér: Šeba Miloslav

HC Draci Bílina: Běhula (Krejčí) – Voloshin, Delmarche, Dvořák, Remnev, Novák A., Petržílka, Jungvirt – Kuluris, Jirkovský, Kolíček, Komínek, Procházka (A), Brzek, Urban (C), Mašek, Kučera, Gnusin (A), Šmejc.
Trenér: Kanis Miroslav

Rozhodčí: Škrobák – Gabriel, Zmeškal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

7:5

Branky a nahrávky: 5. Šteiner (Ryzák, Šťastný), 18. Kellner (Šteiner, Jedlička), 18. Matějka (Hlinka), 24. Šťastný (Šteiner, Kellner), 26. Kellner (Šteiner, Drahorád), 38. Kellner (Šteiner, Drahorád), 60. Tuma (Jedlička, Šteiner) – 4. Procházka (Jungvirt), 24. Procházka (Novák A., Jungvirt), 34. Mašek (Šmejc), 35. Procházka (Brzek, Jungvirt), 39. Procházka (Brzek, Jungvirt)

HC Kobra Praha: Novák D. (Mouček) – Drahorád, Skočovský, Semrád, Schejbal, Verbík J., Verbík R., Ryzák – Matějka, Kysela, Jedlička (A), Tuma, Šteiner (C), Slabý, Šťastný, Kellner, Hlinka. Trenér: Šeba Miloslav

HC Draci Bílina: Běhula (26. Krejčí) – Voloshin, Delmarche, Dvořák, Remnev, Novák A., Petržílka, Jungvirt – Kuluris, Jirkovský, Kolíček, Komínek, Procházka (A), Brzek, Urban (C), Mašek, Kučera, Gnusin (A), Šmejc. Trenér: Kanis Miroslav

Rozhodčí: Škrobák – Gabriel, Zmeškal