11.09.2018, 13:24 • 1. kolo • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.82 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je už z mojej strany všetko, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (15:58:01)

Koniec zápasu

6:4

GEM, SET, ZÁPAS Alessandro Giannessi! Andrej Martin ukončil tento zápas nevynútenou chybou a rozhodujúci tretí set tak ide v prospech jeho súpera. Sledovali sme veľmi vyrovnané stretnutie, ale v treťom sete v rozhodujúcej chvíli nezvládol Andrej svoj servis a tak ako favorit tohto stretnutia a piaty nasadený hráč končí na tomto podujatí už v prvom kole, keď prehral 1:2 na sety s Giannessim z Talianska.

40-0

Alessandro Giannessi získava tri mečbaly!

30-0

Skvelý return od talianskeho tenistu, ktorý vedie pri dôležitom servise Andreja Martin o dve loptičky.

15-0

Andrej Martin s treťou dvojchybou v tomto zápase.

5:4

Koniec prestávky, podávať bude Andrej Martin.

5:4

Nasleduje prestávka a výmena strán.

5:4

Talian zahral loptičku len do autu a tak si Andrej Martin berie späť svoje stratené podanie, čím znižuje stav tretieho setu na 4:5! Slovenský tenisa pôjde podávať na udržanie sa v zápase.

30-40

Alessandro Giannessi zahral skrátený úder do pásky, takže Andrej Martin získava brejkbal na udržanie sa v tomto zápase!

30-30

Po 30 na oboch stranách. Tak, príde mečbal či brejkbal na záchranu?

30-15

Dlhšiu výmenu zakončil Andrej Martin úderom do pásky, druhý fiftín v rade pre Taliana.

15-15

Priamy bod z podania, 15:15.

0-15

Pred dôležitým podaním sa vymenili loptičky, Andrej Martin zahral presný dropšot a získava tak fiftín.

5:3

Dlhý úder nášho tenistu končí v aute a toto môže byť rozhodujúci moment stretnutia! Alessandro Giannessi prerazil podanie slovenskému tenistovi a vyhráva v treťom sete 5:3, čiže bude podávať na víťazstvo v celom zápase!

A-40

Aut z rakety podávajúceho tenistu, brejkbal pre Taliana číslo dva!

40-40

Giannessiho úder zastavuje páska, takže sa presúvame na zhodu.

40-30

Úspešný kraťas talianskeho tenistu, ktorým si vybojoval brejkbal!

30-30

Po 30 na oboch stranách. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

Giannessiho forhend zastavuje páska, druhý fiftín v rade pre slovenského tenistu.

15-15

Nepresný return Taliana, po 15 na oboch stranách.

15-0

Slovenský tenista musel cez druhé podanie, čo mu nevyšlo a fiftín teda získava jeho dnešný súper.

4:3

4:3

4:3

Alessandro Giannessi s ťažkosťami udržal tento servis a vyhráva tak v treťom sete 4:3!

A-40

Nevynútená chyba nášho tenistu, takže gembal pre Taliana.

40-40

Odvrátený na sieti forhendovým volejom.

A-40

Tretí gembal pre talianskeho tenistu.

40-40

Napokon aj ten druhý a presúvame sa tak na zhodu 40:40!

40-30

Slovenský tenista s úspešným prechodom na sieť, takže odvracia prvý gembal súpera.

40-15

Alessandro Giannessi získava dva gembaly.

30-15

Andrejovi nevyšiel prechod na sieť, fiftín pre podávajúceho tenistu.

15-15

Po 15 na oboch stranách.

0-15

Giannessi nezačal toto podanie úspešne, fiftín pre Andreja Martina.

3:3

Koniec prestávky, podávať bude Alessandro Giannessi.

3:3

3:3

Esom na záver ukončil Andrej Martin tento gem, stav rozhodujúceho setu je 3:3!

15-40

Dva gembaly pre slovenského tenistu.

15-30

Loptu získava Giannessi.

0-30

Druhý fiftín v rade pre Andreja Martina.

0-15

Slovenský tenista začal toto podanie úspešne a tak si pripisuje fiftín.

3:2

3:2

3:2

Esom na záver ukončil Giannessi tento gem a vyhráva v treťom sete 3:2!

