3:0

konec (1:0)

19.08.2018, 14:30 • 2. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.22 6.93 13.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek vyhrává tento zápas o tři branky 3::0. Od první minuty byl domácí Feyenoord aktivnější, soupeři toho mnoho nedovolil. První branku vstřelil Robin van Persie. Druhý gól přidal Jerry St. Juste a v závěru zápasu elegantně patičkou stanovil výsledek na 3:0 Jan-Arie van der Heijden. (16:27:15)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:8.

90+3

90+2

Domácí rozehrávají rohový kop, balon se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

90+1

Tři minuty se budou nastavovat.

89

89. Jan-Arie van der Heijden - 3:0

89

Feyenoord právě vstřelil branku!
Robin van Persie výborně posílal míč před branku, kde byl JAN-ARIE VAN DER HEIJDEN. Ten nebyl v nejlepším postavení, a tak musel zakončovat patičkou. Jeho nepříliš důrazná rána se od tyčky odrazila do branky.

88

Po zajímavé kombinaci zakončoval dobře postavený hostující útočník Jinty Caenepeel. Jeho rána se do branky nevešla o nějaký metr a půl.

86

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Mikael Anderson, přichází Carlito Fermina.

86

Rohový kop rozehrával domácí celek a Sven van Beek jen o malý kousek nedosáhl na míč.

84

Excelsior nyní hraje lépe, domácí tlak je pryč. Hosté se snaží zdramatizovat zápas. Mikael Anderson hledal spoluhráče přihrávkou, která postrádala přesnost.

83

Justin Bijlow bude rozehrávat od své branky. Nikam se nežene a čeká na vhodné postavení spoluhráčů.

82

Dobrou ránu nyní vyslal jeden z hostujících hráčů a trefil štangli. Nechybělo mnoho a mohlo být sníženo.

81

Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu. Feyenoord před malou chvílí navýšil své vedení.

80

Robin van Persie autorem další střely, která jen o malý kousek minula branku.

79

Excelsior deset minut před koncem zápasu prohrává o dvě branky a pokud chce pomýšlet na zdramatizování utkání, musí hodně otevřít hru.

78

78. Jerry St. Juste - 2:0

78

Zdá se, že je rozhodnuto. Po bleskovém přechodu na útočnou polovinu a pěkné akci se prosazuje obranou hodně tísněný JERRY ST. JUSTE. Jeho rána propadla brankáři do branky, Rotterdam vede 2:0.

75

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Elías Már Ómarsson, přichází Jinty Caenepeel.

75

Domácí celek stále vede o jednu branku, kterou vstřelil v prvním poločase Robin van Persie. Další velkou příležitost jsme zatím neviděli. Patnáct minut a nějaké nastavení chybí do konce zápasu.

74

Další hodně nepřesná hostující rána byla zblokovaná, a tak uvidíme rohový kop.

72

Hostující Jeffry Fortes centroval před branku, ale jeho pokus byl hodně nepřesný, a tak bude rozehrávat gólman domácích.

70

Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Jordy Clasie, přichází Yassin Ayoub.

70

Steven Berghuis vypálil z první, jeho ránu do středu branky poměrně snadno likviduje brankář Sonny Stevens.

68

Sven van Beek si pomohl před brankou nedovoleně, rozehrávat tak bude brankář Excelsioru.

67

Feyenoord hraje dál aktivně, Robin van Persie si nabíhal do dobré střelecké pozice, ale přihrávka k němu nedoputovala.

65

Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Bart Nieuwkoop, přichází Jerry St. Juste.

65

Mnoho šancí momentálně k vidění není, hosté kombinují na své polovině a pokouší se projít do střelecké pozice. Zatím se nemohou dostat stabilněji na půlku soupeře.

63

Sonny Stevens rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

61

Rotterdam hraje hodně aktivně, dobře hraje nově příchozí Mohamed El Hankouri. Ten působí jako hodně velké oživení útočné hry.

