Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Toulouse FC – Girondins Bordeaux

2:1

konec (1:0)

19.08.2018, 17:00 • Stadium Municipal, Toulouse • 2. kolo • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 2.54 3.18 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (19:13:59)
Je dobojováno! Toulouse nedalo svému soupeři v závěru utkání sebemenší šanci na srovnání, a tak může slavit cenné čtyři body. Pro hostující celek to vypadalo nadějně krátce po začátku prvního poločasu, kdy přišel obrovský tlak a vyrovnávací branka. V nastoleném tempu ale nedokázali hráči v bílých dresech pokračovat, a tak odjíždí z dnešního duelu s prázdnou.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 7:6. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:11.

90+6

90+5

Rozhodnout mohl Durmaz, jenže z voleje netrefil brankovou konstrukci.

90+5

Je tu poslední minuta nastavení a hosté hrají s míčem na vlastní polovině. Myslím si, že je rozhodnuto.

90+4

Dobrou individuální akcí se prezentoval Durmaz a vybojoval důležitý rohový kop pro svůj tým.

90+3

Jeden z posledních útoků hostujícího týmu byl zastaven hned v jeho počátku. Momentálně je u míče Gradel, který se pokouší v rohu hřiště ušetřit nějaké ty cenné vteřinky.

90+2

Znovu vidíme míč v rukavicích domácího brankáře, tentokrát po střele Kamana.

90+2

Ve velké skrumáži si v malém vápně našel míč Reynet, jenž rozhodně nikam spěchat nebude.

90+1

Nad rámec základní hrací doby se bude nastavovat pět minut.

90

Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jean-Clair Todibo, přichází Steven Fortes.

89

Poundje poslal zezadu k zemi unikajícího soupeře, za což po právu obdržel žlutou kartu.

88

Zoufalý centr z kopačky Kalua přiletěl do vápna domácího celku a byl polapen připraveným Reynetem.

87

Durmaz dal znovu o sobě vědět. Nyní prudkou dalekonosnou střelou, jež proskákala kolem levé tyče.

86

Vada školácky pokazil přihrávku na spoluhráče. S takovou bude pro hosty těžké ještě něco s průběhem utkání udělat.

84

Držení míče: 51% – 49%

83

Sangare si vysloužil hlasitý potlesk diváků, protože na půli hřiště předvedl parádní obtočení kolem napadajícího soupeře.