A-40

Gembal pre talianskeho tenistu.

40-40

Priamym bodom z podania odvrátil Giannessi túto hrozbu a presúvame sa tak na zhodu 40:40!

30-40

Situácia s opakovala a je tu teda brejkbal pre slovenského tenistu!

30-30

Presný return slovenského tenistu, po 30 na oboch stranách.

30-15

Od siete prichádza presný forhend Andreja Martina, ktorý znižuje na rozdiel jedného fiftínu.

30-0

Víťazný forhend talianskeho tenistu, ktorý tak vedie o dva fiftíny.

15-0

Giannessi zahájil toto podanie úspešne, pomohla mu chyba nášho tenistu.

2:2

Hneď prvý pokus slovenského tenistu je úspešný, stav tretieho setu je vyrovnaný 2:2! Ešte nás zrejme čaká poriadna dráma.

15-40

Dva gembaly pre Andreja Martina.

15-30

Výborný nábeh slovenského tenistu na sieť a získava tak svoj druhý fiftín v rade.

15-15

15-0

Andrej nezačal toto podanie úspešne, fiftín putuje na konto súpera.

2:1

2:1

2:1

Úder slovenského tenistu zastavuje páska, Giannessi si s námahou udržal tento servis a vyhráva tak v rozhodujúcom treťom sete 2:1!

A-40

Po priamym bode piaty gembal.

40-40

Na sieti zahral Andrej Martin presný volej a odvracia tak aj tento gembal.

A-40

Štvrtý gembal pre talianskeho tenistu.

40-40

Úspešným returnom odvrátil Andrej aj tretí gembal, presúvame sa teda na zhodu 40:40!

40-30

Menšie komplikácie talianskeho tenistu, po nepresnom údere stráca aj druhý gembal.

40-15

Loptu získava Martin.

40-0

Alessandro Giannessi so šancou na čistú hru.

30-0

Talian pokračoval priamym bodom z podania a vedie tak o dva fiftíny.

15-0

Giannessi začal agresívne svoje podanie, fiftín putuje na jeho konto.

1:1

Druhý už áno, Andrej Martin ukončil gem priamym bodom z podania a vyrovnáva stav v treťom sete na 1:1!

30-40

Prvý pokus slovenského tenistu úspešný nebol.

15-40

Situácia sa opakovala a sú tu teda dva gembaly pre Andreja Martina.

15-30

Andrej Martin sa vracia späť do vedenia o jeden fiftín po úspešnej práci na sieti.

15-15

0-15

Slovenský tenista začína priamym bodom prvý servis tretieho setu.

1:0

Andrej Martin sa pokúsil o smeč na sieti, ktorý mu však nevyšiel a tak si napokon Alessandro Giannessi predsa len svoj prvý servis v treťom sete udržal.

A-40

Gembal pre Taliana, pretože úder nášho tenistu zastavuje páska.

40-40

Škoda, prišla len nevynútená chyba od Andreja a tak ešte tento gem nekončí.

40-A

Ďalší presný return v podaní nášho tenistu, ktorý teda získava brejkbal!

40-40

Nepodarilo sa mu ho však využiť a presúvame sa tak na zhodu 40:40!

40-30

Aut z rakety nášho tenistu, Alessandro Giannessi získava gembal.

30-30

Po 30 na oboch stranách, Andrej zahral presný forhendový return.

30-15

Prvý bod v treťom sete pre slovenského tenistu.

30-0

Priamy bod z podania, Giannessi vedie o dva fiftíny.

15-0

Giannessi začal úvodný servis tretieho setu úspešne.

0:0

0:0

4:6

Alessandro Giannessi to chcel skúsiť dropšotom, ale zahral ho len do pásky a tak uvidíme aj tretí set! Andrej Martin viedol v priebehu druhého dejstva o tri gemy, ale Talian to ešte dokázal zdramatizovať. Vyrovnané stretnutie však predsa len bude mať aj tretí set, keďže ten druhý vyhral Andrej rovnakým pomerom ako jeho súper prvý!

30-40

Prvý pokus úspešný nebol, presný return súpera.

15-40

Dva setbaly pre Andreja Martina!

15-30

Je tu však len úder von z dvorca, takže ešte si na setbal bude musieť počkať.

