1:2

konec (1:1)

06.09.2018, 20:45 • Stožice (Lublaň) • 1 • Skupina 3 • Tadeáš Podolka

Tipsport: 2.15 3.07 3.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes jsme viděli utkání plné emocí a bojovnosti. Domácí Slovinci prohráli s Bulharskem, hlavně kvůli nedůsledné obraně a kiksu brankáře Belece. Bulhaři z toho mála co měli, využili maximum. Nejlepším hráčem na hřišti byl bez pochyby Božidar Kraev, který je podepsán po oběma bulharskými góly. Děkuji za pozornost, a zítra u Ligy národů na shledanou. (22:47:24)
Pozápasové statistiky
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 12:14.

90+5

90+4

Roh pro Slovinsko a také asi poslední šance na vyrovnání.

90+3

Bulhaři postavili obrannou hradbu, přes kterou slovinské střely zatím neprocházejí.

90+2

Verbič pouze v ofsajdu.

90

Hlavní arbitr Massa nastavil dlouhých pět minut. Dokáží ještě Slovinci vyrovnat, či Bulhaři vstřelit třetí branku?

88

Slovinsko se nemůže dostat k souvislému tlaku, Bulhaři zřejmě uhájí svůj náskok.

84

Z následné rozehrávky slovinský útočník Bezjak ohrozil bulharskou branku! K vyrovnání to ale nestačilo.

84

Popov se ocitl v ofsajdovém postavení.

82

Rovněž unaveného Nedeleva střídá Goranov.

82

Kampl už v posledních minutách šlapal jen vodu. Vystřídá jej Dervišević.

81

Aljaž Struna se skácel na zem. Fauloval ho bulharský kapitán Popov.

80

Slovinci zkoušejí nakopávat dlouhé balony, ty ale sbírají vysocí bulharští obránci, nejvíce Bodurov.

77

Devatý faul Slovinska v tomto zápase zavinil Bezjak, když trefil Kostadinova.

76

Znovu Matavž se řítil sám na branku, avšak Ilijev velice rychle vyběhl z branky a míč mu ukopl.

75

Matavž hned po dvou minutách ohrozil branku, když prodloužil centr od Zajce až k Ilijevovi!

73

Velmi aktivního Šporara střídá kvalitní náhradník Matavž.

72

Dnešní dvougólový bulharský hrdina Kraev střídá, nahradí jej Rajnov.

67

Slovinsku dnes standardní situace nevycházejí. Ani další roh nebyl příliš nebezpečný.

66

Unaveného Krhina, jenž má navíc žlutou kartu, střídá Bezjak.

65

Šporar měl šanci na vyrovnání, znovu se však činil dnes ve skvělé formě chytající Ilijev.

63

Z následného přímého kopu pálil Popov vedle.

62

Skubic si právě vysloužil žlutou kartu.

59

59. Božidar KRAEV - 1:2

59

Bulharsko právě vstřelilo branku!
Brankář Belec skákavý balon neudržel, toho využil BOŽIDAR KRAEV, který trefil prázdnou branku.

56

Šporar se neuhlídal a skončil v ofsajdu.

54

Bude následovat slovinský roh.

53

Kurtiče teď ve velké šanci parádně vychytal Iljiev.

51

Další žlutá karta! Už třetí dostal po faulu ze zadu Krhin.

50

Druhou žlutou kartu pro Bulharsko dostal za úplně zbytečný zákrok Slavčev.

49

Další bulharský faul, znovu na Šporara.

47

Slovinci nabídnutou příležitost nevyužili. Zajcova střela mířila vysoko nad.

46

Lijaskov nebyl ani minutu na hřišti, a hned složil před vlastní šestnáctkou k zemi Šporara. Slovinsko tak může zahrozit.

46

Během poločasu došlo ke změně na bulharské straně. Odchází jeden z trojice stoperů Božikov, nahradí jej Lijaskov.

46

Za celý první poločas oba týmy dokázaly pouze jednou vystřelit na branku. Za to jsme viděli vysoký počet faulů, a to hned devět!

45+1

43

Vyrovnávací gól vlil Slovincům krev do žil, a začínají ovládat dění na hřišti.

40

40. Miha ZAJC - 1:1

40

Slovinsko právě vstřelilo branku!
Po načehraném centru Skubice se hlavou prosadil MIHA ZAJC. Domácí tak vyrovnávají na 1:1.

37

Kampl oplatil dřívější zákrok Kostadinovi, a tak Bulharsko bude zahrávat nebezpečný přímý kop.

37

Bulhaři se dostali do přečíslení, jež skončilo nastřelením stopera Mevlji.

35

Střelu zablokoval dnes výborný Kraev.

34

Kostadinov právě nepříjemně fauloval prchajícího Kampla. Že bychom se dočkali ohrožení branky?

33

Ofsajd i na druhé straně, byl zapískán Popovovi.

31

Skubic se právě ocitl v ofsajdovém postavení.

28

Bulhaři skvěle napadají rozehrávku Slovinska, které se nemůže stále dostat do tempa.

24

Slovinský útočník Šporar, hráč bratislavského Slovanu, vystřelil blíže k tribunám, než k brance.

22

Další střela mimo, tentokrát od Kurtiče.

20

I velice dnes aktivní Kraev nedokázal ohrozit slovinskou branku.

18

Krhin se pokoušel ohrozit bulharskou branku, ale vůbec ji netrefil.

15

Na druhé straně fauloval Verbič. Oba dva týmy dnes hrají opravdu do těla.

14

Autor vedoucí branky Kraev si právě vysloužil žlutou kartu.

13

Ani ze druhého "přímáku" nic nebezpečného pro Bulharsko.

11

Další přímý kop pro Slovinsko.

10

Slovinsko bude kopat přímý kop, po faulu na Skubice.

8

Pro změnu zahrozilo Bulharsko. Popova střela však mířila vedle.

8

Po slovinském rohu se balon odrazil k Zajcovi, jehož střelu obránce Bodurov zablokoval.

7

Slovinsko bude zahrávat roh, uvidíme jak si povedou.

3

3. Božidar KRAEV - 0:1

3

Bulharsko právě vstřelilo branku! To byla ale rychlost! BOŽIDAR KRAEV se vůbec nerozpakoval a zpoza šestnáctky trefil levý dolní roh Belecovy branky.
Utkání začalo.
Právě nám hrají hymny obou dnešních soupeřů. Bulharská dozněla, na řadu přichází domácí, tedy slovinská.

Slovinsko: Belec – Skubic, Aljaž Struna, Mevlja, Jokić (C) – Kurtič, Krhin, Verbič, Zajc, Kampl – Šporar

Náhradníci: Kotnik, Ivačič – Balkovec, Stojanović, Dervišević, Matavž, Bezjak, Črnigoj, Zahovič, Berić, Krajnc, Mitrovič

Bulharsko: Ilijev – Božikov, Bodurov, Čorbadžijski – Despodov, Nedelev, Kostadinov, Slavčev, Bandalovski – Kraev, Popov (C)

Náhradníci: Lukov, Makendžijev – Popov, Cvetkov, Vasilev, Malinov, Kovačev, Goranov, Ivanov, Rajnov, Lijaskov, Tsanev

Rozhodčí: Massa – Meli, Tegoni (všichni Itálie).
Krásný čtvrteční večer u Ligy národů. Před námi je slovanský souboj mezi reprezentacemi Slovinska a Bulharska. Zápas má výkop 20:45 na stadionu Strožice v Lublani.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.