Evropská liga (předkola)

CFR Kluž – F91 Dudelange

2:3

konec (0:0)

30.08.2018, 19:00 • Dr. Constatntin Radulescu, Kluž • Play-off • Rostislav Králik

Tipsport: 1.29 5.62 11.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po bezgólovém poločase se zápas proměnil v gólovou přestřelku, ve které uspěli hosté v poměru 3:2 a i podruhé poráží CFR Kluž a v celkovém součtu postupuje F 91 Dudelange 5:2 a přepisuje tak lucemburskou fotbalovou historii a jako první lucemburský fotbalový klub se kvalifikují do základní skupiny EL. Hosté postupně vedli již 3:0 po trefách 2x Sinaniho a Turpela, domácí finiš v podání branek Tambeho a Omraniho přišel již velmi pozdě. Mějte hezký zbytek večera. (21:05:33)
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 10:2. Rohy: 13:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:12.

90+4

90+4

A ještě jeden rohový kop pro domácí oddíl.

90+3

Rohový kop pro CFR Kluž.

90+2

Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází David Turpel, přichází Mario Pokar.

90+2

Tambeho střela byla zablokována.

90+1

Frising likviduje další tutovku CFR Kluž, tentokráte v podání Pauna!

90

Rozhodčí nastaví 4 minuty!

89

El Hriti fauloval Omraniho.

88

Kluž právě vstřelila branku!
Domácí CFR Kluž skvěle gólově finišují, ale pozdě. Na rozdíl jediné branky snižuje po přihrávce od Tambeho další hrotový hráč BILLEL OMRANI – 2:3!

87

Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Danel Sinani, přichází Sanel Ibrahimovič.

85

85. TAMBE - 1:3

85

Domácí hráči přeci jen po 175 minutách překonávají obranu F91 Dudelange díky trefě ROBERTA TAMBEHO – 1:3!

84

Jordanov vyzkoušel pozornost Fernándeze v domácí brance.

84

Maneova střela byla hostujícími hráči úspěšně zablokována.

83

Sinani se vůbec nepáral s Júliem Baptistou.

82

Camora se příliš nemazlil se Sinanim.

81

Ani Júlio Baptista si nepřipíše čestnou branku za hráče CFR Kluž a jeho střela jde mimo branku.