19.08.2018, 14:30 • Turf Moor • 2. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 2.3 3.3 3.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51

51. Will HUGHES - 1:3

51

Watford právě vstřelil branku!
A je tu další pohroma pro domácí a stejně tak nádherný gól hostů! Lawton naprosto nesmyslně přihrával přesně do míst, kde pobýval zrovna WILL HUGHES. Tomu krásně pohybem odtáhl obránce Gray a Hughes pak nádhernou střelou z dálky překonal Harta. Watford už vede 3:1. Bez asistence.

48

48. Troy DEENEY - 1:2

48

Watford začal první poločas gólem a stejně tak začíná i poločas druhý! TROY DEENEY nejprve vypálil zpoza vápna, to ale jeho rána na branku Burnley neprošla. Míč se ale odrazil k Doucourému, který následným pasem našel znovu Deeneyho. Ten si prvním dotykem míč krásně zpracoval a druhým propálil Harta. Asistence: Abdoulaye Doucouré.

7

7. James TARKOWSKI - 1:1

7

Burnley právě vstřelilo branku!
Watfordu vedení moc dlouho nevydrželo, máme tu vyrovnání! Domácí kopali rohový kop z pravé strany, míč směřoval na malé vápno a tam si naskočil JAMES TARKOWSKI, který hlavičkou srovnal na 1:1. Asistence: Johann Gudmundsson.

3

3. Andre GRAY - 0:1

3

Hosté jdou do vedení, za svou úvodní aktivitu si to více než zaslouží. Akci táhl po pravé straně Deeney, který poslal polovysoký centr do vápna, na který si naběhl ANDRE GRAY a neomylně ho z voleje poslal přesně k tyči. Nebyl to vůbec jednoduchý kop. Asistence: Troy Deeney.

1:3

konec (1:1)

Branky: 7. Tarkowski (Gudmundsson) – 3. Gray (Deeney), 48. Deeney (Doucouré), 51. Hughes

Karty:   53. S. Ward (BLY) – 41. Hughes (WAT), 90+3. Janmaat (WAT)

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:0. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 8:19.

Burnley FC: Hart – Lowton, Tarkowski, Mee (C), S. Ward (74. Taylor) – Lennon, Cork, A. Westwood, Gudmundsson – Hendrick (70. Vokes) – Wood (65. Barnes).
Náhradníci: Heaton – Taylor, B. Gibson, Bardsley, K. Long, Vokes, Barnes.

Watford FC: Foster – Janmaat, Kabasele, Cathcart, Holebas – Doucouré, Capoue – Hughes (83. Femenía), Pereyra – Deeney (C) (89. Success), Gray (68. Sema).
Náhradníci: Gomes – Prödl, Mariappa, Masina, Femenía, Sema, Success.

Rozhodčí: Tierney – Holmes, McDonough