60

Mohamed El Hankouri hledal před brankou spoluhráče, následná rána byla zblokovaná.

59

Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Sam Larsson, přichází Mohamed El Hankouri.

58

Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí fotbalisté pokračují jako v prvním poločase v aktivní hře.

57

Ali Messaoud si nabíhal na dlouhý pas od spoluhráče. Míč zastihl, a tak jej vracel před branku. Tam byl ale pozorný domácí gólman.

55

Jurgen Mattheij musel míč odehrát z pokutového území do bezpečí. Rohový kop. Centr se snesl před brankou a Bart Nieuwkoop hlavičkoval nepřesně.

54

Jan-Arie van der Heijden dobře hlavičkoval před brankou, ale jeho pokus končí mimo branku. Nechybělo mnoho a domácí celek navýšit své vedení.

53

Rohový kop pro domácí. Centr se snesl před branku, ale Jurgen Mattheij dobře odhlavičkoval.

52

Obrázek hry se znovu vrací do stavu, v jakém byl v prvním poločase. Feyenoord hraje výrazně aktivněji, hosté se musí bránit a čekají na brejky.

51

Jerdy Schouten to zkoušel individuálně, vypálit přes dobrou domácí obranu nedokázal.

50

Sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí pokračují v aktivní hře, ale nemohou se propracovat do výraznější šance.

49

Domácí celek kombinoval na útočné polovině, Tyrell Malacia hledal spoluhráče, pas ovšem postrádal přesnost, a tak hrají hosté.

48

Justin Bijlow rozehrává od své branky, následně se do kombinace zapojují také obránci.

48

Tonny Vilhena vypálil a jeho ránu kryje brankář Sonny Stevens.

47

Hostující celek rozehrává od své branky, s velkými problémy nyní hraje hostující defenziva.

46

Zápas pokračuje druhým poločasem, zdá se, že trenéři neudělali žádnou změnu v sestavách.

46

Domácí celek vstoupil do zápasu aktivně a dostal se také do vedení. Sam Larsson našel volného Robina van Persieho, který poměrně snadno zakončoval a rozjásal domácí fanoušky. Excelsior výraznější šanci zatím nezískal.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+2

V poklidném tempu se dohrává nastavený čas. Po nepřesné domácí akci rozehrává Sonny Stevens.

45+1

Dvě minuty se budou nastavovat.

45

Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44

Jurgen Mattheij centroval před domácí branku, ale jeho pokus byl příliš přetažený. Rozehrávat tak bude domácí tým.

43

Jan-Arie van der Heijden se dostal až za obranu hostů, ale jeho přihrávka postrádala přesnost.

42

Jurgen Mattheij odhlavičkoval míč mimo hrací plochu. Uvidíme rohový kop domácích. Jens Toornstra centroval před branku, Tonny Vilhena zakončoval a jeho rána byla zblokovaná.

41

Sam Larsson kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině. Excelsior hraje hodně zataženě, s čímž mají domácí velké problémy.

40

Domácí fotbalisté hrají aktivně, jsou nastěhovaní před brankou soupeře. Ale hráči v červenobílém nemohou vypálit.

37

Robin van Persie centroval před branku, Steven Berghuis hlavičkoval nepřesně, následně byl další projektil zblokovaný.

36

Steven Berghuis se pokoušel dostat do dobré střelecké pozice, ale přes obránce se nedostal. Následně jeho spoluhráč pálil z těžké pozice mimo.

35

Justin Bijlow rozehrává od své branky, nikam se nežene. Čeká, až se jeho spoluhráči lépe rozmístí.

34

Hostující celek rozehrává volný kop z nějakých osmadvaceti metrů. Ali Messaoud se rozhodl pro střelu po zemi, ale trefil jen zeď.

31

Na hranici pravidel si pomohl jeden z hostujících hráčů v pokutovém území. Sudí celou situaci dobře viděl, pokutový kop nenařídil.

