Přípravné zápasy

Medveščak Záhřeb – HC Energie Karlovy Vary

1:0

konec (0:0, 1:0, 0:0)

25.08.2018, 16:30 • Ledena dvorana Bled • Info o změnách stavu (Daniel Kubelka (@DanielKubelka))

Tipsport: 3.18 4.8 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (18:27:09)

51:55

I energetici ustáli další oslabení, čas na vyrovnání se jim ale pomalu krátí.

49:55

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Adam Lapšanský – 2 min., podrážení).

48:23

Záhřeb v plném počtu.

46:23

Další přesilová hra pro Energii, Sebastian Sylvestre (ZAG) dostal dvě minuty za držení.

44:18

Síly na ledě se vyrovnají, vyloučen je Tomáš Rachůnek (KVA) za vysokou hůl.

43:14

Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Adam Deutsch – 2 min., hákování).

40:01

Prostřední část zápasu už změnu skóre nabídla. Nejprve však při hře čtyř proti čtyřem šikovně Flek vypíchl puk ve středním pásmu, tváři v tvář Rosandičovi ale ani podruhé v zápase neuspěl. V 29. minutě se prosadili hráči Medveščaku, když Thomas sám před Závorkou nezaváhal. Velkou šanci na vyrovnání měli energetici v přesilové hře, ale po jejich akci zvonila pouze tyč chorvatské svatyně.

40:00

40:00

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Petr Stloukal – 2 min., držení).

37:41

Medveščak je v plném počtu, energetici přitom po jedné z akcí trefili tyč!

35:41

Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Adam Deutsch – 2 min., držení).

28:22

Medveščak právě vstřelil branku!
Medveščak se ujímá vedení! Sauve ustál souboj v rohu kluziště, přiťukl za sebe, kde si puk vzal JORDAN SAMUELS-THOMAS, který s ním vybruslil až před Závorku a podél pravého betonu českého gólmana poslal svůj tým do vedení! Asistence: Yann Sauve.

24:19

Oba týmy v plném počtu.

22:19

Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Ivan Puzic – 2 min., držení hole).

22:17

Záhřeb v plném počtu, na trestnou lavici naopak zamíří jeden z karlovarských hráčů.

20:17

Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Kyle Hardy – 2 min., hákování).

1:0

Branky a nahrávky: 29. Samuels-Thomas (Sauve)

Medveščak Záhřeb: Rosandić (Corbeil) – Hardy, Kudělka, Manavian, Puzić, Sauve, Sijan, Čepon – Armstrog, Aviani, Brine, Deutsch, Fičur, Janković, Lehtonen, Mauldin, Olden, Perkovich, Samuels-Thomas, Simšič, Sylvestre, Zanoski.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Kuchař) – Sičák "A", Šenkeřík, Rohan, Plutnar, Kovačević, Šafář, Podlipnik, Tomeček – Rachůnek, Mikúš, Flek – Beránek, Gríger, Kohout – Lapšanský, Skuhravý "C", Gorčík – Stloukal, Kverka, Havránek.

03:17 ZAG 2 Brine, podrážení
14:04 KVA 2 Sičák, držení
20:17 ZAG 2 Hardy, hákování
22:19 KVA 2 Stloukal, držení