Turnaj čtyř (U20)

Česko – Rusko

1:3

konec (0:1, 1:1, 0:1)

25.08.2018, 12:30 • Fjällräven Centre, Örnsköldsvik • Info o změnách stavu (Martin Voltr)

Tipsport: 3.18 4.8 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Naši hokejisté turnaj zakončí zítra od 14:30 duelem proti domácímu Švédsku. Určitě se budou chtít domů vrátit alespoň s jedním vítězstvím, tak jim držte palce. Příjemný zbytek soboty. (14:39:14)
Střely na branku ve 3. třetině (celkem):

Česko – 7 (27)
Rusko – 4 (18)
Bohužel, česká reprezentace do 20 let neuspěla ani ve svém druhém utkání na turnaji čtyř zemí v Örnsköldsviku. Ač byla střelecky znovu aktivnější, opět dala jen jeden gól, o který se postaral zadák Daniel Bukač. Rusové využili dvě ze sedmi přesilovek a právě ty vytvořily konečný rozdíl ve skóre.

59:08

Češi z minutové výhody nic nevytěžili a teď se musí Dostál vrátit do branky. Kryštof Hrabík (CZE) je totiž vyloučen za sekání, což maří zbytky našich nadějí.

58:09

A bude to dokonce šest na čtyři. Jegor Filin (RUS) je totiž vyloučen za hákování.

57:38

Reprezentace odvolala Dostála a hraje power-play šest proti pěti!

57:38

Česká střídačka si vybírá oddechový čas.

55:36

Třetí třetina pomalu spěchá ke konci a český tým stále prohrává o dva góly. Tohle už bude mít těžké....

49:32

Český výběr hraje v plném počtu.

47:32

Menší trest se nevyhnul ani českému brankářovi, Lukáš Dostál (CZE) je vyloučen za zdržování hry.

45:34

Rusko právě vstřelilo branku!
Špatná disciplína zatím stoje naše hokejisty zápas, Rusové podruhé využívají přesilovku a znovu vedou o dvě branky. Obránce ILJA MOROZOV zakončil kombinaci druhé formace – 1:3. Asistence: Vitalij Kravcov, Arťom Nikolajev.

44:15

Dlouho jsme ale v plném počtu nevydrželi a na trestnou lavici putuje pro změnu Jan Jeník (CZE) za krosček.

42:36

Češi hrají v plném počtu.

40:36

Nástup mladíků ze středu Evropy zpomalí další oslabení. Ondřej Buchtela (CZE) je vyloučen za hákování.

40:01

Střely na branku ve 2. třetině (celkem):

Česko – 13 (20)
Rusko – 9 (14)
Ukazatel držení kotouče i ve druhé třetině hovoří pro českou stranu (55:45), tentokrát se prosadily oba týmy. Rusové využili přesilovou hru, ale před pauzou vsítil kontaktní gól Daniel Bukač a naše reprezentace se stále drží ve hře o body. Tak věřme, že nějaké urve!

Třetí třetina začne přibližně ve 14:04.

40:00

1:3

Branky a nahrávky: 39. Bukač (Plášek) – 1. Muranov (Kanickij, Rubinčik), 28. Filin (Vasin, Rubinčik), 46. Morozov (Kravcov, Nikolajev)

Česko: Dostál (Vomáčka) – Galvas (A), Bukač, Gaspar, Mikyska, Šalda, Buchtela – M. Svoboda, Hladonik, Jeník – Plášek, Kondelík (A), Eret – Bednář, Hrabík, Pytlík – Teplý, Kern (C), Pour. Trenér: Václav Varaďa.

Rusko: Ustimenko (Tarasov) – Vasin, Rubinčik, Baranov, Morozov (A), Kalabuškin, Ljachov, Trišin, Volkov – Filin, Kanickij, Muranov (A) – Kravcov (C), Šen, Nikolajev – Starkov, Galimov, Jaremčuk – Šaškov, Cicjura, Marčenko. Trenér: Valerij Bragin.

Rozhodčí: Hiljanen, Persson – Olsson, Sörholm (všichni SWE).