0-30

Andrej Martin získava aj druhý fiftín, čím sa približuje k zisku druhého setu.

0-15

Dlhšia výmena v prospech nášho tenistu, začal tak podanie úspešne.

4:5

4:5

4:5

Presným forhendom na čiaru sa Talian ešte udržal v druhom sete, keďže znižuje na 4:5! Andrej Martin má však k dispozícii servis na zisk druhého setu.

40-30

Alessandro Giannessi získava gembal na udržanie sa v druhom sete.

30-30

Po 30 na oboch stranách. Príde gembal či setbal?

30-15

Druhý fiftín v rade pre podávajúceho tenistu.

15-15

Aut z rakety nášho tenistu, po 15 na oboch stranách.

0-15

Dôležité podanie však zahájil piatou dvojchybou v tomto zápase.

3:5

Do tretice všetko dobre, Andrej Martin sa ujíma vedenia 5:3 v druhom sete a tak Alessandro Giannessi z Talianska bude podávať na udržanie sa v druhom dejstve!

40-A

Andrej Martin zahral presný kraťas, na ktorý súper ešte reagoval, ale obhodiť slovenského tenistu sa mu nepodarilo a Andrej následne smečom získava tretí gembal.

40-40

Nepresný úder slovenského tenistu končí v aute, stále tak v dramatickom geme pokračujeme.

40-A

Aut z rakety talianskeho tenistu, druhý gembal pre Andreja Martin.

40-40

Druhá dvojchyba nášho tenistu v tomto zápase neprichádza v správny čas, presúvame s na zhodu 40:40!

30-40

Andrej Martin si skúsene počkal na sieti a forhendovým volejom získava gembal.

30-30

Po 30 na oboch stranách, skrátený úder nášho tenistu končí na sieti.

15-30

Forhend presne na čiaru, Andrej získava druhý fiftín v rade.

15-15

Parádny smeč na sieti od slovenského tenistu, po 15 na oboch stranách.

15-0

Giannessi na úvod Andrejovho podania úspešne returnoval a tak získava fiftín.

3:4

3:4

3:4

Nevynútená chyba slovenského tenistu ukončila tento gem, Alessandro Giannessi zvládol podanie a znižuje stav druhého setu na 3:4!

40-30

Víťazný forhend podávajúceho tenistu, ktorým tak získava gembal.

30-30

Giannessiho úder končí v aute, po 30 na oboch stranách.

30-15

Druhý fiftín v rade pre podávajúceho hráča.

15-15

Odčinil to potom priamym bodom z podania, 15:15.

0-15

Giannessi získal na podanie nové loptičky, ale začína servis dvojchybou.

2:4

Priamym bodom z podania ukončil slovenský tenista tento gem, dostáva sa v druhom sete do vedenia 4:2!

30-40

Presne umiestnený forhend na čiaru od slovenského tenistu, ktorý teda získava gembal.

30-30

Priamy bod z podania pre Andreja Martina, 30:30.

30-15

Ďalší presný return talianskeho tenistu, Giannessi tak opäť vedie o jeden fiftín.

15-15

15-0

Slovenský tenista nezačal podanie úspešne, súper zahral presný return.

2:3

2:3

2:3

Priamym bodom z podania ukončil Alessandro Giannessi tento gem, potvrdil brejk a znižuje stav v druhom sete na 2:3! Pre Andreja to vyzeralo v druhom dejstve veľmi nádejne, ale začína sa to ešte dramatizovať.

40-0

Giannessi získava tri gembaly na potvrdenie brejku.

30-0

Teraz musel ísť cez druhé podanie, čo však zvládol a po chybe nášho tenistu vedie o dva fiftíny.

15-0

Alessandro Giannessi zahájil tento servis úspešne a získava tak fiftín.

1:3

Nevynútená chyba slovenského tenistu ukončila tento gem, takže Alessandro Giannessi získava prvé podanie nášho tenistu v druhom sete a znižuje jeho stav na 1:3!

A-40

Pekná výmena z oboch strán, ale na kraťas súpera už Andrej reagovať nedokázal a bude tak čeliť brejkbalu!

40-40

Tesný aut slovenského tenistu po forhendovom údere, takže späť na zhodu 40:40!

