1:1

konec (1:1)

06.09.2018, 20:45 • Estádio Do Algarve, São João da Venda • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.53 3.18 2.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:50:29)
Utkání sledovalo 26 356 diváků.
Zápas je u konce a nepoznal vítěze. Druhý poločas byl hodně ovlivněn větším množstvím střídání, scházelo tomu tempo a tím pádem i šance. Největší šance na gól přišla v 78. minutě, kdy si hostující Milić dal málem vlastní gól. Jinak byly k vidění pouze nepřesné, či zablokované střely. Konečný výsledek utkání tedy zní 1:1.

90+6

90+5

Chorvatsko ještě zkouší poslední výpad, proti přesile to ale nebude jednoduché.

90+4

Nastavený čas patří Portugalsku, jenže finální fáze ve druhé půli není zrovna na optimální úrovni.

90+3

90+3. Oliveirova střela šla nad

90+3

Ze střední vzdálenosti napřáhl Sérgio Oliveira, jeho oblouček ale prolétl možná metr nad brankou Lovreho Kaliniće.

90+2

Rony Lopes byl na konci rychlého přechodu do útoku, trefil však pouze obětavě skluzujícího Mitroviće.

90+1

Standardka se Chorvatsku moc nepovedla, naopak to jsou domácí, kdo je nyní v útoku.

90

Rozhodčí přidá pět minut.

90

Ještě jeden přímý kop pro Chorvatsko. Na trávníku zůstal Čop, dle sudího jej fauloval už Pepe, do souboje se ale připletl i Sérgio Oliveira.

89

Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází André Silva, přichází Gedson Fernandes.

88

Po Cancelově centru se po vysoké přihrávce natahoval Gelson Martins, byl ale těsně ubráněn Jedvajem a k hlavičce se nedostal.

87

Chorvati se u míče moc dlouho neohřáli, domácí tým už zase buduje postupný útok.

86

Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Rúben Neves, přichází Renato Sanches.

86

Rúben Neves předvedl další nepřesný pokus domácích a nyní už míří na střídačku.

85

Rohový kop pro Portugalsko, André Silva ale ještě chvíli reklamoval hru rukou v pokutovém území. Neúspěšně.