31

Jens Toornstra rozehrával rohový kop, balon se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

30

Ryan Koolwijk nepřesně centroval před branku, rozehrávat tak bude gólman.

29

Robin van Persie, střelec zatím jediné branky, se nyní pokoušel dostat do další dobré pozice, ale k míči mu chyběl krok.

28

Bart Nieuwkoop si nabíhal po straně za obranu, ale přihrávka na něj postrádala přesnost.

27

Momentálně se hraje spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není. V soubojích mají převahu domácí.

27

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Anouar Hadouir, přichází Denis Mahmudov.

25

Jeden z hostujících hráčů je ošetřovaný na hrací ploše. Sledujeme klidnější pasáž hry.

24

Mikael Anderson si v souboji pomohl útočným faulem, a tak budou od své branky rozehrávat domácí fotbalisté. Ti se dostali do problémů, a tak míč končí u gólmana.

23

Volný kop pro hostující celek. Míč se snesl před branku, kde se nejlépe zorientoval gólman, který získal balon.

21

Bart Nieuwkoop se pokoušel nacentrovat před branku, ale jeho pokus byl zblokovaný.

20

Dvacet minut hry je pryč. Hosté se pokouší vyrovnat. Jejich hře ale chybí přesnost. Další centru SBV z pravé strany bez problémů kryje domácí brankář.

17

17. Robin van Persie - 1:0

17

Domácí celek se dostává zaslouženě do vedení. Sam Larsson poslal pas do prostoru, kam si naběhl ROBIN VAN PERSIE. Obránce ho nedokázal přetlačit, a tak mohl poslat míč k tyčce. Gólman nedosáhl, a tak vede Rotterdam.

15

Domácí akce končí nepřesností, a tak budou od své branky rozehrávat fotbalisté Excelsioru.

14

Lorenzo Burnet dobře přečetl domácí rozehrávku a dokázal se prosadit tak, že sebral domácím míč.

13

Robin van Persie se pokoušel probojovat do šance, ale jeho akci zastavil obránce jen za cenu rohového kopu.

12

Domácí brankář rychle rozehrál hru a Steven Berghuis se dostal až na útočnou polovinu. Následně Feyenoord centroval před branku, ale Tonny Vilhena byl obsazený.

11

Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.

10

Justin Bijlow si poradil se střelou, kterou z otočky vyslal Elías Már Ómarsson.

10

Hostující celek se propracoval do dobré střelecké pozice, ale Ali Messaoud nedokázal přesněji vypálit. Míč snadno kryje brankář.

8

Domácí rozehrávají od své branky. Bart Nieuwkoop a Sven van Beek dostali hru na půlku.

6

Fanoušci od úvodních minut vytvářejí parádní atmosféru.

5

Domácí celek svou aktivní hrou vybojoval rohový kop. Míč se snesl do předbrankového prostoru, ale obrana si dokázala poradit.

3

Steven Berghuis se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale jeho pokus byl zblokovaný.

2

Steven Berghuis rozehrává od své branky, ani jeden celek se nikam nežene.

1

Domácí hrají v červenobílém, hosté ve žlutém. V poklidném tempu zápas začal.

1

Za malý moment zápas začne.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky nizozemské Eredivisie. V tomto zápase proti sobě nastoupí Feyenoord Rotterdam a SBV Excelsior.

Feyenoord Rotterdam odehrál první zápas na půdě soupeře. Domácí Graafschap vyhrál 2:0, krátce po půlhodině hry otevřel skóre Serrarens. V samotném závěru zápasu pak navýšil domácí vedení Nijland. Rotterdam čeká v této ligové sezóně na první vstřelenou branku.

SBV Excelsior v úvodním kole hrál doma, hostil Sittard. Jako první se prosadil domácí celek, trefil se Mattheij ve 32. minutě. Z kraje druhé části zápasu vyrovnat Smeets. V 57. minutě dostal červenou kartu Bruins z Feyenoordu. Zápas další branku nepřinesl, a tak duel skončil remízou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.