40-A

Teraz si pomohol priamym bodom a získava tak druhý gembal na potvrdenie brejku.

40-40

Nepodarilo sa mu ho využiť, jeho forhend zastavuje páska a presúvame sa tak na zhodu 40:40!

30-40

Na sieti úspešná hra nášho tenistu, získava tak gembal na potvrdenie brejku.

30-30

Dlhšia výmena v prospech talianskeho tenistu, po 30 na oboch stranách.

15-30

Forhendový slajs slovenského tenistu končí v aute.

0-30

Vôbec prvé eso tohto stretnutia, pripíše si ho na svoje konto Andrej Martin.

0-15

Na úvod tohto podania tu bola dlhšia výmena, ktorú Giannessi ukončil úderom do autu.

0:3

0:3

0:3

Hneď prvý pokus nášho tenistu je úspešný, Andrej Martin prerazil aj druhé podanie súpera v druhom sete a vyhráva teda 3:0! Skvelý začiatok slovenského tenistu do druhého dejstva, ktoré je z jeho pohľadu veľmi dôležité.

15-40

Ďalší presný return slovenského tenistu, ktorý sa dostáva k dvom brejkbalom!

15-30

0-30

Presný return nášho hráča, Andrej tak vyhráva pri podaní súpera o dve loptičky.

0-15

Giannessi nezačal ani toto podanie úspešne, fiftín pre nášho tenistu.

0:2

Andrej Martin úspešne potvrdil brejk a vyhráva v druhom sete 2:0!

30-40

Gembal na potvrdenie brejku.

30-30

Andrej nezvládol úspešne prejsť cez druhý servis, po 30 na oboch stranách.

30-15

Giannessi s lepšou hrou na sieti a znova tak vedie o jeden fiftín.

15-15

Po 15 na oboch stranách po priamom bode.

15-0

Svoje podanie však nezačal úspešne, fiftín pre súpera.

0:1

Ktorý aj úspešne využíva a tak prerazil úvodné podanie súpera v druhom sete! Dostáva sa do vedenia 1:0 a bude podávať na potvrdenie brejku.

30-40

Tretia dvojchyba talianskeho tenistu v zápase, je tu teda brejkbal pre Andreja Martina!

30-30

15-30

Parádny volej nášho tenistu presne na čiaru, získava tak druhý fiftín v rade.

15-15

Dobrý nábeh na sieť slovenského tenistu, po 15 na oboch stranách.

15-0

Giannessi zahájil prvé podanie druhého setu úspešne, keď Andrej zahral loptičku len do pásky.

0:0

0:0

6:4

Na sieti prišla nevynútená chyba nášho tenistu a tak od zlosti zahodil raketu. Alessandro Giannessi sa stáva víťazom prvého setu 6:4, ktorý bol veľmi vyrovnaný a napínavý, ale v rozhodujúcej chvíli nedokázal Andrej Martin úspešne odpodávať na udržanie sa a tak ho čaká náročná úloha v druhom sete!

40-0

Forhend slovenského tenistu zastavuje páska a tak Alessandro Giannessi získava tri setbaly pri podaní súpera!

30-0

Andrej Martin neuspel následne ani v dlhšej výmene a prehráva tak o dva fiftíny, to nevyzerá najlepšie pre nášho tenistu.

15-0

Úvod dôležitého podania nášmu tenistovi nevyšiel, po nepresnom údere získava fiftín jeho dnešný súper.

5:4

5:4

5:4

Ten už dokázal úspešne premeniť a tak vyhráva v prvom sete 5:4! Andrej Martin musí teda podávať na udržanie sa v prvom dejstve.

A-40

Nasledoval úder do pásky od Andreja, takže Giannessi so štvrtým gembalom.

40-40

Tesný aut od slovenského tenistu, takže v tomto geme ešte nekončíme.

40-A

Dlhý úder podávajúceho tenistu končí v aute, brejkbal pre Andreja Martina!

40-40

Úspešným nábehom na sieť odvrátil Andrej Martin aj tretí gembal súpera, presúvame sa tak znova na zhodu.

A-40

40-40

Presným forhendom na čiaru odvrátil Andrej aj druhý gembal súpera, presúvame sa na zhodu 40:40!

40-30

40-15

Dobrá hra na sieti v podaní talianskeho tenistu, ktorý tak získava dva gembaly.

