4:3
po prodl. (0:1, 0:2, 3:0 - 1:0)
21.08.2018, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Ondřej Bartůněk
Tipsport: 2.15 4.5 2.36 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.15 - 4.5 - 2.36
Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec
4:3
po prodl. (0:1, 0:2, 3:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 43. Šťovíček (Huml), 45. Klhůfek, 50. Šťovíček (Klhůfek, Huml), 63. Stránský (Klhůfek, Vantuch) – 18. Hudáček (Kvapil), 28. Krenželok (Hudáček), 34. Hudáček (Kvapil)
Karty:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Lukeš (Stezka) – Jank, Mrázek, Štich, Knot, Trefný, Blaha, Zeman, Seemann – Tomica, Růžička, Stránský – Sklenář, Huml, Skokan – Koblasa, Vantuch, Klhůfek – Šťovíček, Gut, Chlouba – Svoboda.
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec:
Schwarz (Žajdlík) – Derner, Stříteský, Šmíd, Doherty, Havlín, Hanousek, Niko – Krenželok, Jelínek, Vlach – Kvapil, Hudáček, Chrtek – Valský, Redenbach, Bulíř – Zachar, Mikyska, Bittner.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pavlovič, Petružálek – Komárek, Špůr.
Diváci:
1. třetina | ||||
09:58 | LIB | 2 | Zachar, napadení | |
17:14 | LIB | 0:1 | Hudáček (Kvapil) | |
19:18 | CHM | 2 | Knot, nebezpečná výstroj | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:43 | LIB | 2 | Hudáček, sekání | |
27:55 | LIB | 0:2 | Krenželok (Hudáček) | |
33:23 | LIB | 0:3 | Hudáček (Kvapil) | |
37:55 | CHM | 2 | Štich, podražení | |
38:57 | LIB | 2+10 | Bulíř, držení hole+nesportovní chování, odpyká Chrtek | |
39:26 | CHM | 2 | Mrázek, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:01 | CHM | 1:3 | Šťovíček (Huml) | |
44:41 | CHM | 2:3 | Klhůfek | |
49:33 | CHM | 3:3 | Šťovíček (Klhůfek, Huml) | |
51:34 | CHM | 2+2 | Stránský, faul loktem+hrubost | |
LIB | 2 | Mikyska, hrubost | ||
56:00 | LIB | 2+10 | Havlín, vražení na hrazení, odpyká Chrtek | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
62:44 | CHM | 4:3 | Stránský (Klhůfek, Vantuch) | |
po prodl. |
Martin – Lipt. Mikuláš • po s.n. (3:2) 17:00 4:3
Žilina – Osmos Bratislava 17:00 6:1
Mountfield HK – Znojmo • po s.n. (1:2) 17:00 4:2
Olomouc – Jihlava 17:00 2:1
Klatovy – Plzeň 17:00 2:8
Chomutov – Liberec • po prodl. 17:30 4:3
Kladno – Ústí n/L 17:30 6:4
Šumperk – Jastrzębie • po s.n. (0:1) 18:00 6:7
Nový Jičín – MŠK Púchov 18:00 3:2
Pelhřimov – Tábor • po prodl. 18:00 4:5
Dvůr Králové n. L. – Kolín 18:00 1:4
K. Vary – Litvínov • po prodl. 18:00 3:2
Jablonec n/N – Děčín 18:00 9:8
Kobra – Řisuty 18:00 4:2
Litoměřice – Slavia 18:00 1:2
Prostějov – Nové Zámky 18:00 5:3
Vsetín – Třebíč 18:00 4:2
Havířov – Cracovia 18:00 1:4
Frýdek-M. – Trenčín 18:00 1:0
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 18:30 5:3
56:00
51:34
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Josef Mikyska – 2 min., hrubost).
39:26
38:57
37:55
25:43
19:18
09:58