konec (1:0)

07.09.2018, 13:00 • Goyang Stadium • Adam Dořák

Tipsport: 1.87 3.41 4.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, na shledanou! (14:55:10)
Korea i ve druhém poločase byla lepším týmem a svého soupeře do mnoha šancí nepouštěla. Své vítězství pak stvrdila druhou brankou a následně si již s chutí užívali toto přátelské střetnutí.

90+3

90+3

V závěru zápasu měla ještě Kostarika možnost ohrozit branku ze standardní situace, ale Kostarika se dnes branky pravděpodobně již nedočká.

90

Hlavní arbitr ještě nastavuje tři minuty.

89

Zápas se dohrává na polovině Kostariky a Korea se snaží ještě o třetí zásah.

86

Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Marin, přichází Moya.

86

Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Y.Lee, přichází H.K. Moon.

85

Pět minut před koncem domácím v poklidu kontrolují hru a hrají s míčem na polovině soupeře.

83

Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Son, přichází S.W. Lee.

82

Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Guzman, přichází Azofeifa.

81

Domácí i po druhé brance jsou při chuti a nyní Alvarado mohl sledovat jak míč minul jeho branku.

80

Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Nam, přichází I.B. Hwang.

79

79. Tae-Hee NAM - 2:0

79

Jižní Korea právě vstřelila branku!
A je tu druhá branka domácích, kteří s ní pravděpodobně potvrzují vítězství v dnešním zápase. Klid pro svůj tým dal svou trefou TAE-HEE NAM.

77

Po ně však žádné nebezpečí pro obranu Korey nevzniklo, Kostarika vhazuje.

76

Kostarika se po delší době dostává před brankářem Kima a vybojovala rohový kop...

73

Ani z devátého rohového kopu se Jižní Korea neprosazuje a musí se i nadále snažit o vstřelení své druhé branky v zápase.

71

Časté střídání v posledních minutách hry ovlivnilo tempo hry, avšak domácí i nadále dominují na hřišti a kontrolují svůj nabitý výsledek.

70

Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází George, přichází Ramirez.

69

Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Colindres, přichází Wallace.

68

Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Ji, přichází U. Hwang.
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází J.S.Lee, přichází Moon.

68

Dlouho Korea operovala před brankou soupeře, až je z toho rohový kop, který nepřinesl šanci, ale domácí stále aktivně kombinují před šestnáctkou soupeře.

65

Korea i nadále velmi aktivní a danému zápasu by rozhodně slušelo více branek než jen těsný rozdíl o jednu branku.

62

Vzápětí měli domácí další možnost rohového kopu, ale ani ten neslaví úspěch.

61

A z něj se domácí neprosazují, nicméně se nadále drží na míči v blízkosti branky Kostariky.

60

Roh pro domácí celek...

60

Na druhé straně i Kostarika měla možnost standardní situace, ale Korea rychle odvrací míč do bezpečí a sama podniká útok.

59

Z poloviny hřiště zahrávala Korea standardní situaci, ale ta nevedla k žádné útočné situaci.

58

Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Aquilar, přichází Leal.

55

Korea je i nadále hodně aktivní a pokračuje ve své hře z prvního poločasu. Korejci hrají dnes opravdu s velkou lehkostí a rychlostí.

51

Až následně se po kombinaci J.S. Leeho se Sonem dostala Korea do zakončení, ale není to druhá branka.

50

Korea se postupnou kombinací dostala až před branku Kostariky, ale ke střele se zatím nedostávají.

49

Nam získal míč a již mohl poslat svého spoluhráče do nebezpečného úniku, ale nakonec se mu míč zamotal pod nohy a ztratil jej.

47

Nyní Koreu zastavil ofsajd, konkrétně se v něm nacházel Nam.

47

Ihned z kraje druhého poločasu se Korea dostala do útoku, nejdříve se o zakončení snažil Son, následně se ke střele dostal Jang, ale přestřelil branku.

46

Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Ki, přichází M.J. Kim.

46

První poločas přinesl jednu branku a to domácích, kteří sice neproměnili pokutový kop, ale z následné dorážky se přece jen prosadili. Avšak šancí měli tolik, že kdyby Korea vedla o tři, čtyři branky, nebylo by se čemu divit. Kostarika si žádnou brankovou příležitost během prvního poločasu nevypracovala. Korea zkrátka diktovala tempo hry prvního poločasu.