30-15

15-15

0-15

Alessandro Giannessi zahájil tento servis druhou dvojchybou v zápase.

4:4

Úder do pásky od talianskeho tenistu ukončil tento gem, takže Andrej Martin úspešne potvrdil brejk a vyrovnáva stav prvého setu na 4:4!

15-40

Priamym bodom z podania získava Andrej Martin dva gembaly na potvrdenie brejku.

15-30

Presný slajs talianskeho tenistu na čiaru, znižuje tak na rozdiel jedného fiftínu.

0-30

0-15

Andrej Martin predviedol úspešný nábeh na sieť a získava prvý fiftín tejto hry.

4:3

4:3

4:3

Následne ukončil Giannessi výmenu úderom do pásky a tak aj on stráca svoje podanie! Andrej Martin znižuje stav prvého setu na 3:4 a bude podávať na potvrdenie brejku.

30-40

Je to tak, pretože Talian sa na sieti previnil nevynútenou chybou a Andrej Martin má šancu vziať si späť svoje stratené podanie!

30-30

Dlhý forhend podávajúceho tenistu končí v aute, po 30 na oboch stranách. Žeby nasledoval ribrejk?

30-15

30-0

Aut z rakety nášho tenistu, podávajúci hráč vedie o dva fiftíny.

15-0

Talian začína priamym bodom z podania, cestu za potvrdením brejku tak zahájil úspešne.

4:2

Alessandro Giannessi predviedol ďalší presný return a získava prvé podanie nášho tenistu v tomto zápase, čím sa ujíma vedenia 4:2 v prvom sete! Dôležitý moment prvého dejstva, Andrej však ešte nemusí mať nič stratené.

40-0

Úder nášho tenistu zastavuje páska, sú tu tri brejkbaly pre Giannessiho! Náročná situácia pre Andreja Martina.

30-0

Taliansky tenista zahral presný forhendový return. Žeby prišiel prvý brejkbal v zápase pre Giannessiho?

15-0

Alessandro Giannessi stihol reagovať na kraťas nášho tenistu a následne presným úderom na čiaru získava fiftín.

3:2

3:2

3:2

Nevydarený forhendový volej slovenského tenistu ukončil tento gem, Alessandro Giannessi si tak udržal aj svoj tretí servis a vyhráva v prvom sete 3:2!

40-15

Dva gembaly pre podávajúceho hráča.

30-15

Andrej Martin sa snažil na sieti prehodiť svojho súpera, čo sa mu však nepodarilo.

15-15

Dlhý úder nášho tenistu končí v aute, po 15 na oboch stranách.

0-15

Giannessi si počkal na sieti, ale prezentoval s len nepresný forhendovým volejom.

2:2

Nepresný return od Giannessiho ukončil tento gem, Andrej Martin vyrovnáva stav prvého setu na 2:2!

15-40

Bekhend talianskeho tenistu končí za základnou čiarou, dva gembaly pre slovenského tenistu.

15-30

Opäť priamy bod z podania, Andrej Martin znova vedie o jeden fiftín.

15-15

Dlhšiu výmenu teraz zakončil slovenský tenisa úderom do autu, po 15 na oboch stranách.

0-15

Andrej začína priamym bodom z podania.

2:1

2:1

2:1

Alessandro Giannessi ukončil gem priamym bodom z podania a opäť s menšími problémami si udržal svoj servis, čím sa dostáva do vedenia 2:1 v prvom sete!

A-40

Dlhý úder nášho tenistu putuje von z dvorca, gembal pre Giannessiho.

40-40

Taliansky tenista donútil súpera prejsť na sieť a následne presným úderom na čiaru odvrátil aj druhý brejkbal v tomto zápase.

30-40

Andrejova defenzíva bola úspešná, donútil súpera chybovať a získava druhý brejkbal v zápase!

30-30

Bekhend podávajúceho tenistu zastavuje páska, po 30 na oboch stranách. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

30-15

Priamy bod z podania pre Giannessiho, ktorý teda opäť vedie o jeden fiftín.

15-15

Slovenský tenista dostal úder na telo a zahral teda loptičku len do autu. Po 15 na oboch stranách.

