konec (0:0, 1:0, 0:0)

21.08.2018, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Michal Raška

Tipsport: 3.55 4.9 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:14:39)
Je konec. Frýdek-Místek dnes nakonec zvítězil v chudém zápase na góly 1:0 na Duklou Trenčín. O jedinou branku utkání se postaral ve 34. minutě Martynek, který využil zaváhání při rozehrávce hostů a následně proměnil samostatný nájezd. Hlavně ve třetí třetině se Trenčín pokoušel nespočetně hodněkrát skórovat, ale v domácí brance byl skvělý Daneček, který pochytal vše co mohl. Po konci utkání si hráči ještě zahráli pět sérií samostatných nájezdů, která Frýdek-Místek vyhrál 2:0.

59:47

Jan Rudovský málem jel na prázdnou bránu, ovšem v cestě mu stál rozhodčí, který ho poslal k zemi. Velice komická situace.

59:34

Ovšem poslední rána skončila opět v moci Danečka, který je dnes fantasticky a vypadá to na čisté konto.

59:12

Střela hostujícího hráče byla zblokována a směrem k bráně nyní lítají nebezpečné střely.

58:55

Domácí vyhodili puk ze své třetiny a Dukle už moc času nezbývá.

58:30

Následně se jim to povedlo a byla z toho velmi dobrá rána z pravé strany od Rýgla, ale ta nakonec šla jen vedle brány!

58:10

Trenčín se nemůže dostat ani přes polovinu kluziště.

57:55

A opět to byl Mikulík, ale ani tentokrát neposlal přesnou přihrávku z pravé strany.

57:41

Poté přišel zakázané uvolnění domácích.

57:32

Mikulík se dostal dopředu po pravé straně, ovšem obránce skvěle zasáhl a zabránil mu tak vystřelit do prázdné klece.

57:23

Hosté hrají v šesti.

57:23

Oddechový čas pro hosty.

57:02

Ondřej Hrachovský se z levé strany dostal až do zakončení, ale bekhendem přestřelil bránu Šimka.

56:22

Olivecký se poté dostal ke střele, ale puk od jeho hole lehce orazítkoval tyč. Následně si Daneček poradil s náhozem od modré čáry.

55:55

Kuťák se nakonec nedostal do zakončení a dopředu jde opět Trenčín.

55:26

Nyní se Trenčín provinil zakázaným uvolněním a následuje vhazování před bránou Šimka.

54:39

Peterkovi se nepovedla přihrávka a Frýdek-Místek tak musí z útočného pásma ven.

1:0

Branky a nahrávky: 34. Martynek

HC Frýdek-Místek: Daneček (Malík) – Žovinec, Hrachovský, Husák, Homola, Adámek, Krisl, Stránský – Rudovský, Mikulík (C), Kofroň – Martynek (A), Peterek, Klimša (A) – Christov, Kuťák, Motloch – Flok, Plitko

HK DUKLA Trenčín: Šimko (Valent) – Rýgl, Starosta (A), Cebák, Fruhauf (A), Bohunický, Holenda, Bokroš, Hudec – Radivojevič (C), Olvecký, Sojčík – Hecl, Sádecký, Bartovič – Varga, Bližnák, Mikula – Švec, Dlouhý, Pardavý

Rozhodčí: Zbyněk Kubičík, Roman Mrkva – Jiří Ganger, Vít Lederer

06:12 FRM 2 Flok, hákování
10:09 TRE 2 Cebák, držení
13:38 FRM 2 Husák, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
15:25 FRM 2 Kofroň, hákování
18:51 FRM 2 Adámek, nebezpečná výstroj
20:01 TRE 2 Radivojevič, vysoká hůl