25.08.2018, 15:30 • Weserstadion, Brémy • 1. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.81 3.98 4.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:27:51)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 9:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 5:6.
Je konec. Dnešní utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou 1:1. Posledních třicet minut hry se bylo na co dívat a viděli jsme spoustu šancí hlavně na domácí straně, ale nakonec šli do vedení hosté, když v 77. minutě poslal Bebou skvělý lob za obranu, kde si naběhl Weydandt, který následně zakončil k levé tyči. V 85. minutě ovšem zachránil pro domácí bod český obránce Theodor Gebre Selassie, který si naběhl na zadní tyč a následný centr zakončil hlavou do brány.

90+4

90+4

Johannes Eggestein se dostal do hlavičky po centru z levé strany, ale zamířil jen vedle pravé tyče.

90+3

Hosté už jen odkopávají míč a cenný bod jim bohatě stačí.

90+2

Brémy sice poslaly pěkný míč do vápna, ale ten skončil jen u brankáře Essera.

90+1

Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

90

Opět domácí poslali velmi dobrý centr do vápna, po kterém se dostal do zakončení hlavou Pizarro, ale přestřelil!

88

Hannover tak je u balónu ke konci zápasu a drží ho na své polovině bez nějakého spěchu.

87

Brémy se snaží ještě získat tři body, ovšem nyní jim byl odpískán faul ve středu hrací plochy.

85

85. Theodor Gebre Selassie - 1:1

85

Werder právě vstřelil branku!
Je srovnáno! Domácí dostali míč do vápna z levé strany, po kterém zakončoval na zadní tyči hlavou český obránce THEODOR GEBRE SELASSIE! Rozhodčí se ještě radil s videorozhodčím a nakonec branku uznal! Asistence: Rašica.

84

Rohový kop nepřinesl nic vážnějšího, ale u míče jsou stále domácí.

83

Opět se domácí dostali až do vápna, ale následná přihrávka byla zblokována a následuje rohový kop.

82

Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Philipp Bargfrede, přichází Johannes Eggestein.

80

Nyní si hostující obránce vedl skvěle, když odkopl míč do zámezí před soupeřem a následuje autové vhazování pro Brémy.