2:1 6:4, 4:6, 6:4

11.09.2018, 13:24 • 1. kolo • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.82 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:4

GEM, SET, ZÁPAS Alessandro Giannessi! Andrej Martin ukončil tento zápas nevynútenou chybou a rozhodujúci tretí set tak ide v prospech jeho súpera. Sledovali sme veľmi vyrovnané stretnutie, ale v treťom sete v rozhodujúcej chvíli nezvládol Andrej svoj servis a tak ako favorit tohto stretnutia a piaty nasadený hráč končí na tomto podujatí už v prvom kole, keď prehral 1:2 na sety s Giannessim z Talianska.

40-0

Alessandro Giannessi získava tri mečbaly!

5:4

Talian zahral loptičku len do autu a tak si Andrej Martin berie späť svoje stratené podanie, čím znižuje stav tretieho setu na 4:5! Slovenský tenisa pôjde podávať na udržanie sa v zápase.

30-40

Alessandro Giannessi zahral skrátený úder do pásky, takže Andrej Martin získava brejkbal na udržanie sa v tomto zápase!

5:3

Dlhý úder nášho tenistu končí v aute a toto môže byť rozhodujúci moment stretnutia! Alessandro Giannessi prerazil podanie slovenskému tenistovi a vyhráva v treťom sete 5:3, čiže bude podávať na víťazstvo v celom zápase!

A-40

Aut z rakety podávajúceho tenistu, brejkbal pre Taliana číslo dva!

40-30

Úspešný kraťas talianskeho tenistu, ktorým si vybojoval brejkbal!

4:3

Alessandro Giannessi s ťažkosťami udržal tento servis a vyhráva tak v treťom sete 4:3!

3:3

Esom na záver ukončil Andrej Martin tento gem, stav rozhodujúceho setu je 3:3!

3:2

Esom na záver ukončil Giannessi tento gem a vyhráva v treťom sete 3:2!

30-40

Situácia s opakovala a je tu teda brejkbal pre slovenského tenistu!

2:2

Hneď prvý pokus slovenského tenistu je úspešný, stav tretieho setu je vyrovnaný 2:2! Ešte nás zrejme čaká poriadna dráma.

2:1

Úder slovenského tenistu zastavuje páska, Giannessi si s námahou udržal tento servis a vyhráva tak v rozhodujúcom treťom sete 2:1!

1:1

Druhý už áno, Andrej Martin ukončil gem priamym bodom z podania a vyrovnáva stav v treťom sete na 1:1!

1:0

Andrej Martin sa pokúsil o smeč na sieti, ktorý mu však nevyšiel a tak si napokon Alessandro Giannessi predsa len svoj prvý servis v treťom sete udržal.

40-A

Ďalší presný return v podaní nášho tenistu, ktorý teda získava brejkbal!

4:6

Alessandro Giannessi to chcel skúsiť dropšotom, ale zahral ho len do pásky a tak uvidíme aj tretí set! Andrej Martin viedol v priebehu druhého dejstva o tri gemy, ale Talian to ešte dokázal zdramatizovať. Vyrovnané stretnutie však predsa len bude mať aj tretí set, keďže ten druhý vyhral Andrej rovnakým pomerom ako jeho súper prvý!

15-40

Dva setbaly pre Andreja Martina!

4:5

Presným forhendom na čiaru sa Talian ešte udržal v druhom sete, keďže znižuje na 4:5! Andrej Martin má však k dispozícii servis na zisk druhého setu.

3:5

Do tretice všetko dobre, Andrej Martin sa ujíma vedenia 5:3 v druhom sete a tak Alessandro Giannessi z Talianska bude podávať na udržanie sa v druhom dejstve!

40-A

Andrej Martin zahral presný kraťas, na ktorý súper ešte reagoval, ale obhodiť slovenského tenistu sa mu nepodarilo a Andrej následne smečom získava tretí gembal.

3:4

Nevynútená chyba slovenského tenistu ukončila tento gem, Alessandro Giannessi zvládol podanie a znižuje stav druhého setu na 3:4!

2:4

Priamym bodom z podania ukončil slovenský tenista tento gem, dostáva sa v druhom sete do vedenia 4:2!

2:3

Priamym bodom z podania ukončil Alessandro Giannessi tento gem, potvrdil brejk a znižuje stav v druhom sete na 2:3! Pre Andreja to vyzeralo v druhom dejstve veľmi nádejne, ale začína sa to ešte dramatizovať.

