2:4

konec (1:1, 0:1, 1:2)

23.08.2018, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 2.25 4.5 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine sme videli ešte tri góly. Kytnár a neskôr v 45. minúte Zuzin navýšili zvolenské vedenie na 1:4, no na konečných 2:4 upravil Takáč. Zvolen tak teda nad Popradom zvíťazil aj v druhom prípravnom stretnutí.

Ďakujeme za pozornosť. (20:10:05)

59:51

Petráš ešte skúsil Vošvrdu prekvapiť z tesnej blízkosti, no bránku napokon netrafil.

59:10

Macík vyviezol puk až k súperovej bránke. Tam zabrzdil a ešte chcel prihrávať, no veľmi nikoho nenašiel.

58:11

Fabian síce dovolil Šišovskému spracovať si prihrávku, ale preniknúť smerom na bránku už nie. Popradčania potom puk vyhodili.

57:51

Popradčania sa budú ešte v závere tretiny brániť. Marek Zagrapan dostáva dve minúty za krosček.

56:39

Paločko potiahol útok po ľavom krídle a snažil sa medzi kruhmi nájsť Koyša, ktorý si síce vytváral priestor, no dostatočné to nebolo.

55:35

Lušňák prihrávkou naslepo hľadal pred bránkou Vandasa. Puk šiel akosi poza Vošvrdu a popradský brankár už bol z toho poriadne zmätený.

54:22

Presilovku napokon budú hrať Zvolenčania. Martančík dostáva dve minúty za sekanie, Paukovček za hrubosť a len jeden hosťujúci hráč, konkrétne Petráš si odsedí dve minúty za hrubosť.

54:22

Erving strieľal švihom od modrej čiary. Puk sa odrazil od zadného mantinelu a ešte sa snažil Paukovček dorážať. Pred bránkou potom vznikla menšia strkanica a bude sa aj vylučovať.

53:41

Heizer prihral Paločkovi do dobrej šance. Paločko strieľal bekhendom spomedzi kruhov a za Babikom zazvonila ľavá tyčka!

53:15

Fabianova unikla prihrávka do stredného pásma, a tak sa museli Popradčania s pukom vrátiť dozadu.

52:18

Petranovi nevyšla prihrávka od modrej čiary. Na hokejky si ju spracovali Zvolenčania a oslobodili sa.

51:25

Presilová hra pre Poprad. Adam Drgoň dostáva dve minúty za podrazenie.

51:05

Poprad dal gól!
Popradu sa podarilo streliť druhý gól a ešte tu aká-taká šanca na vyrovnanie je. SAMUEL TAKÁČ individuálne prenikol po ľavom krídle, namieril si to pred brankára a bekhendom mu nasadil jasličky.
Asistencia: Matúš Paločko.

50:37

Erving si šikovne nakorčuľoval pred bránku a počkal si na prihrávku od Zagrapana. Napokon ju aj dostal, no preskočila mu cez hokejku a do zakončenia tak rozhodne pokračovať nemohol.

49:47

Fabian sa z pravej strany presunul na os ihriska a napokon aj švihom vystrelil. Mieril však vysoko ponad bránu.

49:14

Andrisíkova strela spomedzi kruhov vyletela vysoko na plexisklo. V hre sa však pokračovať môže.

48:37

Takáč vnikol s pukom do pásma po pravej strane a snažil sa vystreliť. Strela bola zblokovaná a puk vyletel na ochrannú sieť.

2:4

Branky a nahrávky: 10. Abdul, 52. Takáč (Paločko) – 2. Demkov (Lušňák, Vandas), 32. Šišovský (Andrisík), 41. Kytnár (Šišovský), 45. Zuzin (Šišovský)

HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Fabian (C), Salija, Karlsson, Petran (A), Ťavoda, Erving, Semaňák – Koyš, Mlynarovič (A), Macík – Bondra, Zagrapan, Abdul – Martančík, Paukovček, Bjalončík – Paločko, Heizer, Takáč

HKM Zvolen: Babik (Tomek) – Drgoň, Hraško, Růžička, Pöyhönen, Roman, Ulrych, Dubina – Šišovský, Kytnár (C), Zuzin (A) – Vandas, Lušňák (A), Demkov – P. Halama, Holovič, Petráš – Magdolen, M. Halama, Andrisík

Rozhodčí: Snášel – Šoltés, Hanzel

01:38 ZVO 0:1 Demkov (Lušňák, Vandas)
07:42 POP 2 Ťavoda, vysoká hůl
09:46 POP 1:1 Abdul
10:24 ZVO 2 Šišovský, příliš mnoho hráčů