Italská Serie A

Parma Calcio 1913 – Udinese Calcio

2:2

konec (1:0)

19.08.2018, 20:30 • Stadio Ennio Tardini, Parma • 1. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 2.8 3.21 2.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

71

71. Seko FOFANA - 2:2

71

Udinese právě vstřelilo branku!
Udinese srovnává stav! Už se zdálo, že se v Parmě zrodí překvapení, ale celek Antonína Baráka srovnává krok už dvacet minut před koncem. Samir zatáhl míč po levém kraji až k brankové lajně, poté ho vracel pod sebe do druhé vlny, kde byl zcela osamocen SEKO FOFANA a ten z blízkosti střílel do téměř prázdné branky.

66

66. Rodrigo de Paul - 2:1

66

Míč si na značku pokutového kopu postavil útočník Udinese RODRIGO DE PAUL. Jeho střela šla prudce k pravé tyči. Sepe skákal na opačnou stranu a nemohl tak míč vyrazit.

60

60. Antonio BARILLÀ - 2:0

60

Parma právě vstřelila branku!
A domácí už vedou o dvě branky! Scuffet neudržel lehký centr z pravé strany, míč mu vyklouzl z rukavic a nejrychleji u něj byl ANTONIO BARILLA. Třicetiletý ofenzivní záložník Parmy se dvěma doteky zbavil Scuffeta a následně už jen poslal balon do prázdné branky.

44

44. Roberto INGLESE - 1:0

44

Parma jde těsně před poločasem do vedení! Nováček soutěže dokázal Udinese v posledních minutách zatlačit a teď je odměněn úvodní brankou. ROBERTO INGLESE si skvěle zpracoval přihrávku mezi dvěma obránci, poté je několika pohyby zmátl a následnou střelou po trávníku překonal Simone Scuffeta.

2:2

konec (1:0)

Branky: 44. Inglese (Di Gaudio), 60. Barillà – 66. de Paul (pen.), 71. Fofana (Samir)

Karty:   86. Gobbi (PRM), 88. Iacoponi (PRM) – 58. Lasagna (UDI), 90+3. Fofana (UDI)

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 3:10. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:12.

Parma Calcio 1913: Sepe – Iacoponi, Alves (C), Gagliolo, Gobbi – Grassi (67. L. Rigoni), Štulac – Barillà, Siligardi (81. Biabiany), Inglese (72. Ceravolo) – Di Gaudio.
Náhradníci: Frattali, Bagheria – Deiola, Sprocati, Dimarco, da Cruz, Ceravolo, L. Rigoni, Biabiany.

Udinese Calcio: Scuffet – Troost-Ekong, Nuytinck, Samir – Stryger Larsen, Barák (63. Teodorczyk), Fofana, Mandragora, Machís (82. Pussetto) – de Paul (89. Behrami), Lasagna (C).
Náhradníci: Gasparini, Nícolas – Teodorczyk, Wagué, Opoku, Gi. Pezzella, Vizeu, Behrami, ter Avest, Pontisso, Pussetto.

Rozhodčí: Calvarese – Santoro, Bresmes