45

45+1

Jedna minuta nastavení probíhá...Míč je na polovině domácích.

45

Na druhé straně se ke střele dostal Gamboa, ale přestřelil branku soupeře.

44

Další pokus Koree a Alvarado měl zase práci ve své brance.

43

Ale jejich šance se prosadit proti čtyřem obráncům byla hodně mizivá.

43

Centr před branku odhlavičkoval obránce a Kostarika míří do rychlého útoku ve dvou hráčích.

42

A je tu další možnost rohového kopu pro Koreu...

42

Z rohového kopu již domácí nebezpeční nebyli.

41

Následně se však do šance dostal Nam a následně obránce Kostariky, po vyražení míče brankářem, odehrává míč na rohový kop.

40

Son se snažil prokličkovat do pokutového území, nakonec byl vytlačen zpět mimo šestnáctku.

39

Guzman fauluje u postranní čáry a Ki se těžce zvedá z trávníku.

38

Kostarika se snaží dostat do útoku, ale přes obranu Koree se jen těžko prosazuje.

36

36. Jae-Sung LEE - 1:0

36

K exekuci penalty se postavil Son, ale ten napálil pravou tyčku, nicméně k odraženému míči se včas dostal JAE-SUNG LEE a ten dorazil míč do branky!

35

Guzman za protesty dostává žlutou kartu a až nyní se bude moci zahrávat pokutový kop!

34

Gamboa fauluje svého protihráče v pokutovém území a je tu penalta pro Koreu!

33

Kostarika se snažila o rychlý protiútok, ale na polovině hřiště byli zastaveni.

30

Korea se opět rozpomenula na své útočné choutky z kraje zápasu a nyní donutil k zákroku brankáře Kostariky, J.S. Lee!

29

Z následného rohového kopu se pak dostal ke střele Jung, ale minul branku.

28

28. Son a jeho pěkná střela na branku.

28

Kapitán Son se opřel do své střely a donutil brankáře Alvrada vyrazit míč nad svou branku. Pěkná střela Sona!

27

Mohli jsme vidět zakončení ze strany hostů, ale nikterak nebezpečné pro domácí celek.

24

Hráči Koree si hodně přihrávají, místo aby provedli přímočařejší akci. Často se do svých přihrávek zamotají a ztrácí míč.

23

Kostarika kombinovala před polovinou hrací plochy, ale nebylo z toho vůbec nic, Korea dobře narušuje jejich rozehrávku.

22

Hráči v červených dresech se opět přiblížili k brance Kostariky, ale tentokrát se nedostali k ohrožení branky.

20

Oviedo odcentroval míč z levé strany, ale jeho centr byl hodně vysoký a nepřesný.

19

Ale i oni posléze ztrácí míč a momentálně sledujeme hru uprostřed hrací plochy.

19

Ihned za polovinou hřiště přišla Kostarika o míč a Korea se snaží útočit.

18

Nakonec dokázali se dostat i před branku Kima, ale ten bez větších problémů chytá míč.

17

Kostarika se nyní konečně dostala k delšímu držení míče, kombinují na vlastní polovině hřiště.

16

Kostarika zatím vůbec nestíhá běhavým hráčům domácího celku a mají problém zadržovat jejich útoky po levé či pravé straně hřiště.

14

14. První vážnější akce domácích nekončí brankou!

14

Pěkná akce Koree, kdy po centru hlavičkoval J-S. Lee, ale poslal míč mimo branku!

13

Domácí mají stále více ze hry a nyní se snažili proniknout do šestnáctky soupeře z levé strany. Nicméně obrana hostí včas zareagovala.

10

Zajímavý útok vedený po pravé straně a hráč Koree se skoro dostal do zakončení.

8

V osmé minutě zápasu zahrávala Jižní Korea rohový kop, ze kterého neudeřila a stále máme stav skóre 0:0!

6

Domácí fotbalisté mají ze začátku zápasu více ze hry a snaží se podnikat útočné akce.

2

Korea se dostala k první střele na branku, ale míč putoval mimo tři tyče a následuje odkop od brankáře Alvarada.