1:3

Nevynútená chyba slovenského tenistu ukončila tento gem, takže Alessandro Giannessi získava prvé podanie nášho tenistu v druhom sete a znižuje jeho stav na 1:3!

A-40

Pekná výmena z oboch strán, ale na kraťas súpera už Andrej reagovať nedokázal a bude tak čeliť brejkbalu!

0:3

Hneď prvý pokus nášho tenistu je úspešný, Andrej Martin prerazil aj druhé podanie súpera v druhom sete a vyhráva teda 3:0! Skvelý začiatok slovenského tenistu do druhého dejstva, ktoré je z jeho pohľadu veľmi dôležité.

15-40

Ďalší presný return slovenského tenistu, ktorý sa dostáva k dvom brejkbalom!

0:2

Andrej Martin úspešne potvrdil brejk a vyhráva v druhom sete 2:0!

0:1

Ktorý aj úspešne využíva a tak prerazil úvodné podanie súpera v druhom sete! Dostáva sa do vedenia 1:0 a bude podávať na potvrdenie brejku.

30-40

Tretia dvojchyba talianskeho tenistu v zápase, je tu teda brejkbal pre Andreja Martina!

6:4

Na sieti prišla nevynútená chyba nášho tenistu a tak od zlosti zahodil raketu. Alessandro Giannessi sa stáva víťazom prvého setu 6:4, ktorý bol veľmi vyrovnaný a napínavý, ale v rozhodujúcej chvíli nedokázal Andrej Martin úspešne odpodávať na udržanie sa a tak ho čaká náročná úloha v druhom sete!

40-0

Forhend slovenského tenistu zastavuje páska a tak Alessandro Giannessi získava tri setbaly pri podaní súpera!

5:4

Ten už dokázal úspešne premeniť a tak vyhráva v prvom sete 5:4! Andrej Martin musí teda podávať na udržanie sa v prvom dejstve.

40-A

Dlhý úder podávajúceho tenistu končí v aute, brejkbal pre Andreja Martina!

4:4

Úder do pásky od talianskeho tenistu ukončil tento gem, takže Andrej Martin úspešne potvrdil brejk a vyrovnáva stav prvého setu na 4:4!

4:3

Následne ukončil Giannessi výmenu úderom do pásky a tak aj on stráca svoje podanie! Andrej Martin znižuje stav prvého setu na 3:4 a bude podávať na potvrdenie brejku.

30-40

Je to tak, pretože Talian sa na sieti previnil nevynútenou chybou a Andrej Martin má šancu vziať si späť svoje stratené podanie!

4:2

Alessandro Giannessi predviedol ďalší presný return a získava prvé podanie nášho tenistu v tomto zápase, čím sa ujíma vedenia 4:2 v prvom sete! Dôležitý moment prvého dejstva, Andrej však ešte nemusí mať nič stratené.

40-0

Úder nášho tenistu zastavuje páska, sú tu tri brejkbaly pre Giannessiho! Náročná situácia pre Andreja Martina.

3:2

Nevydarený forhendový volej slovenského tenistu ukončil tento gem, Alessandro Giannessi si tak udržal aj svoj tretí servis a vyhráva v prvom sete 3:2!

2:2

Nepresný return od Giannessiho ukončil tento gem, Andrej Martin vyrovnáva stav prvého setu na 2:2!

2:1

Alessandro Giannessi ukončil gem priamym bodom z podania a opäť s menšími problémami si udržal svoj servis, čím sa dostáva do vedenia 2:1 v prvom sete!

30-40

Andrejova defenzíva bola úspešná, donútil súpera chybovať a získava druhý brejkbal v zápase!

1:1

Priamym bodom z podania ukončil slovenský tenista tento gem a podobne ako jeho súper si udržal úvodné podanie. Za stavu 1:1 v prvom sete sa chystá na podanie Alessandro Giannessi z Talianska!

1:0

Pekná výmena na záver gemu, Alessandro Giannessi zahral presný smeč a následná odpoveď nášho tenistu putovala do autu. Taliansky tenista si tak aj s menšími problémami udržal prvé podanie v zápase!

30-40

Prvá dlhšia výmena tohto zápasu a po parádnom údere presne na čiaru získava slovenský tenista prvý brejkbal!