0-15

Výborný return od nášho tenistu, odpoveď súpera zastavuje páska.

1:1

Priamym bodom z podania ukončil slovenský tenista tento gem a podobne ako jeho súper si udržal úvodné podanie. Za stavu 1:1 v prvom sete sa chystá na podanie Alessandro Giannessi z Talianska!

30-40

Andrej Martin umiestnil forhend presne na čiaru a získava tak gembal.

30-30

Giannessiho úder zastavuje páska, po 30 na oboch stranách.

30-15

Slovenský tenista sa takisto prezentoval úspešným dropšotom, ktorým znižuje na rozdiel jednej loptičky.

30-0

Taliansky tenista z úspešným forhendovým returnom a dostáva sa pri podaní súpera do vedenia o dva fiftíny.

15-0

Andrej Martin musel na úvod cez druhé podanie, po ktorom nasledovala dlhšia výmena a forhend nášho tenistu končí v aute.

1:0

Pekná výmena na záver gemu, Alessandro Giannessi zahral presný smeč a následná odpoveď nášho tenistu putovala do autu. Taliansky tenista si tak aj s menšími problémami udržal prvé podanie v zápase!

A-40

Taliansky tenista zahral ukážkový dropšot a získava tak gembal.

40-40

Giannessi túto hrozbu odvracia po výbornom nábehu na sieť, presúvame sa teda na zhodu 40:40!

30-40

Prvá dlhšia výmena tohto zápasu a po parádnom údere presne na čiaru získava slovenský tenista prvý brejkbal!

30-30

Na return nášho tenistu reagoval Giannessi úderom do pásky, po 30 na oboch stranách.

30-15

Druhý fiftín v rade pre talianskeho tenistu po forhende na čiaru.

15-15

Potom už nasledovala výmena na oboch stranách, na konci ktorej zahral Andrej Martin loptičku do autu, po 15 na oboch stranách.

0-15

Alessandro Giannessi začína zápas dvojchybou.

0:0

Stretnutie sa práve začalo.
Obaja tenisti sú už prítomní na kurte a venujú sa svojej rozcvičke, po ktorej sa tak toto stretnutie môže začať. Ako prvý začne na servise taliansky tenista Alessandro Giannessi, prajem príjemný športový zážitok!
Prajem príjemné tenisové popoludnie! Dnešným dňom sa rozbieha tenisové podujatie Challenger Banja Luka v Bosne a Hercegovine a Slovensko má zástupcu v podobe Andreja Martina, ktorý je aj zároveň piatym nasadeným hráčom tohto turnaja. V prvom kole ho čaká taliansky tenista Giannessi a favoritom by mal byť Slovák. Uvidíme, ako to napokon celé dopadne. Začiatok zápasu sa ešte posúva, znova sa tak ozveme, keď budú obaja tenisti na kurte.
Vítam všetkých priaznivcov tenisu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia Alessandro Giannessi a Andrej Martin. Predbežný začiatok je naplánovaný na 13:00.

Cez týždeň opäť pokračujú ďalšie challengerové turnaje aj so slovenskou účasťou. Jeden taký sa odohrá v Bosne a Hercegovine a nesie názov Challenger Banja Luka. Andreja Martina čaká zápas prvého kola proti Talianovi Giannessimu.

Alessandro Giannessi:
28-ročný taliansky tenista sa momentálne v rebríčku ATP nachádza na 247. mieste. V poslednej dobe sa Giannessimu až tak nedarí, na posledných dvoch podujatiach vypadol hneď v prvom kole a neúspešne sa pokúšal preniknúť na US Open. Maximum z posledného obdobia je tak štvrťfinále na challengeri v Holandsku.

Andrej Martin:
28-ročný slovenský tenista sa momentálne v rebríčku ATP nachádza na 169. mieste. Andrejova posledná forma je celkom priaznivá, nedávno vyhral challneger v Liberci, potom síce prišli vypadnutia v prvom či druhom kole, ale piaty nasadený hráč tohto turnaja má na tomto podujatí určite vysoké ambície.

Favoritom tohto stretnutia tak bude slovenský tenista. V jeho prospech hovorí postavenie v rebríčku a aj posledná forma, čo však bude musieť potvrdiť na kurte. Verme, že to napokon zvládne.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:00.